OlyBet 3. līgā iesākas ar pārsteigumiem un rezultatīvām spēlēm

EBL | entuziasti.com 05.10.2022

Iespaidīgs sākums: mačs starp "Sparta Logistics" un "Čigurs" ievadīja jauno sezonu, un "Spartieši" triumfēja visai pārliecinoši – 80:58. Redzams, ka Niks Nīgalis aktīvi trenējies, jo viņš ne tikai guva 34 punktus, bet arī izcīnīja 18 atlēkušās bumbas, godam nopelnot biļetes uz "VEF Rīga" spēli!

Izlaistais panākums: iepriekšējās sezonas fināliste "Lai Līst" labi uzsāka maču pret "VEFu", jo izdevās iekrāt 12 punktu handikapu, bet pirms noslēdzošajām desmit minūtēm pārsvars bija 11 punkti. "VEFs" gan izdomāja sabojāt visus priekus, jo lieliska pēdējā ceturtdaļa (23:10) ļāva izraut uzvaru.

Saplēsti pretinieki: starpsezonā "Plēsoņas" veica labu darbu, piesaistot rezultatīvo Dāvi Silenieku. Viņš savā debijas mačā atzīmējās ar 22 punktiem, bet "Plēsoņu" panākums pret "Klīrenss" (75:58) nebūtu iedomājams bez Sanda Millera, kurš laukumā darīja visu – 15 punkti, 28 atlēkušās bumbas, sešas rezultatīvas piespēles, divi bloķēti metieni un pārtverta bumba.

Fantastiska: labāku sākumu "Koka Roka" noteikti nevarēja iedomāties – 101:61 pret BK "Virca"! Pieci no sešiem "Koka Rokas" spēlētājiem izcīnīja vismaz 10 atlēkušās bumbas, bet produktīvāko sniegumu demonstrēja Kristaps Vanags, kurš guva 25 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas un atdeva 13 rezultatīvas piespēles.

Dinamiskais duo: debijas spēli 3. līgā aizvadīja "Radex", un tā bija patīkama, jo apspēlēta BK "Brekši" komanda ar 84:62. Panākums nebūtu iedomājams bez Gundara Bričkas un Jāņa Eiduka lieliskā snieguma – kamēr pirmajam 36 punkti, 13 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles, tikmēr otrajam 24 punkti, piecas atlēkušās bumbas un seši bloķēti metieni.

Deniss Rodmens 2.0: svētdienas pusdienlaikā pie panākuma tika BK "Rimša", kas ar 9:0 izrāviena palīdzību ceturtajā ceturtdaļā pārspēja "Nenormāli cieti" – 75:66. Uzvarētāju rindās jāizceļ Rūdolfs Kugrēns, kurš vēl iepriekšējā vakarā Cēsīs uzlaboja cilvēku garastāvokli, bet tas neliedza ierasties uz spēli. Pavadījis laukumā mazliet vairāk nekā 25 minūtes, viņš aizmeta garām visus metienus, taču izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra bumbu un tika pie labākā +/- rādītāja komandā! Viņa mīļākais spēlētājs Deniss Rodmens noteikti par šo perfromanci būtu priecīgs.

Nāve, nodokļi un Kripa: varētu teikt, ka Raimonds Kripa ir kā labs vīns, kas ar gadiem paliek tikai labāks. Pavadījis laukumā visas 40 minūtes, Kripa guva 34 punktus un izcīnīja 26 atlēkušās bumbas, kārtējo sezonu apliecinot, ka viņš ir viens no dominējošākajiem spēlētājiem līgā. Kā veicās viņa komandai? BK "Pilžņi" piecu vīru sastāvā apspēlēja "Skvadroni" ar 78:59.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Sparta Logistics" – "Čigurs" 80:58 (Nīgalis 34+18ab; Sharko 11+14ab, Torgans 11, Skramans 11+7rp)
"VEFs" – "Lai Līst" 69:67 (Ingiļāvičus 19+12ab, Melnis 19+12ab; Broks 16+11ab)
"Klīrenss" – "Plēsoņas" 58:75 (Strazdiņš 16; Silenieks 22, Millers 15+28ab+6rp)
"Koka Roka" – BK "Virca" 101:61 (Maura 35+10ab, K. Vanags 25+15ab+13rp; Jansons 21+16ab, Liepiņš 20+16ab)
BK "Brekši" – "Radex" 62:84 (Dambinieks 25; Brička 36+13ab+6rp)
BK "Rimša" – "Nenormāli cieti" 75:66 (Polis 24; Segliņš 24)
"MEH" – "Eskimo Piekūni" 91:50 (Ābols 33, Penka 26+16ab+6rp; Gaigals 18+10ab)
BK "Pilžņi" – "Skvadroni" 78:59 (Kripa 34+26ab; Broks 21)
"Veselības Grupa" – "Kūpers" 64:77 (Rāgs 20; Priede 21, Bulāns 10+6ab+12rp+5pb)