Neatzītās cerības - OlyBet 5. līgas čempioni

EBL | entuziasti.com 09.05.2022
Neatzītās cerības - OlyBet 5. līgas čempioni

Par 3. vietu

 

"F-Team" – "Mežaparks" 65:76
(17:17; 20:14; 18:26; 10:19)

 

Bronzas spēles ievadā abas komandas ar līdzīgu precizitāti uzbruka grozam, līdz ar to liela rezultāta starpība uz tablo nebija. Pirmie lielie izrāvieni notika otrajā ceturtdaļā, kad sekmīgāk grozam sāka uzbrukt "F-Team". Ja otrās ceturtdaļas ievadā nelieli plusi piederēja "Mežaparkam", tad turpinājumā "F-Team" guva 12 punktus pēc kārtas. Lielākā starpība bija deviņi punkti, bet pēc pirmā puslaika tablo vēstīja par 37:31.

 

Otrā puslaika sākumā "F-Team" turpināja atrasties vadībā, taču "Mežaparks" saņēmās un sāka deldēt mīnusus. "Mežaparka" spēlētājs Roberts Purnis sekmīgi spēlēja abos laukuma galos un to varēja redzēt arī uz tablo, jo komanda atspēlējās un atradās vadībā pirms izšķirošajām desmit minūtēm ar 57:55. "F-Team" panāca izlīdzinājumu, taču "Mežaparks" atbildēja ar 7:0 izrāvienu. "F-Team" izdevās pietuvoties līdz minimumam, tomēr "Mežaparks", pateicoties ne tikai Purnim, bet arī precīzajiem Krišjāņa Zauera pustālajiem metieniem, nodrošināja 3. vietu un bronzas medaļas!

 

Rezultatīvākais "Mežaparka" spēlētājs ar 20 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām bija Mārtiņš Goldbergs, bet Krišjānis Zauers atzīmējās ar 20 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Labākie "F-Team" basketbolisti ar 19 punktiem bija brāļi Paeglīši – Jēkabs un Edgars.

 

Fināls

 

BK "WOO" – "Neatzītās Cerības" 64:66
(11:7; 22:17; 14:13; 17:29)

 

Ļoti mazrezultatīvs bija lielā fināla sākums. Labākas sekmes uzbrukumā bija "WOO", kas turklāt guva deviņus punktus pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 11 punktiem. Lielākais pārsvars "WOO" vīriem bija 14 punkti, bet uz puslaika izskaņu uzbrukumā beidzot saņēmās "Neatzītās Cerības". Pateicoties vairākiem precīziem metieniem, "Cerības" sadeldēja mīnusus līdz 24:33.

 

Trešā ceturtdaļa pagāja bez lieliem izrāvieniem, un "WOO" turpināja atrasties vadībā, tomēr viss apgriezās kājām gaisā ceturtajā ceturtdaļā. Beidzot uzbrukumā atvērās "Neatzīto Cerību" līderis Lauris Vilciņš, kurš sāka realizēt tālmetienus. "WOO" tikmēr nespēja izmantot pretinieku pārkāpumus un aizmeta garām septiņus soda metienus pēc kārtas.

 

No tālās distances precīzs bija arī Oskars Liepiņš, tādējādi "Neatzītās Cerības" pēc 11:0 izrāviena izvirzījās vadībā. "WOO" izskatījās apjukusi, un "Cerības" iekrāja arī +7. Uz mača beigām "WOO" paturpināja intrigu, tomēr "Cerībām" vienmēr bija gatava atbilde, līdz ar to komanda, pateicoties lieliskai ceturtajai ceturtdaļai, kļuva par čempioni!

 

Lauris Vilciņš sekmēja "Neatzīto Cerību" titulu ar 26 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm, kamēr Oskara Liepiņa kontā 24 punkti un 12 bumbas zem groziem. Rezultatīvākais BK "WOO" spēlētājs bija Dāvis Mačs – 27 punkti.

3L

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Dāvis Klegeris Klegeris30
Komanda Radex Brička30
Komanda BK Rimša Vecums28
Komanda Sparta Logistics Kalniņš26
Komanda Bankets Zicāns25
SpēlētājiAS
Spēlētājs Niks Gaigalietis Gaigalietis9
Komanda Radex Justovičs9
Komanda Ikšķile Veiders7
Komanda BK Rimša Silavs6
Komanda BK Iemetiens Zomerfelds6
SpēlētājiREB
Spēlētājs Artūrs Grikke Grikke17
Komanda Rīdzene92 Epners15
Komanda Sparta Logistics Rosmanis14
Komanda Veselības Grupa Skuja14
Komanda BK Iemetiens Zarumba14
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Kristaps Epners Epners32
Komanda BK Iemetiens Zarumba30
Komanda Radex Brička30
Komanda MEH Mazburšs29
Komanda Bankets Grikke26