SEZONA 2018/2019
Septembris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Sep
15
4756
Los OG3R : Jurmala Holidays 89 : 84 Ogre 11:30
Sep
15
4758
LPPP/Nīca : Monta 99 : 74 Ogre 13:15
Sep
15
4757
Kandava/COMPOR : VALAUTO 89 : 87 Ogre 15:00
Sep
15
4759
Leifheit/Latvijas Universitate : Rumba/LSPA 71 : 63 Ogre 16:45
Sep
15
4760
Los OG3R : LPPP/Nīca 91 : 48 Ogre 18:30
Sep
15
4761
Kandava/COMPOR : Leifheit/Latvijas Universitate 66 : 72 Ogre 20:15
Sep
16
4762
LPPP/Nīca : Kandava/COMPOR 86 : 103 Ogre 13:00
Sep
16
4763
Los OG3R : Leifheit/Latvijas Universitate 69 : 61 Ogre 15:00
Sep
28
4764
Sportland : Graintech 81 : 67 Pļavnieku pamatskola 19:30
Sep
28
4765
AH Team : BK Rimša 66 : 92 Pļavnieku pamatskola 21:00
Sep
29
4766
Bad News : BK Ķieģelis 60 : 75 Pļavnieku pamatskola 13:00
Sep
29
4767
BBB : Vienradži 95 : 71 Pļavnieku pamatskola 14:30
Sep
29
4768
Let it Rain : Pļavnieku records 83 : 56 Pļavnieku pamatskola 16:00
Sep
29
4769
GO : SK Babīte/Čiekurs 43 : 67 SC Mežaparks 17:30
Sep
29
4770
Ezītis Miglā : Farmers Paradise 49 : 88 Pļavnieku pamatskola 17:30
Sep
29
4771
VEFs : Skvadroni 67 : 70 Pļavnieku pamatskola 19:00
Sep
29
4829
37MOTO : Sponsoru mednieki 63 : 90 SC Mežaparks 19:00
Sep
29
4826
ISBS : RSU 75 : 99 SC Mežaparks 20:30
Sep
29
4772
Mpire : Riga Crew   Pļavnieku pamatskola 20:30
Sep
30
4774
Tēva Dēli : Sexy Style 85 : 86 OSC 11:00
Sep
30
4775
Kultūras Rondo : Būve IG 74 : 70 SC Mežaparks 12:00
Sep
30
4776
Super Manki : AV alpina 60 : 67 OSC 12:30
Sep
30
4777
BK Lauki : Kūpers 68 : 74 Diagnostikas centrs 13:00
Sep
30
4778
Ko te notiek? : MZ/ASK 72 : 64 SC Mežaparks 13:30
Sep
30
4779
Arro Elektro/Eliko : 3.BJSS 69 : 83 OSC 14:00
Sep
30
4781
Lattelecom : PRIMUM.LV 47 : 60 Diagnostikas centrs 14:30
Sep
30
4780
MEH : Veselības Grupa 84 : 78 SC Mežaparks 15:00
Sep
30
4782
T.G.I.F. : Geka.lv 66 : 72 OSC 15:30
Sep
30
4783
Semper Virilis : BK Pilžņi 70 : 51 Diagnostikas centrs 16:00
Sep
30
4784
KK Bricks : Lai līst 60 : 90 SC Mežaparks 16:30
Sep
30
4785
Extra People : Vafeles 54 : 37 OSC 17:00
Sep
30
4786
Young Guns : Vervo 60 : 74 Diagnostikas centrs 17:30
Sep
30
4787
Tune Squad : Pilsakmens/NHF 40 : 90 SC Mežaparks 18:00
Sep
30
4788
Makit/Scandic Fusion : Skaistuma Institūts 73 : 68 OSC 18:30
Sep
30
4789
MarketMeGood.com/Roja : Riga Rabbits 77 : 72 Diagnostikas centrs 19:00
Sep
30
4790
Bārdainie : A5 51 : 72 SC Mežaparks 19:30
Sep
30
4791
Pafbet.lv : UBS 86 : 73 OSC 20:00
Sep
30
4792
Dati Group : Grifs AG/LLA 63 : 72 Diagnostikas centrs 20:30
Sep
30
4793
Nenormāli Cieti : Neatzītās cerības 87 : 97 SC Mežaparks 21:00
Oktobris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Okt
5
4794
Tune Squad : Sexy Style 60 : 89 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
5
4831
Sportland : UPIK BASKET 86 : 70 Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
6
4796
Tēva Dēli : Pilsakmens/NHF 48 : 80 Turiba 13:00
Okt
6
4795
KK Bricks : Riga Crew 59 : 77 Meža skola 13:00
Okt
6
4797
BK Rimša : Neatzītās cerības 56 : 79 Meža skola 14:30
Okt
6
4798
Semper Virilis : Vervo 91 : 86 Turiba 14:30
Okt
6
4799
VEFs : ASK Patria 51 : 66 Meža skola 16:00
Okt
6
4800
Riga Rabbits : Kreisā Krasta Buļļi 46 : 66 Turiba 16:00
Okt
6
4801
Veselības Grupa : BK Brekši 74 : 64 Meža skola 17:30
Okt
6
4830
37MOTO : Arro Elektro/Eliko 68 : 83 Turiba 17:30
Okt
6
4803
Burger Studio : Plēsoņas 73 : 94 Turiba 19:00
Okt
6
4802
Mpire : Lai līst 72 : 90 Meža skola 19:00
Okt
6
4804
T.G.I.F. : Sponsoru mednieki 67 : 82 Meža skola 20:30
Okt
6
4805
BK Dolāri : ISBS 89 : 60 Turiba 20:30
Okt
7
4806
Super Manki : GāzeLV 76 : 87 SC Mežaparks 10:30
Okt
7
4807
Vienradži : Lattelecom 58 : 74 Meža skola 11:00
Okt
7
4808
BK Lauki : MZ/ASK 66 : 63 SC Mežaparks 12:00
Okt
7
4809
Ko te notiek? : Kūpers 56 : 63 Meža skola 12:30
Okt
7
4810
Graintech : Sapiens 44 : 56 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
7
4811
Krabo : Eskimo Piekūni 46 : 94 SC Mežaparks 13:30
Okt
7
4812
Nenormāli Cieti : AH Team 77 : 63 Meža skola 14:00
Okt
7
4814
GO : Bārdainie 48 : 68 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
7
4813
Skonto Plan : MEH 48 : 89 SC Mežaparks 15:00
Okt
7
4828
Anzāģe : OWF 103 : 72 Meža skola 15:30
Okt
7
4815
Kodols : Vafeles 53 : 62 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
7
4816
Bad News : Grifs AG/LLA 54 : 101 SC Mežaparks 16:30
Okt
7
4817
SK Babīte/Čiekurs : Es un Enkuri 60 : 53 Meža skola 17:00
Okt
7
4818
Young Guns : BK Pilžņi 80 : 54 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
7
4819
Pafbet.lv : Bauerfeind 94 : 81 SC Mežaparks 18:00
Okt
7
4820
Extra People : BK ACADEMY 70 : 54 Meža skola 18:30
Okt
7
4821
Riga Internationals : Pļavnieku records 39 : 80 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
7
4822
Makit/Scandic Fusion : UBS 75 : 78 SC Mežaparks 19:30
Okt
7
4823
SSE Riga : Skvadroni 63 : 76 Meža skola 20:00
Okt
7
4824
Let it Rain : TM 84 : 79 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
7
4825
Baltijas Baseini : MarketMeGood.com/Roja 76 : 86 SC Mežaparks 21:00
Okt
8
4910
LSPA-2 : BK Olaine 60 : 57 LSPA 18:15
Okt
10
4911
Pļavnieki : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 63 : 110 Pļavnieku pamatskola 18:15
Okt
10
4912
Realia : BK Ķekava/ISG 78 : 73 RVVĢ 20:05
Okt
11
4913
CBF Binders : Turība 63 : 84 Turiba 19:45
Okt
11
4914
BS Rīga/Ķeizars : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 73 : 79 Diagnostikas centrs 20:45
Okt
12
4832
Skonto Plan : Veselības Grupa 96 : 80 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
12
4833
Sapiens : Sportland 74 : 76 Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
13
4834
Super Manki : MarketMeGood.com/Roja 80 : 90 Meža skola 13:00
Okt
13
4835
BK Lauki : Ko te notiek? 66 : 52 Meža skola 14:30
Okt
13
4837
Graintech : UPIK BASKET 79 : 70 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
13
4836
Mpire : KK Bricks 102 : 49 Meža skola 16:00
Okt
13
4838
SSE Riga : VEFs 63 : 75 Meža skola 17:30
Okt
13
4839
37MOTO : AV alpina 79 : 87 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
13
4840
Baltijas Baseini : Kreisā Krasta Buļļi 75 : 79 Meža skola 19:00
Okt
13
4841
Kodols : BK ACADEMY 81 : 75 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
13
4842
BBB : Sponsoru mednieki 79 : 69 Meža skola 20:30
Okt
13
4843
Lai līst : Riga Crew 87 : 70 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
14
4844
TM : Pļavnieku records 68 : 60 Meža skola 11:00
Okt
14
4845
Grifs AG/LLA : BK Ķieģelis 73 : 76 SC Mežaparks 12:00
Okt
14
4846
GO : A5 38 : 79 Meža skola 12:30
Okt
14
4847
Plēsoņas : Eskimo Piekūni 76 : 75 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
14
4848
Skvadroni : ASK Patria 61 : 69 SC Mežaparks 13:30
Okt
14
4849
MEH : BK Brekši 55 : 57 Meža skola 14:00
Okt
14
4850
3.BJSS : GāzeLV 80 : 61 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
14
4851
Lattelecom : Geka.lv 49 : 64 SC Mežaparks 15:00
Okt
14
4852
Anzāģe : Pafbet.lv 76 : 86 Meža skola 15:30
Okt
14
4853
Kultūras Rondo : Ezītis Miglā 78 : 34 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
14
4854
Vienradži : PRIMUM.LV 93 : 92 SC Mežaparks 16:30
Okt
14
4827
BK Dolāri : Skaistuma Institūts 65 : 71 Meža skola 17:00
Okt
14
4855
Bārdainie : Es un Enkuri 55 : 50 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
14
4856
Makit/Scandic Fusion : Bauerfeind 63 : 74 SC Mežaparks 18:00
Okt
14
4857
Let it Rain : Riga Internationals 66 : 24 Meža skola 18:30
Okt
14
4858
Burger Studio : Krabo 61 : 52 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
14
4859
ISBS : OWF 56 : 82 SC Mežaparks 19:30
Okt
14
4860
RSU : UBS 80 : 93 Meža skola 20:00
Okt
14
4861
Bad News : Dati Group 62 : 66 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
14
4862
Farmers Paradise : Būve IG 71 : 49 SC Mežaparks 21:00
Okt
15
4954
RTU : BK Filter 48 : 54 Ziemeļvalstu ģimnāzija 20:45
Okt
15
4915
BK Ķekava/ISG : LSPA-2 56 : 80 Ķekavas vsk. 21:00
Okt
16
4916
Turība : BS Rīga/Ķeizars 83 : 58 Turība 19:05
Okt
17
4995
Realia : Banku Augstskola 68 : 84 RVVĢ 20:05
Okt
17
4917
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : CBF Binders 72 : 88 Zaķumuiža 20:45
Okt
19
4863
Kultūras Rondo : Farmers Paradise 63 : 68 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
19
4918
BK Olaine : Pļavnieki 75 : 49 Olaine 20:45
Okt
19
4864
Tune Squad : Tēva Dēli 81 : 62 Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
20
4866
Super Manki : Riga Rabbits 59 : 63 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
20
4865
Riga Internationals : TM 29 : 73 SC Mežaparks 13:00
Okt
20
4867
Nenormāli Cieti : BK Rimša 59 : 65 SC Mežaparks 14:30
Okt
20
4868
AH Team : Neatzītās cerības 66 : 79 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
20
4870
Vafeles : BK ACADEMY 67 : 83 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
20
4869
T.G.I.F. : GāzeLV 82 : 77 SC Mežaparks 16:00
Okt
20
4871
SSE Riga : ASK Patria 53 : 79 SC Mežaparks 17:30
Okt
20
4872
3.BJSS : Kreisā Krasta Buļļi 75 : 73 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
20
4873
BBB : AV alpina 94 : 90 SC Mežaparks 19:00
Okt
20
4874
Burger Studio : Eskimo Piekūni 80 : 79 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
20
4876
Sexy Style : Pilsakmens/NHF 67 : 74 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
20
4875
RSU : Bauerfeind 94 : 108 SC Mežaparks 20:30
Okt
21
4877
Ezītis Miglā : Būve IG 72 : 61 OSC 11:00
Okt
21
4878
Es un Enkuri : A5 56 : 79 SC Mežaparks 12:00
Okt
21
4879
Skonto Plan : BK Brekši 63 : 76 OSC 12:30
Okt
21
4880
Lattelecom : Arro Elektro/Eliko 83 : 50 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
21
4881
MZ/ASK : Kūpers 56 : 88 SC Mežaparks 13:30
Okt
21
4882
Young Guns : Semper Virilis 73 : 69 OSC 14:00
Okt
21
4883
Riga Crew : Mpire 109 : 58 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
21
4884
37MOTO : MarketMeGood.com/Roja 90 : 108 SC Mežaparks 15:00
Okt
21
4885
Krabo : Plēsoņas 65 : 83 OSC 15:30
Okt
21
4886
Vienradži : Geka.lv 58 : 124 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
21
4887
Kodols : Extra People 65 : 57 SC Mežaparks 16:30
Okt
21
4888
BK Pilžņi : Vervo 77 : 83 OSC 17:00
Okt
21
4889
Makit/Scandic Fusion : Anzāģe 55 : 77 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
21
4890
BK Dolāri : UBS 94 : 100 SC Mežaparks 18:00
Okt
21
4891
Sapiens : UPIK BASKET 86 : 67 OSC 18:30
Okt
21
4892
Skaistuma Institūts : ISBS 78 : 75 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
21
4893
Pafbet.lv : OWF 78 : 88 SC Mežaparks 19:30
Okt
21
4894
Bārdainie : SK Babīte/Čiekurs 40 : 55 OSC 20:00
Okt
21
4895
Sponsoru mednieki : PRIMUM.LV 84 : 89 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
21
4896
Dati Group : BK Ķieģelis 71 : 55 SC Mežaparks 21:00
Okt
22
5005
Rīgas 3BJSS : RTU 72 : 51 Imantas vsk. 18:30
Okt
22
4919
LSPA-2 : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 70 : 62 LSPA 19:45
Okt
22
4955
BS Jugla : Avantis 55 : 44 BS Jugla 21:15
Okt
24
4920
Pļavnieki : BK Ķekava/ISG 62 : 100 Pļavnieku pamatskola 18:15
Okt
24
5007
Latvijas Universitāte : Rīgas 3BJSS 52 : 67 RCHV 18:45
Okt
24
4922
Realia : Turība 74 : 93 RVVĢ 20:05
Okt
25
4921
BS Rīga/Ķeizars : CBF Binders 56 : 91 Diagnostikas centrs 19:15
Okt
25
4957
Ķekava : LSPA 56 : 64 SN Ķekava 19:45
Okt
25
4956
Ideju Druka : A.R.T. 48 : 40 RSU 20:30
Okt
26
5008
Pilsakmens/NHF : Kūpers 71 : 81 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
26
4923
BK Olaine : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 95 : 86 Olaine 20:45
Okt
26
5009
Farmers Paradise : Sexy Style 72 : 82 Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
27
5010
Riga Crew : Semper Virilis 91 : 86 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
27
5011
BK Rimša : Burger Studio 87 : 47 Meža skola 14:30
Okt
27
5013
BK Brekši : Vervo 68 : 81 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
27
5014
Pļavnieku records : Tēva Dēli 61 : 69 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
27
5012
MZ/ASK : Ezītis Miglā 62 : 67 Meža skolā 16:00
Okt
27
4898
T.G.I.F. : AV alpina 88 : 92 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
27
4897
Baltijas Baseini : Riga Rabbits 77 : 81 Meža skola 17:30
Okt
27
5015
Nenormāli Cieti : Eskimo Piekūni 78 : 74 Meža skola 19:00
Okt
27
5029
Grifs AG/LLA : Kodols 62 : 61 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
27
5016
VEFs : KK Bricks 74 : 51 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
27
4899
Arro Elektro/Eliko : BBB 59 : 72 Meža skola 20:30
Okt
28
5017
Riga Internationals : BK ACADEMY 41 : 95 SC Mežaparks 10:30
Okt
28
5018
Sportland : Skvadroni 98 : 73 Meža skola 11:00
Okt
28
5019
ASK Patria : Plēsoņas 86 : 79 SC Mežaparka 12:00
Okt
28
4900
37MOTO : GāzeLV 80 : 92 Meža skola 12:30
Okt
28
5020
Neatzītās cerības : MEH 68 : 72 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
28
5021
Kultūras Rondo : TM 78 : 50 SC Mežaparks 13:30
Okt
28
4901
Es un Enkuri : GO 92 : 42 Meža skola 14:00
Okt
28
4902
Lattelecom : Sponsoru mednieki 74 : 40 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
28
5022
Let it Rain : BK Lauki 85 : 89 SC Mežaparks 15:00
Okt
28
4903
RSU : Anzāģe 74 : 51 Meža skola 15:30
Okt
28
4904
SK Babīte/Čiekurs : A5 62 : 76 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
28
5023
Bad News : Ko te notiek? 55 : 91 SC Mežaparks 16:30
Okt
28
4906
BK Dolāri : Bauerfeind 86 : 87 Meža skola 17:00
Okt
28
5024
Sapiens : Lai līst 69 : 71 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
28
5025
Krabo : Veselības Grupa 71 : 74 SC Mežaparks 18:00
Okt
28
4907
Makit/Scandic Fusion : Pafbet.lv 82 : 88 Meža skola 18:30
Okt
28
5026
AH Team : UPIK BASKET 61 : 58 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
28
4908
Skaistuma Institūts : OWF 63 : 67 SC Mežaparks 19:30
Okt
28
5027
Graintech : BK Pilžņi 91 : 90 Meža skola 20:00
Okt
28
5028
Būve IG : Tune Squad 70 : 86 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
28
4909
UBS : ISBS 110 : 58 SC Mežaparks 21:00
Okt
29
4958
LSPA : Latvijas Universitāte 38 : 64 LSPA 18:15
Okt
29
4924
BK Ķekava/ISG : BK Olaine 73 : 68 Ķekavas vsk. 21:00
Okt
29
4959
BS Jugla : Ķekava 62 : 35 BS Jugla 21:15
Okt
30
4925
Turība : LSPA-2 71 : 53 Turība 19:05
Okt
30
4961
A.R.T. : Avantis 54 : 67 37.vsk 20:15
Okt
30
4960
BK Filter : Ideju Druka 54 : 31 Meža skola 21:15
Okt
31
4926
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : BS Rīga/Ķeizars 78 : 69 Zaķumuiža 20:45
Novembris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Nov
1
4996
Banku Augstskola : CBF Binders 54 : 64 Teikas vsk 19:15
Nov
2
5066
Let it Rain : Sexy Style 78 : 65 Pļavnieku pamatskola 19:30
Nov
2
5067
Graintech : Skonto Plan 94 : 59 Pļavnieku pamatskola 21:00
Nov
3
5102
A5 : BK Lauki 68 : 72 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
3
5043
Super Manki : Baltijas Baseini 81 : 76 Meža skola 13:00
Nov
3
5103
Plēsoņas : BK Rimša 61 : 79 Meža skola 14:30
Nov
3
5104
Lai līst : Burger Studio 110 : 51 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
3
5083
BK ACADEMY : Tēva Dēli 63 : 75 Meža skola 16:00
Nov
3
5105
Pļavnieku records : Bad News 66 : 59 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
3
5033
Bauerfeind : ISBS 126 : 55 Meža skola 17:30
Nov
3
5106
BK Ķieģelis : Riga Internationals 76 : 44 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
3
5107
Pilsakmens/NHF : Kodols 75 : 60 SC Mežaparks 18:00
Nov
3
5045
Kreisā Krasta Buļļi : 37MOTO 85 : 91 Meža skola 19:00
Nov
3
5108
Grifs AG/LLA : TM 59 : 53 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
3
5082
Farmers Paradise : Dati Group 68 : 54 SC Mežaparks 19:30
Nov
3
5044
MarketMeGood.com/Roja : T.G.I.F. 71 : 83 Meža skola 20:30
Nov
3
5071
UPIK BASKET : Mpire 93 : 90 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
4
5076
SK Babīte/Čiekurs : Extra People 47 : 43 SC Mežaparks 10:30
Nov
4
5077
Neatzītās cerības : Skvadroni 76 : 73 Meža skola 11:00
Nov
4
5068
Ko te notiek? : MZ/ASK 103 : 52 SC Mežaparks 12:00
Nov
4
5109
ASK Patria : BK Brekši 92 : 84 Meža skola 12:30
Nov
4
5110
Veselības Grupa : BK Pilžņi 75 : 80 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
4
5111
Tune Squad : Es un Enkuri 73 : 64 SC Mežaparks 13:30
Nov
4
5046
3.BJSS : MarketMeGood.com/Roja 87 : 70 Meža skola 14:00
Nov
4
5047
Arro Elektro/Eliko : PRIMUM.LV 76 : 83 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
4
5112
Bārdainie : GO 78 : 54 SC Mežaparks 15:00
Nov
4
5032
Anzāģe : BK Dolāri 59 : 94 Meža skola 15:30
Nov
4
5048
AV alpina : Lattelecom 67 : 79 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
4
5049
BBB : GāzeLV 99 : 59 SC Mežaparks 16:30
Nov
4
5031
RSU : Pafbet.lv 83 : 76 Meža skola 17:00
Nov
4
5113
MEH : Sapiens 68 : 80 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
4
5114
Vafeles : Būve IG 60 : 45 SC Mežaparks 18:00
Nov
4
5030
Makit/Scandic Fusion : OWF 59 : 68 Meža skola 18:30
Nov
4
5115
Sportland : Vervo 81 : 71 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
4
5081
Eskimo Piekūni : Krabo 95 : 67 SC Mežaparks 19:30
Nov
4
5080
VEFs : SSE Riga 76 : 67 Meža skola 20:00
Nov
4
5079
KK Bricks : Young Guns 65 : 89 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
4
5078
Nenormāli Cieti : AH Team 62 : 68 SC Mežaparks 21:00
Nov
5
4927
LSPA-2 : CBF Binders 60 : 77 LSPA 18:15
Nov
5
4962
RTU : Latvijas Universitāte 57 : 60 Ziemeļvalstu ģimnāzija 20:45
Nov
5
4928
BK Ķekava/ISG : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 75 : 78 Ķekavas vsk. 21:00
Nov
7
4929
Pļavnieki : Turība 49 : 182 Pļavnieku pamatskola 18:15
Nov
8
4964
Ķekava : A.R.T. 39 : 62 SN Ķekava 19:45
Nov
8
4945
CBF Binders : Realia 88 : 72 Turība 20:00
Nov
8
4963
Ideju Druka : Rīgas 3BJSS 50 : 68 RSU 20:30
Nov
9
5050
BBB : MarketMeGood.com/Roja 91 : 66 Pļavnieku pamatskola 19:30
Nov
9
4997
BK Olaine : Banku Augstskola 85 : 75 Olaine 20:45
Nov
9
5064
Sportland : Semper Virilis 77 : 67 Pļavnieku pamatskola 21:00
Nov
10
5088
Eskimo Piekūni : AH Team 82 : 66 Meža skola 13:00
Nov
10
5089
Graintech : KK Bricks 98 : 57 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
10
5090
Pļavnieku records : Riga Internationals 81 : 37 Meža skola 14:30
Nov
10
5091
Tune Squad : Ezītis Miglā 66 : 73 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
10
5116
Neatzītās cerības : BK Rimša 86 : 80 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
10
5051
37MOTO : Riga Rabbits 74 : 67 Meža skola 16:00
Nov
10
5117
SK Babīte/Čiekurs : Kultūras Rondo 69 : 63 SC Mežaparks 16:30
Nov
10
5034
RSU : Makit/Scandic Fusion 72 : 76 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
10
5052
T.G.I.F. : Kreisā Krasta Buļļi 78 : 83 Meža skola 17:30
Nov
10
5118
Let it Rain : Extra People 62 : 57 SC Mežaparks 18:00
Nov
10
5073
Mpire : Skonto Plan   Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
10
5119
Pilsakmens/NHF : BK Lauki 89 : 64 Meža skola 19:00
Nov
10
5120
Kūpers : TM 79 : 51 SC Mežaparks 19:30
Nov
10
5092
Riga Crew : Sapiens 88 : 58 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
10
5053
Geka.lv : Sponsoru mednieki 74 : 81 Meža skola 20:30
Nov
11
5121
BK Ķieģelis : GO 73 : 49 SC Mežaparks 10:30
Nov
11
5122
Vafeles : Es un Enkuri 74 : 47 Meža skola 11:00
Nov
11
5069
BK ACADEMY : MZ/ASK 88 : 69 SC Mežaparks 12:00
Nov
11
5123
ASK Patria : Skvadroni 73 : 67 Meža skola 12:30
Nov
11
5124
Lai līst : BK Brekši 91 : 61 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
11
5125
MEH : Burger Studio 81 : 84 SC Mežaparks 13:30
Nov
11
5054
Lattelecom : GāzeLV 78 : 57 Meža skola 14:00
Nov
11
5055
3.BJSS : Baltijas Baseini 90 : 63 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
11
5126
Nenormāli Cieti : SSE Riga 57 : 62 SC Mežaparks 15:00
Nov
11
5038
Anzāģe : ISBS 96 : 69 Meža skola 15:30
Nov
11
5056
PRIMUM.LV : AV alpina 73 : 76 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
11
5087
Ko te notiek? : Būve IG 62 : 57 SC Mežaparks 16:30
Nov
11
5037
BK Dolāri : Pafbet.lv 84 : 95 Meža skola 17:00
Nov
11
5036
Bauerfeind : Skaistuma Institūts 79 : 82 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
11
5084
VEFs : BK Pilžņi 76 : 72 SC Mežaparks 18:00
Nov
11
5086
Plēsoņas : Vervo 87 : 79 Meža skola 18:30
Nov
11
5057
Vienradži : Arro Elektro/Eliko 109 : 78 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
11
5085
Young Guns : Krabo 88 : 51 SC Mežaparks 19:30
Nov
11
5035
UBS : OWF 79 : 78 Meža skola 20:00
Nov
11
5072
Veselības Grupa : UPIK BASKET 95 : 114 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
11
5127
Bārdainie : Bad News 87 : 61 SC Mežaparks 21:00
Nov
12
4965
LSPA : BS Jugla 51 : 63 LSPA 18:15
Nov
13
4966
BK Filter : Ķekava 84 : 41 Meža skola 21:15
Nov
14
4930
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : BK Ķekava/ISG 75 : 86 Rīdzene 20:15
Nov
15
4998
Banku Augstskola : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 60 : 57 Teikas vsk 19:15
Nov
15
4931
CBF Binders : Pļavnieki 122 : 63 Turība 20:00
Nov
15
4932
BS Rīga/Ķeizars : LSPA-2 65 : 78 Diagnostikas centrs 20:45
Nov
20
4967
A.R.T. : BS Jugla 45 : 77 37.vsk 20:15
Nov
21
4968
Latvijas Universitāte : Ideju Druka 47 : 41 RSU 19:45
Nov
21
4946
Realia : BS Rīga/Ķeizars 92 : 73 RVVĢ 20:05
Nov
21
4933
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 76 : 84 Zaķumuiža 20:45
Nov
23
5065
Veselības Grupa : Skonto Plan 76 : 60 Pļavnieku pamatskola 19:30
Nov
23
4934
BK Olaine : CBF Binders 62 : 90 Olaine 20:45
Nov
23
5128
Bārdainie : Tēva Dēli 75 : 73 Pļavnieku pamatskola 21:00
Nov
24
5129
BK Lauki : Kodols 85 : 74 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
24
5074
VEFs : UPIK BASKET 70 : 78 Meža skola 14:30
Nov
24
5131
Vafeles : Ezītis Miglā 60 : 44 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
24
5058
BBB : Kreisā Krasta Buļļi 57 : 70 Meža skola 16:00
Nov
24
5059
37MOTO : Baltijas Baseini 87 : 70 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
24
5130
GO : Riga Internationals 45 : 39 OSC 16:30
Nov
24
5060
AV alpina : Vienradži 89 : 110 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
24
5132
3.BJSS : Super Manki 76 : 81 Meža skola 17:30
Nov
24
5133
Pilsakmens/NHF : Dati Group 67 : 48 OSC 18:00
Nov
24
4969
Rīgas 3BJSS : Avantis 64 : 75 Imantas vsk. 18:30
Nov
24
5096
BK Ķieģelis : Bad News 94 : 55 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
24
5134
BK ACADEMY : Būve IG 73 : 69 Meža skola 19:00
Nov
24
5135
Let it Rain : Kultūras Rondo 60 : 43 OSC 19:30
Nov
24
5097
Riga Crew : MEH 97 : 78 Meža skola 20:30
Nov
24
5098
Eskimo Piekūni : SSE Riga 72 : 65 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
24
5136
Kūpers : Grifs AG/LLA 79 : 39 OSC 21:00
Nov
25
5093
Farmers Paradise : Extra People 61 : 57 OSC 10:30
Nov
25
5094
Lai līst : Skvadroni 72 : 59 Meža skola 11:00
Nov
25
5095
Plēsoņas : Semper Virilis 56 : 64 OSC 12:00
Nov
25
5070
Pļavnieku records : MZ/ASK 47 : 56 Meža skola 12:30
Nov
25
5137
ASK Patria : BK Rimša 84 : 60 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
25
5143
Ko te notiek? : Es un Enkuri 60 : 69 OSC 13:30
Nov
25
5139
BK Brekši : Burger Studio 61 : 64 Meža skola 14:00
Nov
25
5061
Lattelecom : MarketMeGood.com/Roja 78 : 72 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
25
5062
GāzeLV : PRIMUM.LV 73 : 71 OSC 15:00
Nov
25
5099
Neatzītās cerības : Vervo 75 : 73 Meža skola 15:30
Nov
25
5140
A5 : Sexy Style 58 : 65 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
25
5063
Arro Elektro/Eliko : Geka.lv 66 : 77 OSC 16:30
Nov
25
5100
Young Guns : AH Team 99 : 60 Meža skola 17:00
Nov
25
5101
Nenormāli Cieti : BK Pilžņi 59 : 76 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
25
5042
Pafbet.lv : ISBS 104 : 68 OSC 18:00
Nov
25
5041
RSU : Skaistuma Institūts 92 : 54 Meža skola 18:30
Nov
25
5141
Krabo : KK Bricks 57 : 82 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
25
5040
BK Dolāri : Makit/Scandic Fusion 74 : 62 OSC 19:30
Nov
25
5039
Bauerfeind : UBS 84 : 88 Meža skola 20:00
Nov
25
5142
Sportland : Sapiens 84 : 62 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
25
5075
Mpire : Graintech 66 : 80 OSC 21:00
Nov
26
4935
LSPA-2 : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 69 : 82 LSPA 18:15
Nov
26
4970
RTU : LSPA 49 : 57 Ziemeļvalstu ģimnāzija 20:45
Nov
26
4971
BS Jugla : BK Filter 65 : 50 BS Jugla 21:15
Nov
27
4936
Turība : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 100 : 46 Turība 19:05
Nov
28
4937
Realia : Pļavnieki 95 : 35 RVVĢ 20:05
Nov
29
5000
Banku Augstskola : Turība 62 : 90 Teikas vsk. 19:15
Nov
29
4938
BS Rīga/Ķeizars : BK Olaine 61 : 81 Diagnostikas centrs 20:45
Nov
30
5177
Pilsakmens/NHF : Sexy Style 91 : 53 Pļavnieku pamatskola 19:30
Nov
30
5178
Sportland : MEH 85 : 66 Pļavnieku pamatskola 21:00
Decembris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Dec
1
5179
Neatzītās cerības : Semper Virilis 67 : 69 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
1
4973
Avantis : Latvijas Universitāte 70 : 60 Meža skola 13:00
Dec
1
5181
Grifs AG/LLA : SK Babīte/Čiekurs 77 : 38 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
1
5180
BK ACADEMY : Es un Enkuri 53 : 60 Meža skola 14:30
Dec
1
5183
KK Bricks : Mpire 63 : 84 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
1
5182
BK Rimša : Lai līst 65 : 63 Meža skola 16:00
Dec
1
5184
Riga Rabbits : 3.BJSS 76 : 79 Meža skola 17:30
Dec
1
5185
Bad News : Riga Internationals 52 : 50 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
1
5186
Dati Group : BK Lauki 83 : 70 SC Mežaparks 18:00
Dec
1
5188
T.G.I.F. : Arro Elektro/Eliko 81 : 69 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
1
5187
Vafeles : Tune Squad 86 : 46 Meža skola 19:00
Dec
1
5189
Veselības Grupa : Graintech 76 : 68 SC Mežaparks 19:30
Dec
1
5191
Riga Crew : Burger Studio 62 : 74 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
1
5190
UPIK BASKET : Nenormāli Cieti 109 : 74 Meža skola 20:30
Dec
2
5192
Let it Rain : TM 98 : 57 SC Mežaparks 10:30
Dec
2
5193
A5 : Extra People 68 : 37 Meža skola 11:00
Dec
2
5194
Bārdainie : MZ/ASK 49 : 78 SC Mežaparks 12:00
Dec
2
5195
ASK Patria : Vervo 90 : 91 Meža skola 12:30
Dec
2
5196
Skvadroni : BK Brekši 77 : 65 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
2
5197
GāzeLV : Baltijas Baseini 62 : 97 SC Mežaparks 13:30
Dec
2
5249
Eskimo Piekūni : BK Pilžņi 66 : 69 Meža skola 14:00
Dec
2
5198
Kūpers : Kodols 74 : 68 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
2
5250
Sponsoru mednieki : Vienradži 75 : 97 SC Mežaparks 15:00
Dec
2
5199
PRIMUM.LV : Geka.lv 102 : 91 Meža skola 15:30
Dec
2
5200
Farmers Paradise : Kultūras Rondo 75 : 44 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
2
5251
Tēva Dēli : BK Ķieģelis 66 : 61 SC Mežaparks 16:30
Dec
2
5201
Anzāģe : Bauerfeind 103 : 100 Meža skola 17:00
Dec
2
5202
Sapiens : Plēsoņas 70 : 72 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
2
5203
Young Guns : SSE Riga 99 : 61 SC Mežaparks 18:00
Dec
2
5204
BK Dolāri : OWF 81 : 85 Meža skola 18:30
Dec
2
5205
VEFs : Skonto Plan 92 : 59 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
2
5206
AH Team : Krabo 85 : 63 SC Mežaparks 19:30
Dec
2
5207
Pafbet.lv : UBS 83 : 91 Meža skola 20:00
Dec
2
5208
Ko te notiek? : Ezītis Miglā 82 : 63 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
2
5209
Pļavnieku records : Būve IG 56 : 81 SC Mežaparks 21:00
Dec
3
4974
LSPA : A.R.T. 53 : 69 LSPA 18:15
Dec
3
4939
BK Ķekava/ISG : BS Rīga/Ķeizars 84 : 61 Ķekavas vsk. 21:00
Dec
5
4940
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : CBF Binders 62 : 77 Rīdzene 20:15
Dec
5
4941
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : Turība 77 : 91 Zaķumuiža 20:45
Dec
6
5001
Banku Augstskola : Pļavnieki 89 : 54 Teikas vsk. 19:15
Dec
6
4972
Ķekava : Rīgas 3BJSS 64 : 70 SN Ķekava 19:45
Dec
6
4975
Ideju Druka : RTU 46 : 61 RSU 20:30
Dec
7
5210
Let it Rain : Grifs AG/LLA 60 : 52 Pļavnieku pamatskola 19:30
Dec
7
4942
BK Olaine : Realia 61 : 74 Olaine 20:45
Dec
7
5213
BBB : Riga Rabbits 95 : 75 Pļavnieku pamatskola 21:00
Dec
8
5212
MZ/ASK : GO 74 : 65 Meža skola 13:00
Dec
8
5214
Graintech : Nenormāli Cieti 70 : 63 Meža skola 14:30
Dec
8
5215
Tēva Dēli : Bad News 71 : 56 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
8
5216
UPIK BASKET : Young Guns 87 : 96 Diagnostikas centrs 15:00
Dec
8
5218
SSE Riga : AH Team 87 : 69 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
8
5217
Būve IG : Riga Internationals 75 : 30 Meža skola 16:00
Dec
8
5219
BK ACADEMY : Vafeles 65 : 73 Diagnostikas centrs 16:30
Dec
8
5220
Lai līst : Vervo 89 : 65 Meža skola 17:30
Dec
8
5221
Skonto Plan : Mpire 67 : 90 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
8
5252
Rīgas 3BJSS : BS Jugla 64 : 69 Imantas vsk. 17:30
Dec
8
5222
SK Babīte/Čiekurs : Kūpers 46 : 84 Diagnostikas centrs 18:00
Dec
8
5224
Arro Elektro/Eliko : Sponsoru mednieki 77 : 82 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
8
5223
BK Ķieģelis : Es un Enkuri 53 : 73 Meža skola 19:00
Dec
8
5225
Pilsakmens/NHF : Extra People 79 : 84 Diagnostikas centrs 19:30
Dec
8
5226
Sexy Style : BK Lauki 62 : 65 Meža skola 20:30
Dec
8
5227
Veselības Grupa : KK Bricks 108 : 67 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
9
5229
Lattelecom : Kreisā Krasta Buļļi 66 : 73 Meža skola 11:00
Dec
9
5230
T.G.I.F. : Baltijas Baseini 70 : 93 Diagnostikas centrs 12:00
Dec
9
5231
ASK Patria : Semper Virilis 83 : 55 Meža skola 12:30
Dec
9
5228
37MOTO : Super Manki 53 : 91 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
9
5233
GāzeLV : Vienradži 75 : 84 Diagnostikas centrs 13:30
Dec
9
5234
MarketMeGood.com/Roja : PRIMUM.LV 91 : 69 Meža skola 14:00
Dec
9
5235
Pļavnieku records : Tune Squad 68 : 59 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
9
5236
AV alpina : Geka.lv 86 : 69 Diagnostikas centrs 15:00
Dec
9
5237
BK Dolāri : RSU 92 : 82 Meža skola 15:30
Dec
9
5238
Plēsoņas : MEH 86 : 84 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
9
5239
Dati Group : Kodols 73 : 69 Diagnostikas centrs 16:30
Dec
9
5240
UBS : Anzāģe 120 : 72 Meža skola 17:00
Dec
9
5241
Skaistuma Institūts : Pafbet.lv 73 : 71 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
9
5242
BK Brekši : BK Rimša 84 : 75 Diagnostikas centrs 18:00
Dec
9
5243
Makit/Scandic Fusion : ISBS 72 : 62 Meža skola 18:30
Dec
9
5244
Bauerfeind : OWF 68 : 81 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
9
5245
Skvadroni : Burger Studio 61 : 73 Diagnostikas centrs 19:30
Dec
9
5246
Neatzītās cerības : Sapiens 72 : 68 Meža skola 20:00
Dec
9
5247
Farmers Paradise : TM 101 : 63 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
9
5248
Bārdainie : Ezītis Miglā 59 : 71 Diagnostikas centrs 21:00
Dec
10
4943
LSPA-2 : Realia 70 : 68 LSPA 18:15
Dec
10
4944
BK Ķekava/ISG : Turība 84 : 72 Ķekavas vsk. 21:00
Dec
11
4976
A.R.T. : BK Filter 51 : 65 37.VSK 20:15
Dec
12
4947
Pļavnieki : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 73 : 96 Pļavnieku pamatskola 18:15
Dec
12
5253
Realia : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 79 : 67 RVVĢ 20:05
Dec
12
4977
Latvijas Universitāte : Ķekava 62 : 52 Zaķumuiža 20:45
Dec
13
5002
Banku Augstskola : BK Ķekava/ISG 74 : 85 Teikas vsk. 19:15
Dec
13
4978
Ideju Druka : LSPA 54 : 69 RSU 20:30
Dec
14
5144
Sexy Style : Dati Group 81 : 92 Pļavnieku pamatskola 19:30
Dec
14
4948
BK Olaine : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 82 : 62 Olaine 20:45
Dec
14
5145
Burger Studio : Sportland 59 : 70 Pļavnieku pamatskola 21:00
Dec
15
5147
Pļavnieku records : Es un Enkuri 68 : 69 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
15
5146
Bad News : GO 69 : 62 Meža skola 13:00
Dec
15
5149
Farmers Paradise : Grifs AG/LLA 69 : 64 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
15
5161
BBB : Baltijas Baseini 84 : 88 Meža skola 14:30
Dec
15
5151
AH Team : KK Bricks 98 : 65 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
15
5150
A5 : TM 93 : 50 Meža skola 16:00
Dec
15
5172
Krabo : SSE Riga 71 : 77 Diagnostikas centrs 16:30
Dec
15
5152
37MOTO : 3.BJSS 82 : 96 Meža skola 17:30
Dec
15
5153
VEFs : Graintech 77 : 86 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
15
5154
Ko te notiek? : Tune Squad 65 : 60 Diagnostikas centrs 18:00
Dec
15
5158
MarketMeGood.com/Roja : Vienradži 95 : 69 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
15
5155
Kreisā Krasta Buļļi : PRIMUM.LV 83 : 74 Meža skola 19:00
Dec
15
5157
Veselības Grupa : Mpire 72 : 94 Diagnostikas centrs 19:30
Dec
15
5156
BK ACADEMY : Ezītis Miglā 84 : 104 Meža skola 20:30
Dec
15
5159
Riga Crew : Plēsoņas 72 : 87 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
16
4979
Avantis : BK Filter 71 : 60 Meža skola 11:00
Dec
16
5160
BK Ķieģelis : MZ/ASK 68 : 54 SC Mežaparks 12:00
Dec
16
5148
SK Babīte/Čiekurs : Kodols 77 : 82 Meža skola 12:30
Dec
16
5162
BK Rimša : Skvadroni 85 : 71 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
16
5163
Young Guns : BK Pilžņi 94 : 83 SC Mežaparks 13:30
Dec
16
5164
GāzeLV : Geka.lv 78 : 72 Meža skola 14:00
Dec
16
5165
Bārdainie : Būve IG 61 : 59 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
16
5166
RSU : ISBS 107 : 83 SC Mežaparks 15:00
Dec
16
5167
Sapiens : ASK Patria 79 : 77 Meža skola 15:30
Dec
16
5168
Nenormāli Cieti : Skonto Plan 102 : 61 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
16
5169
Anzāģe : Skaistuma Institūts 74 : 65 SC Mežaparks 16:30
Dec
16
5170
BK Dolāri : OWF 64 : 70 Meža skola 17:00
Dec
16
5171
Eskimo Piekūni : UPIK BASKET 96 : 101 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
16
5173
AV alpina : Sponsoru mednieki 83 : 65 Meža skola 18:30
Dec
16
5174
Semper Virilis : Lai līst 69 : 71 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
16
5175
Pilsakmens/NHF : Kultūras Rondo 76 : 70 Meža skola 20:00
Dec
16
5176
Let it Rain : Kūpers 59 : 83 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
17
4951
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : Realia 65 : 108 Rīdzene 20:15
Dec
17
4980
RTU : Avantis 56 : 71 Ziemeļvalstu ģimnāzija 20:45
Dec
17
4981
BS Jugla : Latvijas Universitāte 77 : 73 BS Jugla 21:15
Dec
18
4949
Turība : BK Olaine 91 : 66 Turība 19:05
Dec
18
4982
A.R.T. : Rīgas 3BJSS 52 : 65 37.vsk 20:15
Dec
19
4952
Pļavnieki : LSPA-2 62 : 86 Pļavnieku pamatskola 18:15
Dec
20
5003
Banku Augstskola : BS Rīga/Ķeizars 62 : 51 Teikas vsk. 19:15
Janvāris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Jan
3
5004
Banku Augstskola : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 88 : 74 Teikas vsk. 19:15
Jan
3
4983
Ķekava : RTU 61 : 67 SN Ķekava 19:45
Jan
4
5307
GO : Tēva Dēli 56 : 54 Pļavnieku pamatskola 19:30
Jan
4
5308
Sportland : Plēsoņas 75 : 43 Pļavnieku pamatskola 21:00
Jan
5
4984
Avantis : Ideju Druka 93 : 51 Meža skola 13:00
Jan
5
5309
BBB : Super Manki 76 : 72 Pļavnieku pamatskola 13:00
Jan
5
5311
A5 : Grifs AG/LLA 65 : 61 Pļavnieku pamatskola 14:30
Jan
5
5310
BK ACADEMY : Tune Squad 79 : 65 Meža skola 14:30
Jan
5
5312
Pilsakmens/NHF : TM 82 : 57 Meža skola 16:00
Jan
5
5313
Semper Virilis : BK Brekši 70 : 92 Pļavnieku pamatskola 16:00
Jan
5
5314
Nenormāli Cieti : Mpire 80 : 73 Meža skola 17:30
Jan
5
5315
KK Bricks : SSE Riga 43 : 101 Pļavnieku pamatskola 17:30
Jan
5
5316
Ko te notiek? : Vafeles 68 : 62 OSC 18:00
Jan
5
5320
Vervo : Skvadroni 87 : 82 Meža skola 19:00
Jan
5
5317
Riga Crew : Neatzītās cerības 91 : 81 Pļavnieku pamatskola 19:00
Jan
5
5318
Dati Group : Extra People 47 : 49 OSC 19:30
Jan
5
5321
Lattelecom : Riga Rabbits 69 : 61 Pļavnieku pamatskola 20:30
Jan
5
5319
T.G.I.F. : 3.BJSS 86 : 83 Meža skola 20:30
Jan
6
5323
SK Babīte/Čiekurs : Let it Rain 50 : 72 Meža skola 11:00
Jan
6
5322
Es un Enkuri : Bārdainie 71 : 66 SC Mežaparks 12:00
Jan
6
5324
MZ/ASK : Riga Internationals 20 : 0 SC Mežaparks 12:00
Jan
6
5325
ASK Patria : MEH 93 : 85 Meža skola 12:30
Jan
6
5326
Graintech : Eskimo Piekūni 60 : 71 Pļavnieku pamatskola 13:00
Jan
6
5327
Lattelecom : Baltijas Baseini 60 : 87 SC Mežaparks 13:30
Jan
6
5328
MarketMeGood.com/Roja : Geka.lv 70 : 64 Meža skola 14:00
Jan
6
5329
Pļavnieku records : Ezītis Miglā 80 : 75 Pļavnieku pamatskola 14:30
Jan
6
5330
Sponsoru mednieki : GāzeLV 75 : 71 SC Mežaparks 15:00
Jan
6
5331
Riga Rabbits : PRIMUM.LV 63 : 79 Meža skola 15:30
Jan
6
5332
AV alpina : Arro Elektro/Eliko 0 : 20 Pļavnieku pamatskola 16:00
Jan
6
5333
Young Guns : Skonto Plan 103 : 76 SC Mežaparks 16:30
Jan
6
5334
Sexy Style : Kodols 57 : 77 Meža skola 17:00
Jan
6
5335
Kultūras Rondo : BK Lauki 50 : 70 Pļavnieku pamatskola 17:30
Jan
6
5336
UPIK BASKET : Krabo 83 : 67 SC Mežaparks 18:00
Jan
6
5337
RSU : OWF 86 : 74 Meža skola 18:30
Jan
6
5338
VEFs : Veselības Grupa 102 : 62 Pļavnieku pamatskola 19:00
Jan
6
5339
Farmers Paradise : Kūpers 52 : 75 SC Mežaparks 19:30
Jan
6
5340
UBS : Skaistuma Institūts 88 : 68 Meža skola 20:00
Jan
6
5341
BK Pilžņi : AH Team 74 : 54 Pļavnieku pamatskola 20:30
Jan
6
5342
BK Ķieģelis : Būve IG 72 : 52 SC Mežaparks 21:00
Jan
8
5006
BK Filter : Rīgas 3BJSS 60 : 52 Meža skola 21:15
Jan
9
5254
Pļavnieki : Banku Augstskola 76 : 110 Pļavnieku pamatskola 18:15
Jan
9
4905
Realia : BK Olaine 88 : 79 RVVĢ 20:05
Jan
9
5211
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : LSPA-2 58 : 60 Zaķumuiža 21:00
Jan
9
4985
Latvijas Universitāte : A.R.T. 55 : 52 Ķeizarmežs 21:15
Jan
10
5256
CBF Binders : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 107 : 68 Turība 20:00
Jan
10
5255
BS Rīga/Ķeizars : BK Ķekava/ISG 55 : 76 Diagnostikas centrs 20:15
Jan
11
5343
Vafeles : Pļavnieku records 72 : 81 Pļavnieku pamatskola 19:30
Jan
11
5344
Neatzītās cerības : Sportland 46 : 69 Pļavnieku pamatskola 21:00
Jan
12
5345
Es un Enkuri : Riga Internationals 71 : 33 Pļavnieku pamatskola 13:00
Jan
12
4986
Avantis : LSPA 85 : 72 Meža skola 13:00
Jan
12
5347
Baltijas Baseini : PRIMUM.LV 105 : 94 Meža skola 14:30
Jan
12
5348
TM : BK Lauki 61 : 101 Pļavnieku pamatskola 14:30
Jan
12
5349
Vervo : BK Rimša 81 : 63 Meža skola 16:00
Jan
12
5350
3.BJSS : BBB 83 : 67 Pļavnieku pamatskola 16:00
Jan
12
5351
Ezītis Miglā : BK Ķieģelis 61 : 94 OSC 16:30
Jan
12
5353
Burger Studio : Plēsoņas 76 : 90 Pļavnieku pamatskola 17:30
Jan
12
5352
ASK Patria : Riga Crew 100 : 54 Meža skola 17:30
Jan
12
5354
Let it Rain : Kodols 81 : 75 OSC 18:00
Jan
12
5355
Kreisā Krasta Buļļi : Geka.lv 69 : 66 Meža skola 19:00
Jan
12
5356
GO : Būve IG 40 : 63 Pļavnieku pamatskola 19:00
Jan
12
5357
Extra People : Sexy Style 67 : 55 OSC 19:30
Jan
12
5358
T.G.I.F. : 37MOTO 97 : 89 Meža skola 20:30
Jan
12
5359
Veselības Grupa : Nenormāli Cieti 76 : 94 Pļavnieku pamatskola 20:30
Jan
12
5360
Riga Rabbits : Vienradži 76 : 96 OSC 21:00
Jan
13
5361
A5 : Kūpers 67 : 82 SC Mežaparks 10:30
Jan
13
5362
Dati Group : Kultūras Rondo 52 : 77 Meža skola 11:00
Jan
13
5363
Bārdainie : Tune Squad 80 : 72 Pļavnieku pamatskola 11:30
Jan
13
5364
MZ/ASK : Bad News 86 : 53 SC Mežaparks 12:00
Jan
13
5365
Eskimo Piekūni : Mpire 86 : 80 Meža skola 12:30
Jan
13
5366
Lattelecom : Super Manki 50 : 53 Pļavnieku pamatskola 13:00
Jan
13
5367
Pilsakmens/NHF : Grifs AG/LLA 73 : 60 SC Mežaparks 13:30
Jan
13
5368
MarketMeGood.com/Roja : Sponsoru mednieki 81 : 71 Meža skola 14:00
Jan
13
5369
Arro Elektro/Eliko : GāzeLV 93 : 91 Pļavnieku pamatskola 14:30
Jan
13
5370
Lai līst : MEH 95 : 89 SC Mežaparks 15:00
Jan
13
5371
SK Babīte/Čiekurs : Farmers Paradise 55 : 57 Meža skola 15:30
Jan
13
5372
Sapiens : BK Brekši 78 : 90 Pļavnieku pamatskola 16:00
Jan
13
5373
Anzāģe : OWF 82 : 76 SC Mežaparks 16:30
Jan
13
5374
RSU : Skaistuma Institūts 92 : 71 Meža skola 17:00
Jan
13
5375
Skvadroni : Semper Virilis 76 : 87 Pļavnieku pamatskola 17:30
Jan
13
5376
BK Dolāri : ISBS 120 : 95 SC Mežaparks 18:00
Jan
13
5377
Pafbet.lv : Bauerfeind 80 : 97 Meža skola 18:30
Jan
13
5378
Graintech : Young Guns 81 : 76 Pļavnieku pamatskola 19:00
Jan
13
5379
Krabo : Skonto Plan 76 : 72 SC Mežaparks 19:30
Jan
13
5380
UBS : Makit/Scandic Fusion 75 : 81 Meža skola 20:00
Jan
13
5381
BK Pilžņi : SSE Riga 64 : 70 Pļavnieku pamatskola 20:30
Jan
13
5382
BK ACADEMY : Ko te notiek? 68 : 58 SC Mežaparks 21:00
Jan
14
4987
RTU : BS Jugla 36 : 49 Ziemeļvalstu ģimnāzija 20:45
Jan
14
5257
BK Ķekava/ISG : Realia 59 : 82 Ķekavas vsk. 21:00
Jan
15
5258
Turība : CBF Binders 71 : 92 Turība 19:05
Jan
15
4988
BK Filter : Latvijas Universitāte 77 : 81 Meža skola 21:15
Jan
16
5259
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : BS Rīga/Ķeizars 100 : 63 Rīdzene 20:15
Jan
16
5260
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : Pļavnieki 86 : 72 Zaķumuiža 20:45
Jan
17
4990
Rīgas 3BJSS : LSPA 68 : 61 Imantas vsk. 18:30
Jan
18
5383
Kultūras Rondo : Sexy Style 77 : 57 Pļavnieku pamatskola 19:30
Jan
18
5261
BK Olaine : LSPA-2 74 : 82 Olaine 20:45
Jan
18
5384
Ezītis Miglā : Riga Internationals 66 : 46 Pļavnieku pamatskola 21:00
Jan
19
5385
ASK Patria : Sportland 84 : 95 Meža skola 13:00
Jan
19
5386
Bad News : Būve IG 34 : 77 Pļavnieku pamatskola 13:00
Jan
19
5388
TM : Dati Group 81 : 80 Pļavnieku pamatskola 14:30
Jan
19
5387
UPIK BASKET : SSE Riga 105 : 82 Meža skola 14:30
Jan
19
5390
BK Lauki : Grifs AG/LLA 91 : 69 Pļavnieku pamatskola 16:00
Jan
19
5389
Nenormāli Cieti : VEFs 73 : 99 Meža skola 16:00
Jan
19
5392
Neatzītās cerības : Plēsoņas   Pļavnieku pamatskola 17:30
Jan
19
5391
3.BJSS : AV alpina   Meža skola 17:30
Jan
19
5394
Vervo : Burger Studio   Pļavnieku pamatskola 19:00
Jan
19
5393
Lai līst : Riga Crew   Meža skola 19:00
Jan
19
5396
Mpire : Young Guns   Pļavnieku pamatskola 20:30
Jan
19
5395
Kreisā Krasta Buļļi : Vienradži   Meža skola 20:30
Jan
20
5397
BK Ķieģelis : Tune Squad   SC Mežaparks 10:30
Jan
20
5398
Extra People : Kodols   Meža skola 11:00
Jan
20
5399
Tēva Dēli : MZ/ASK   SC Mežaparks 12:00
Jan
20
5400
BK Pilžņi : KK Bricks   Meža skola 12:30
Jan
20
5401
Super Manki : T.G.I.F.   Pļavnieku pamatskola 13:00
Jan
20
5402
Sapiens : Skvadroni   SC Mežaparks 13:30
Jan
20
5403
BBB : Geka.lv   Meža skola 14:00
Jan
20
5404
MEH : BK Brekši   Pļavnieku pamatskola 14:30
Jan
20
5405
Semper Virilis : BK Rimša   SC Mežaparks 15:00
Jan
20
5406
Eskimo Piekūni : Veselības Grupa   Meža skola 15:30
Jan
20
5407
A5 : SK Babīte/Čiekurs   Pļavnieku pamatskola 16:00
Jan
20
5408
ISBS : OWF   SC Mežaparks 16:30
Jan
20
5409
BK Dolāri : Skaistuma Institūts   Meža skola 17:00
Jan
20
5410
Skonto Plan : AH Team   Pļavnieku pamatskola 17:30
Jan
20
5411
Makit/Scandic Fusion : Bauerfeind   SC Mežaparks 18:00
Jan
20
5412
Anzāģe : Pafbet.lv   Meža skola 18:30
Jan
20
5413
Farmers Paradise : Let it Rain   Pļavnieku pamatskola 19:00
Jan
20
5414
Graintech : Krabo   SC Mežaparks 19:30
Jan
20
5415
RSU : UBS   Meža skola 20:00
Jan
20
5416
Pļavnieku records : Ko te notiek?   Pļavnieku pamatskola 20:30
Jan
20
5417
Bārdainie : Vafeles   SC Mežaparks 21:00
Jan
21
4991
LSPA : BK Filter   LSPA 18:15
Jan
21
5262
BK Ķekava/ISG : Pļavnieki   Ķekavas vsk. 21:00
Jan
21
4992
BS Jugla : Ideju Druka   BS Jugla 21:15
Jan
22
4993
A.R.T. : RTU   37.vsk 20:15
Jan
23
5263
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : LSPA-2   Rīdzene 20:15
Jan
24
5264
Banku Augstskola : BK Olaine   Teikas vsk. 19:15
Jan
24
5265
CBF Binders : BS Rīga/Ķeizars   Turība 20:00
Jan
24
4994
Ideju Druka : Ķekava   RSU 20:30
Jan
25
5418
Graintech : AH Team   Pļavnieku pamatskola 19:30
Jan
25
5419
Lai līst : Sportland   Pļavnieku pamatskola 21:00
Jan
26
5421
Baltijas Baseini : Vienradži   Pļavnieku pamatskola 13:00
Jan
26
5420
Tune Squad : Riga Internationals   Meža skola 13:00
Jan
26
5422
Pilsakmens/NHF : SK Babīte/Čiekurs   Meža skola 14:30
Jan
26
5423
Kūpers : BK Lauki   Pļavnieku pamatskola 14:30
Jan
26
5424
Neatzītās cerības : Burger Studio   Meža skola 16:00
Jan
26
5425
Skonto Plan : SSE Riga   Pļavnieku pamatskola 16:00
Jan
26
5427
BBB : 37MOTO   Pļavnieku pamatskola 17:30
Jan
26
5426
Nenormāli Cieti : KK Bricks   Meža skola 17:30
Jan
26
5428
Semper Virilis : Vervo   SC Mežaparks 18:00
Jan
26
5429
GO : Ezītis Miglā   Meža skola 19:00
Jan
26
5430
Extra People : Kultūras Rondo   Pļavnieku pamatskola 19:00
Jan
26
5431
Bad News : Es un Enkuri   SC Mežaparks 19:30
Jan
26
5433
Pļavnieku records : BK ACADEMY   Pļavnieku pamatskola 20:30
Jan
26
5432
Kreisā Krasta Buļļi : Sponsoru mednieki   Meža skola 20:30
Jan
26
5434
Būve IG : Tēva Dēli   SC Mežaparks 21:00
Jan
27
5435
Farmers Paradise : Kodols   SC Mežaparks 10:30
Jan
27
5436
A5 : Let it Rain   Meža skola 11:00
Jan
27
5437
BK Ķieģelis : Vafeles   Pļavnieku pamatskola 11:30
Jan
27
5438
Bārdainie : Ko te notiek?   SC Mežaparks 12:00
Jan
27
5439
Eskimo Piekūni : VEFs   Meža skola 12:30
Jan
27
5440
Super Manki : PRIMUM.LV   Pļavnieku pamatskola 13:00
Jan
27
5441
Grifs AG/LLA : Dati Group   SC Mežaparks 13:30
Jan
27
5442
3.BJSS : Lattelecom   Meža skola 14:00
Jan
27
5443
MarketMeGood.com/Roja : Arro Elektro/Eliko   Pļavnieku pamatskola 14:30
Jan
27
5444
Young Guns : Veselības Grupa   SC Mežaparks 15:00
Jan
27
5445
Riga Crew : BK Brekši   Meža skola 15:30
Jan
27
5446
UPIK BASKET : BK Pilžņi   Pļavnieku pamatskola 16:00
Jan
27
5447
GāzeLV : AV alpina   SC Mežaparks 16:30
Jan
27
5448
RSU : Bauerfeind   Meža skola 17:00
Jan
27
5449
Makit/Scandic Fusion : Anzāģe   Pļavnieku pamatskola 17:30
Jan
27
5450
MEH : Skvadroni   SC Mežaparks 18:00
Jan
27
5451
Pafbet.lv : OWF   Meža skola 18:30
Jan
27
5452
Skaistuma Institūts : ISBS   Pļavnieku pamatskola 19:00
Jan
27
5453
Krabo : Mpire   SC Mežaparks 19:30
Jan
27
5454
BK Dolāri : UBS   Meža skola 20:00
Jan
27
5455
Sapiens : BK Rimša   Pļavnieku pamatskola 20:30
Jan
27
5456
TM : Sexy Style   SC Mežaparks 21:00
Jan
28
5266
LSPA-2 : BK Ķekava/ISG   LSPA 18:15
Jan
30
5267
Pļavnieki : BK Olaine   Pļavnieki 18:15
Jan
30
5268
Realia : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   RVVĢ 20:05
Jan
30
5269
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : Banku Augstskola   Zaķumuiža 20:45
Jan
31
5270
BS Rīga/Ķeizars : Turība   Diafnostikas centrs 19:15
Jan
31
4989
Ķekava : Avantis   SN Ķekava 19:45
Februāris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Feb
4
5271
LSPA-2 : Turība   LSPA 18:15
Feb
4
5272
BK Ķekava/ISG : Banku Augstskola   Ķekavas vsk. 21:00
Feb
6
5273
Realia : CBF Binders   RVVĢ 20:05
Feb
6
5274
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : Pļavnieki   Rīdzene 20:15
Feb
6
5275
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : BK Olaine   Zaķumuiža 20:45
Feb
9
5232
A5 : Kultūras Rondo   Pļavnieku pamatskola 13:00
Feb
11
5276
LSPA-2 : BS Rīga/Ķeizars   LSPA 18:15
Feb
12
5277
Turība : Banku Augstskola   Turība 19:05
Feb
13
5278
Pļavnieki : CBF Binders   Pļavnieku pamatskola 18:15
Feb
13
5279
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Rīdzene 20:15
Feb
15
5280
BK Olaine : BK Ķekava/ISG   Olaine 20:45
Feb
19
5281
Turība : Pļavnieki   Turība 19:05
Feb
20
5282
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : Banku Augstskola   Rīdzene 20:15
Feb
20
5283
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : BK Ķekava/ISG   Zaķumuiža 20:45
Feb
21
5284
BS Rīga/Ķeizars : Realia   Diagnostikas centrs 19:15
Feb
21
5285
CBF Binders : LSPA-2   Turība 20:00
Feb
25
5286
BK Ķekava/ISG : CBF Binders   Ķekavas vsk. 21:00
Feb
26
5287
Turība : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Turība 19:05
Feb
27
5288
Realia : LSPA-2   RVVĢ 20:05
Feb
27
5289
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : BK Olaine   Rīdzene 20:15
Feb
28
5290
BS Rīga/Ķeizars : Pļavnieki   Diagnostikas centrs 19:15
Feb
28
5291
CBF Binders : Banku Augstskola   Turība 20:00
Marts
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Mar
4
5292
LSPA-2 : Banku Augstskola   LSPA 18:15
Mar
4
5293
BK Ķekava/ISG : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Ķekavas vsk. 21:00
Mar
6
5294
Pļavnieki : Realia   Pļavnieku pamatskola 18:15
Mar
7
5295
BS Rīga/Ķeizars : Banku Augstskola   Diagnostikas centrs 19:15
Mar
7
5296
CBF Binders : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Turība 20:00
Mar
8
5297
BK Olaine : Turība   Olaine 20:45
Mar
13
5298
Pļavnieki : BS Rīga/Ķeizars   Pļavnieku pamatskola 18:15
Mar
13
5299
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : Turība   Rīdzene 20:15
Mar
13
5300
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : Realia   Zaķumuiža 20:45
Mar
14
4999
Banku Augstskola : LSPA-2   Teikas vsk. 19:15
Mar
14
4953
CBF Binders : BK Ķekava/ISG   Turība 20:00
Mar
15
5301
BK Olaine : BS Rīga/Ķeizars   Olaine 20:45
Mar
18
5302
LSPA-2 : Pļavnieki   LSPA 18:15
Mar
19
5303
Turība : BK Ķekava/ISG   Turība 19:05
Mar
21
5304
Banku Augstskola : Realia   Teikas vsk. 19:15
Mar
21
5305
BS Rīga/Ķeizars : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Diagnostikas centrs 19:15
Mar
21
5306
CBF Binders : BK Olaine   Turība 20:00

KomandasGPPTS
MMG12977
BBB11909
BBS11907
PRM11886
GLV12883
37M11856
SpēlētājiPTS
34.71
Jaunozols29.30
Kliesmets27.56
Vecums27.11
Baranovskis26.56
KomandasGPAS
3BJ10236
SMN11227
MMG12220
BBB11219
LTC12218
PRM11216
SpēlētājiAS
11.57
Kliesmets8.44
Grāvis7.09
Liepiņš6.88
Uzraugs6.86
KomandasGPREB
BBB11671
GLV12670
MMG12662
PRM11651
BBS11601
SMN11601
SpēlētājiREB
17.40
Ginters16.50
Elviks15.50
Kilpelainen14.50
Liepiņš14.00
KomandasWL
MMG84
BBB83
3BJ82
LTC75
KKB72
VNR64
SpēlētājiEFF
39.71
Kliesmets33.67
Uzraugs29.00
Grāvis25.64
Ginters25.50

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Krišs Rauska
    26367089
    kriss@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv