OC Limbaži - OlyBet 4. līgas Čempioni!

EBL | entuziasti.com 24.05.2022
OC Limbaži - OlyBet 4. līgas Čempioni!

Par 3. vietu

 

"TopUp" – "Čigurs" 46:82
(9:19; 17:19; 15:14; 5:30)

 

Bronzas spēle iesākās tā, kā tas varētu būt sestdienas rītā – mazrezultatīvi. Ceturtdaļas turpinājumā situācija mazliet mainījās, jo metienus sāka realizēt "Čigurs", un tas noveda pie tā, ka pēc pirmās ceturtdaļas rezultāta starpība bija desmit punkti – 9:19. Nākamās ceturtdaļas ievadā "Čigurs" turpināja spēlēt precīzāk, un tas deva 15 punkt handikapu, tomēr "TopUp" negrasījās padoties. Gūstot piecus punktus pēc kārtas, komanda pietuvojās līdz deviņiem punktiem, taču rezultāts pēc pirmā puslaika bija 26:38.

 

Ļoti grūti ar metienu realizāciju veicās "TopUp" līderim Intaram Jansonam, tomēr pēc dažām aizvadītām minūtēm trešajā ceturtdaļā viņš beidzot iemeta. Tas deva cerību staru "TopUp", vēl jo vairāk arī tāpēc, ka atkal starpība bija vairs tikai deviņi punkti, tomēr īstajā brīdī "Čigurs" realizēja metienu. Pirms noslēdzošajām desmit minūtēm starpība bija 11 punkti, līdz ar to vēl daudz kas varēja mainīties, tomēr "Čigurs" lieliski iesāka ceturto ceturtdaļu – 20 punkti pēc kārtas un +31 uz tablo! Pretinieki tika nosūtīti nokdaunā, un "TopUp" nespēja no tā piecelties. Debijas sezonā "Čigurs" izcīnīja bronzas medaļas!

 

Rezultatīvākais "Čigurs" spēlētājs ar 19 punktiem bija Niks Rūdolfs Rimšāns, bet 12 un 11 punktus guva attiecīgi Sebastians Vlažņevs un Patriks Kirkils. Visvairāk punktu "TopUp" rindās guva Intars Jansons (12 punkti) un Roberts Teteris (11).

 

Fināls

 

"OC Limbaži" – "A5" 91:81
(21:32; 19:16; 26:19; 25:14)

 

Fināla sākums bija jaudīgs "A5", bet īpaši jau Dāvja Silenieka izpildījumā, kurš realizēja metienus no dažādām distancēm. Abas komandas kopumā spēlēja rezultatīvi, taču "A5" ar labu precizitāti uzbruka grozam, jo pēc pirmās ceturtdaļas komandas kontā bija 32 punkti, kamēr limbažniekiem par 11 mazāk jeb 21. Otrās ceturtdaļas sākumā "OC Limbaži" saņēmās un sadeldēja deficītu līdz četriem punktiem, bet nākamos septiņus punktus guva "A5". Mazie izrāvieni turpinājās abos virzienos, un puslaika pārtraukumā komandas devās pie 40:48.

 

Otrais puslaiks solīja interesantu spēles turpinājumu, un tas arī piepildījās. Lēnā garā "OC Limbaži" deldēja mīnusus, un komanda pirmo reizi izvirzījās vadībā. Sākumā tas nebija uz ilgu, taču tendence liecināja par iniciatīvas maiņu. Izšķirošās ceturtdaļas sākumā "A5" atradās vadībā tikai ar punktu, bet lielajam izrāvienam bija gatavi limbažnieki. Komanda apturēja "A5" uzbrukuma līderus, bet pati spēlēja precīzi, tādējādi 14 punktu izrāviens ļāva izvirzīties vadībā ar +13! Situāciju centās glābt "A5", kas septiņus punktus atguva, tomēr galotnē "Limbaži" nosargāja plusus un triumfēja otro sezonu pēc kārtas, bet šoreiz jau 4. līgā!

 

Lielisku spēli aizvadīja Kārlis Večens, kurš guva 36 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva sešas rezultatīvas piespēles un pārtvēra septiņas bumbas, bet Ģirts "MVP" Fridrihsons piebalsoja ar 27 punktiem un 14 bumbām zem groziem. "A5" komandā kā parasti neapturams bija Dāvis Silenieks – 37 punkti, 10 bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles.