OlyBet 5. līgas 10. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 13.12.2019

Pirmo ceturtdaļu "Tune Squad" un "Wolfpack" duelī uzvarēja TS, taču spēles turpinājumā dominēja "vilki", kas kopējā ieskaitē triumfēja ar 79:61. "Pļavnieku records" ieradās Mežaparkā un nedeva nekādu cerību "Krabo" tikt pie uzvaras, sagraujot pretinieku ar rezultātu 98:63. Kā vienmēr lielisks cīņā par atlēkušajām bumbām bija Kristaps Sooārs – 14 punkti un 24 bumbas zem groziem.

"Riga Internationals" izslēdza gaismu "Elektrum" Olimpiskajā centrā ar uzvaru pār "TM" – 74:65. Būtisku handikapu "Internationals" komanda ieguva jau pirmajā ceturtdaļā, kad tika gūti 18 punkti, bet pretinieki tika noturēti tikai uz četriem.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Tune Squad" – "Wolfpack" 61:79 (Freiverts 20+6ab+9rp; Maleiko 24)
"Pļavnieku records" – "Krabo" 98:63 (Hafebergs 26+9ab+5rp, Sooārs 14+24ab; Jaunrodziņš 25)
"Riga Internationals" – "TM" 74:65 (Kaļva 26; Pāvuls 24)