OlyBet 4. līgā - DATI Group veiksme pagarinajumo vai Tu Jau nevarētu lāsts, Divu Pagarinājuma ballīte Pilsakmens pret Ropažiem un Tēva dēli turpina uzvaru sēriju

EBL | entuziasti.com 02.02.2023
OlyBet 4. līgā - DATI Group veiksme pagarinajumo vai Tu Jau nevarētu lāsts, Divu Pagarinājuma ballīte Pilsakmens pret Ropažiem un Tēva dēli turpina uzvaru sēriju

Stresa pilnā piektdiena: uzvarētājs starp "Vafelēm" un "Tēva dēliem" noskaidrojās vien pēdējās minūtēs. Praktiski visu ceturto ceturtdaļu rezultāta starpība bija minimāla, tomēr nelielā vadībā atradās "Tēva dēli". Spēle varēja aiziet abos virzienos, jo komandas slikti izpildīja soda metienus, bet kopumā ar labāku precizitāti izcēlās TD, kas izcīnīja uzvaru ar 65:63.

 

Divu pagarinājumu ballīte: pateicoties Pētera Nalivaiko precīzajam tālmetienam pēdējā sekundē, "Ropaži/Nenormāli cieti" panāca pagarinājumu pret "Pilsakmens/NHF". Ar piecām minūtēm komandām nepietika, savukārt otrajā pagarinājumā vairāk spēka bija "Pilsakmens" basketbolistiem, kuri tika pie smagas uzvaras – 95:91.

 

Pēdējais nogrieznis: "Bakers" mačā pret "Ko te notiek?" labāko basketbolu pietaupīja pēdējai ceturtdaļai. Komandas kontā jau bija sešu punktu handikaps, taču desmit minūšu laikā ielaida tikai deviņus punktus, savukārt pati atzīmējās ar 21, galarezultātā izcīnot komfortablu panākumu ar 79:61.

 

Lāsts? Iespējams, ka "Tu jau nevarētu" komandai šosezon ir uzlikts kāds lāsts, jo piedzīvots kārtējais zaudējums ar nelielu starpību. Lai gan otrā puslaika sākumā bija 14 punktu pārsvars, TJN to nenoturēja. Mārtiņa Jaunzema dusmas par aizsardzību uzklausīja pārējā "Dati group" komanda, kas pagarinājumā uzvarēja ar 82:79. Vēl sāpīgāku neveiksmi padara tas, ka īsi pirms mača beigām TJN spēlētājs Toms Pelūde iedzīvojās savainojumā.

 

Paplašināts profila speciālists: "Let it Rain" spēlētājs Edgars Aleksejevs zināms kā "double-double" mašīna, taču pret "Es un Kaercher" viņš apliecināja sevi vēl no citas puses. Aleksejevs darīja ierastās lietas, gūstot 28 punktus un izcīnot 12 atlēkušās bumbas, taču savu arsenālu viņš papildināja ar desmit rezultatīvām piespēlēm, kamēr "Let it Rain" izcīnīja uzvaru ar 87:66.

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Vafeles" – "Tēva Dēli" 63:65 (Kalniņš 13; Zariņš 18+17ab)
"Pilsakmens/NHF" – "Ropaži/Nenormāli cieti" 95:91 (2OT) (Mateisons 30+11ab; A. Prūsis 35+15ab)
"Ko te notiek?" – "Bakers" 61:79 (Lapsa 19; Ozols 17+14ab+5rp)
"Tu jau nevarētu" – "Dati group" 79:82 (1OT) (Kāpostiņš 19+16ab; Ma. Jaunzemis 36+6ab+6rp+5pb)
"Es un Kaercher" – "Let it Rain" 66:87 (Deniņš 20+9ab; Aleksejevs 28+12ab+10rp)

DDL

Divīzijas rezultivitātes līderi