OlyBet 4. līgā - Kāpostiņš saplēš kreklu, Aleksejeva Dominance turpinās un čempionu paģiras

EBL | entuziasti.com 15.12.2022

Čempionu paģiras: ja NBA čempione "Warriors" pēc sliktā sezonas sākuma sāk spēlēt labāk, tad pretējā virzienā dodas "Limbaži". Aizvadītajā kārtā limbažnieki zaudēja jau piekto maču pēc kārtas, šoreiz piekāpjoties "Kodolam" ar 52:65. Laimi komanda centās atrast no tālās distances, bet tas neizdevās, iemetot tikai divus no 28.

Dominance ir atpakaļ: pēdējās nedēļās mazliet pieklusis bija Edgars Aleksejevs, bet viņam izdevies atgūt punktu garšu. Sestdienas vakarā viņš guva 37 punktus, izcīnīja 14 atlēkušās bumbas un pārtvēra piecas bumbas, bet "Let it Rain" ar 11:0 izrāvienu ceturtajā ceturtdaļā nokārtoja uzvaru pār BK "Zets/Box Homes" ar 94:79.

Trīs punkti un saplēstais krekls: "Tu jau nevarētu" spēlētāji nevarētu būt apmierināti ar savu sniegumu, jo pēdējā ceturtdaļā pret "Neatzītajām cerībām" gūti tikai trīs punkti, kopumā piedzīvojot sagrāvi ar 53:88. Jānis Kāpostiņš TJN labā guva 28 punktus, taču viņš bija tik dusmīgs, ka saplēsa kreklu, līdz ar to līdz nākamajam mačam jāpaspēj izgatavot jauns.

Maestro: otrajā posmā pamatīgi ieskrējusies "Ropažu/Nenormāli cieti" komanda, kas rezultatīvā mačā tika galā ar "Ko te notiek?" – 90:81. Ja Ēriks Liepa guva 36 punktus, tad Andis Prūsis darīja visu laukumā, gūstot 18 punktus, izcīnot 19 atlēkušās bumbas un atdodot 12 rezultatīvas piespēles.

Betmens un Robins: kārtējo rezultatīvo spēli aizvadījis viens no līgas bīstamākajiem duetiem – Gints Artmanis un Edvards Brolītis. Abi laukumā pavadīja visas 40 minūtes, Artmanis guva 26 punktus, bet Brolītis pievienoja 22 punktus, deviņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles, kaldinot "Young Guns" uzvaru pār "Flamingo" ar 75:67.

Izrautā uzvara: svētdienas noslēgumā "Es un Kaercher" un "TopUp" izcēlās ar aizsardzības basketbolu. Nepilnas 30 minūtes vadībā atradās EUK, lai gan rezultāta starpība lielākoties bija minimāla. Pašā galotnē "TopUp" izdevās nolauzt pretiniekus un izcīnīt uzvaru pēc diviem zaudējumiem pēc kārtas – 53:51.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"MZ/ASK" – "Tēva Dēli" 71:49 (Meijers 17; M. Stasjuns 19, I. Stasjuns 19)
"Kodols" – "Limbaži" 65:52 (Stankevičs 14+11ab; Fridrihsons 25+16ab)

"Pilsakmens/NHF" – "Vafeles" 52:62 (Pavārs 15; Atslēga 18+14ab)
"Let it Rain" – BK "Zets/Box Homes" 94:79 (Aleksejevs 37+14ab+5pb; Kaugars 24+13ab)
"Bakers" – "Dati Group" 88:62 (Ķudis 29+8ab+6rp; Mā. Jaunzemis 17)
"Neatzītās cerības" – "Tu jau nevarētu" 88:53 (Gamorja 28; Kāpostiņš 28)
BK "Pilna Aptvere" – "Utepils" 70:47 (Stradiņš 22+14ab, Andersons 15+10ab+8rp; Eglītis 21+25ab)
"Ko te notiek?" – "Ropaži/Nenormāli cieti" 81:90 (Lapsa 22+8ab+10rp; Liepa 36, A. Prūsis 18+19ab+12rp)
"Young Guns" – "Flamingo" 75:67 (Artmanis 26, Brolītis 22+9ab+7rp; Brencāns 31+19ab)
"Es un Kaercher" – "TopUp" 51:53 (Pētersons 15; Vanags 14)