Lieliskais trio atgriežas - Skaistuma Institūtam izdodas sasniegt pirmo FINAL4

EBL | entuziasti.com 27.03.2023
Lieliskais trio atgriežas - Skaistuma Institūtam izdodas sasniegt pirmo FINAL4

Ceturtdaļfināls

 

"O'Learys" – "Skaistuma Institūts" 100:119
(22:27; 29:27; 29:29; 20:36)

 

Sērijā līdz 2 uzvarām: "Skaistuma Institūts" 2:1

 

Izšķirošais ceturtdaļfināla duelis iesākās līdzvērtīgi, taču visu laiku neliels pārsvars bija "Skaistuma Institūta" pusē. Abu komandu izpildījumā bija ļoti rezultatīvs basketbols. Otrajā ceturtdaļā "Skaistuma Institūts" aizsteidzās priekšā par 11 punktiem, taču "O'Learys" nebija gatavi padoties. Gūstot sešus punktus pēc kārtas, uz tablo bija neizšķirts, bet puslaika pārtraukumā "Skaistajiem" piederēja trīs punktu pārsvars – 54:51.

 

Visa trešā ceturtdaļa pagāja punkts punktā. Ja "Skaistuma Institūts" ieguva nelielu pārsvaru, tad "O'Learys" izdevās atspēlēties, bet izšķirošais izrāviens notika ceturtās ceturtdaļas vidū. "Skaistuma Institūtam" atradās vadībā ar +3, un komanda iesāka izšķirošo desmitminūti ar 12 punktiem pēc kārtas. "Skaistuma Institūta" uzbrukums bija vēl vairāk atvēries, un "O'Learys" mēģinājumi atspēlēties cieta neveiksmes. "Skaistuma Institūta" fantastiskais stāsts var turpināties!

 

Par labāko "Skaistuma Institūta" spēlētāju kļuva Māris Ramanis, kurš guva 31 punktu un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, kamēr rezultatīvi bija arī Toms Ķēdis (25 punkti) un Arnis Jēkabsons (20 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles). "O'Learys" komandā Gatis Epners guva 31 punktu.