BK Snoopijs – OlyBet 5. līgas čempioni!

EBL | entuziasti.com 25.04.2024

Par 3. vietu

 

Sestdienas finālu dienu ievadīja "Mežaparks" un "Sedumi" cīņa par bronzas medaļām. Jāteic, ka praktiski jau no pirmajām minūtēm krietni prasmīgāki bija "Mežaparka" basketbolisti, kas desmit minūšu laikā iekrāja +10. Ofensīva komandas izpildījumā turpinājās, un "Sedumi" īsti nespēja atrast pretlīdzekļus pretinieku līderu apturēšanai. Trīs no četrām ceturtdaļām "Mežaparks" uzvarēja ar vismaz desmit punktiem, līdz ar to galarezultātā arī ļoti pārliecinošs panākums.

 

"Mežaparka" komandā bronzas medaļas visvairāk kaldināja Dāvis Silenieks (33 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles), Kristaps Valters (27 punkti un sešas pārtvertas bumbas) un Gvido Zaļmežs (17 punkti, 16 bumbas un seši bloķēti metieni). "Sedumi" komandā visvairāk punktu guva Matīss Praņevskis – 15.

 

Fināls

 

Zelta spēles ievadā nelielā vadībā atradās "OPEN Radošais centrs", tomēr turpinājumā sāka izpausties BK "Snoopijs" pārsvars. Piecu minūšu laikā "Snoopijs" guva 22 punktus, un divu punktu deficīts tika pārvērsts 13 punktu handikapā. Var arī teikt, ka šis bija izšķirošais finālspēles brīdis, jo turpinājumā "Snoopijs" tikai un vienīgi palielināja savu pārsvaru un "Radošā centra" nespēja turēt līdzi. "Snoopijs" pārliecinoši kļuva par 5. līgas čempioni!

 

Par rezultatīvāko "Snoopijs" spēlētāju kļuva Dāvis Piuss, kurš guva 22 punktus, savukārt Klāvs Gailis pievienoja 13 punktus un 11 bumbas zem groziem. "OPEN Radošā" centra komandā Armands Jakušenoks atzīmējās ar 19 punktiem.