Barley Bros - Olybet 4. līgas čempioni

EBL | entuziasti.com 16.07.2020
Barley Bros - Olybet 4. līgas čempioni

Par 3. vietu

 

"VAFeles" – "Kodols" 60:70
(15:22; 16:26; 11:9; 18:13)

 

Praktiski jau no pirmajām spēles minūtēm pārsvars bija "Kodola" pusē. Komanda guva desmit punktus pēc kārtas, kas uz tablo deva deviņu punktu handikapu, bet +10 izdevās panākt otrās ceturtdaļas ievadā. Ar atbildi pacentās "VAFeles", jo uzreiz sekoja 8:0 izrāviens. Atlikušajā pirmā puslaika daļā atkal iniciatīva bija "Kodola" pusē, jo komanda ļoti veiksmīgi spēlēja abos laukuma galos – uzvarot piecminūti ar +11, "Kodols" atradās vadībā pēc pirmā puslaika ar 31:48.

 

Veiksmīgo sniegumu neizdevās pārnest uz trešo ceturtdaļu, taču būtiskākais, ka pretinieks nespēja pietuvoties. Pakaļdzīšanos "VAFeles" gan uzsāka pēdējā nogrieznī, turklāt tā bija ļoti veiksmīga. Ceturtdaļas vidū no -15 bija palicis pāri tikai -4. Lai gan pretinieks bija pavisam tuvu, "VAFeles" neprata veikt izšķirošo izrāvienu, turklāt pieļautais kļūdu skaits arī bija visai ievērojams. "Kodols" pēdējās minūtēs nospēlēja aukstasinīgāk un izcīnīja bronzas medaļas!

 

Par rezultatīvākajiem "Kodola" spēlētājiem ar 28 un 12 punktiem kļuva attiecīgi Jūlijs Stankevičs un Jēkabs Vārna. Ar lielāko rezultativitāti "VAFeles" rindās izcēlās Kristaps Kalniņš – 16 punkti.

 

Fināls

 

"Barley Bros" – "Woodpainters.lv" 78:64
(22:21; 22:18; 13:12; 21:13)

 

Labāk mača sākumā spēlēja "Woodpainters.lv", kas precīzi realizēja tālmetienus, tomēr nekur tālāk par +6 aizdoties neizdevās un "Barley Bros" mina turpat uz papēžiem. Rezultāts izlīdzinājās, un spēle ritēja punkts punktā, līdz otrajā ceturtdaļā "Barley Bros" guva 9 bezatbildes punktus un izvirzījās vadībā ar +7. "Woodpainters.lv" uzreiz atbildēja ar 6 punktiem pēc kārtas, tomēr puslaiku labāk pabeidza BB, panākot 44:39.

 

Pēc pārtraukuma spēle risinājās mierīgi, bez būtiskiem izrāvieniem, taču visu laiku vadībā atradās "Barley Bros". Visai izšķirošs izrādījās ceturtās ceturtdaļas ievads, kad BB vēl vairāk pieaudzēja handikapu, sasniedzot jau 10 punktu atzīmi. "Woodpainters.lv" rīcībā palika aizvien mazāk laika, lai atdzīvinātu cerības uz titulu, tomēr visi pūliņi bija neveiksmīgi. "Barley Bros" triumfēja 4. līgā!

 

Toms Roziņš aizvadīja lielisku finālspēli, sekmējot "Barley Bros" titulu ar 17 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un 6 rezultatīvām piespēlēm, bet Jānis Šults guva 14 punktus. "Woodpainters.lv" labā 15 punktus guva Valts Iļģis, kamēr 12 punkti un 20 bumbas zem groziem Artūram Jēkabsonam.