OlyBet 3. līgas 10. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 20.01.2022

Piecu spēlētāju spēks: "Riga Crew" maču pret "VEFu" aizvadīja piecu spēlētāju sastāvā, pirms ceturtās ceturtdaļas atradās iedzinējos ar sešiem punktiem, taču izšķirošās desmit minūtes bija labākās gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, tādējādi deficītu pārvēršot par plusiem un uzvarot ar 82:76.

Nedaudz par vēlu: otrajā puslaikā "Veselības grupa" nonāca 20 punktu iedzinējos pret "Nenormāli cieti", vēl piecas minūtes pirms mača beigām VG bija -13, tomēr komanda nepadevās un palīda zem -10, tomēr laika trūkuma dēļ līdz galam neizdevās apdraudēt uzvaru – 78:85.

Dinamiskais duo: "MEH" sīvā cīņā apspēlēja "Lai līst" ar rezultātu 66:62, bet panākums nebūtu iedomājams bez diviem spēlētājiem, kuri sakrāja lielāko daļu no komandas punktiem, - Arta Penkas (26 punkti, 18 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles) un Kristiāna Ostvalda (22 punkti).

Viena ceturtdaļa: lai izcīnītu uzvaru spēlē, nepieciešama viena laba ceturtdaļa. To svētdien pierādīja "Kūpers", kas puslaika pārtraukumā devās ar -5 pret "Skonto Plan", taču trešo ceturtdaļu uzvarēja ar 19:8, kas mainīja visu spēles gaitu, beigās tiekot pie panākuma ar 66:58. Uzlabot gan varētu agresivitāti, jo izpildīti tikai astoņi soda metieni.

Izšķirošais izrāviens: "2centi" pēc pirmā piedzīvotā zaudējuma sezonā negrasījās vēlreiz piedzīvot nepatīkamās emocijas. Ceturtās ceturtdaļas ievadā no komandas padsmit punktu pārsvara bija palikuši tikai pieci punkti, un "Skvadroni" sāka apdraudēt uzvaru, taču "2centi" atbildēja ar deviņu punktu izrāvienu, tādējādi uzvarot ar 67:53.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"VEFs" – "Riga Crew" 76:82 (Feldmanis 24; Āboltiņš 31, Jakubovičs 18+18ab)
"Nenormāli cieti" – "Veselības grupa" 85:78 (A. Prūsis 19+15ab, Liepa 19; Skuja 19+19ab)
BK "Brekši" – BK "Rimša" 59:92 (Vjaksa 19; Polis 17)
"MEH" – "Lai līst" 66:62 (Penka 26+18ab+8rp; Garančs 21)
"Koka Roka" – "GO" 66:74 (Podāns 16; Artmanis 17)
"Mpire" – "Eskimo Piekūni" 60:59 (Vilkaušs 26+21ab; Gauručs 20+15ab)
"Kūpers" – "Skonto Plan" 66:58 (Bulāns 15; Kripa 20+10ab)
"Farmers Paradise" – "Pārdaugavas Buki" 90:73 (Krauja 21+11ab; Rozenšteins 17+12ab)
"2centi" – "Skvadroni" 67:53 (Liepiņš 27+12ab; Broks 25)