OlyBet 3. līgas 9. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 12.01.2022

Daudzpusīgais Daniševskis: vienīgajā sestdienas trešās līgas spēlē BK "Brekši" tika galā ar "VEFu", izcīnot uzvaru ar 84:72, taču panākums nebūtu iedomājams bez Māra Daniševska, kurš guva 20 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, atdeva sešas rezultatīvas piespēles, pārtvēra astoņas bumbas un, jā, pieļāva astoņas kļūdas, taču neviens neesam perfekts.

"Double-double" komanda: pavisam tuvu 100 punktu robežai bija "Koka Roka", kas pārliecinoši apspēlēja "Skvadroni" ar 99:71, un uzvarētāju rindās jāizceļ četri spēlētāji, kuri sakrāja "double-double", – Kristaps Vanags (27 punkti, 11 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles), Tomass Bērziņš (23+18), Edgars Grigorjevs (17+12+8) un Kārlis Podāns (13+12).

Atspēlēšanās un pagarinājums: īstu raksturu svētdien nodemonstrēja BK "Rimša" basketbolisti. Vēl trešajā ceturtdaļā pēc "Eskimo Piekūnu" desmit punktu izrāviena rezultāta starpība bija 18 punkti, tomēr "Rimša" nemeta plinti krūmos, atspēlēja visu deficītu un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 80:77.

Ekstra basketbols: arī spēlē starp "Nenormāli cieti" un "Mpire" nepietika ar 40 minūtēm, lai noskaidrotu uzvarētāju. "Mpire" uz brīdi spēles gaitā bija -13, taču pagarinājumā izdevās pārņem iniciatīvu, tiekot pie 90:86 uzvaras. Lielisks sniegums Mārtiņam Ozolam, kurš 36 punktiem pievienoja 21 atlēkušo bumbu.

Pirmais zaudējums: "2centi" svētdienas vakarā piedzīvoja pirmo zaudējumu šajā sezonā, piekāpjoties "Kūperam" ar 71:75. Lielāko daļu no visiem "Kūpera" punktiem guva Deivis Zāģeris (23 punkti), Roberts Bulāns (17) un Mārtiņš Velps (13).

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "Brekši" – "VEFs" 84:72 (Dambinieks 25+11ab, Daniševskis 20+10ab+6rp+8pb; Lazdiņš 29+15ab)
"Skvadroni" – "Koka Roka" 71:99 (Balodis 24; K. Vanags 27+11ab+6rp)
"Eskimo Piekūni" – BK "Rimša" 77:80 (1OT) (Gauručs 21+17ab; Vecums 21)
"MEH" – "Pārdaugavas Buki" 83:49 (Penka 29+20ab; Krasts 14+12ab)
"Nenormāli cieti" – "Mpire" 86:90 (1OT) (A. Prūsis 24; Ozols 36+21ab)
"GO" – "Farmers Paradise" 87:62 (Artmanis 30; Kalniņš 18)
BK "Pilžņi" – "Riga Crew" 79:68 (Straudovskis 15+14ab; Jakubovičs 20+17ab)
"Veselības grupa" – "Tronen" 64:75 (Rāgs 29; Kalniņš 20+11ab)