Olybet 4. līgas 10. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 12.12.2019

Mazrezultatīvā piektdienas spēlē BK "Ķieģelis" izcīnīja uzvaru pār "As Real As It Swish" – 58:47. Galvenā panākuma atslēga bija aizsardzība, un "Ķieģelis" divās ceturtdaļās noturēja pretinieku uz 6 vai mazāk punktiem, bet ARAIS nespēja izmantot dotās iespējas no soda metienu atzīmes, jo precīzi tikai 5 metieni no 18.

Desmit punktu izrāviens ceturtajā ceturtdaļā, kas no +8 deva +18, nodrošināja "Nenormāli cietajiem" 79:64 uzvaru pār "Būve IG". SK "Babīte/Čiekurs" ar minimālo 65:61 apspēlēja "MZ/ASK", un uzvarētāju rindās Elmārs Ponomarenko izcēlās ar 26 punktiem, 6 atlēkušajām bumbām un 8 rezultatīvām piespēlēm.

Lieliska pirmā ceturtdaļa (20:9) deva "Es un Enkuriem" uzvaru pār "Ko te notiek?" ar rezultātu 61:55. "Flamingo" agrā svētdienas rītā pieveica "Grifu" (79:70), bet uzvarētāju rindās interesanta precizitāte Ivo Vambutam, kuram 0/10 no tālās distances un 2/16 no spēles, tādējādi raisot jautājumus par sestdienas vakara izklaidēm.

Lielāko daļu spēles "Bārdainie", kas maču aizvadīja piecatā, atradās vadībā, vēl pirms pēdējās ceturtdaļas komandai bija 14 punktu handikaps, tomēr ceturtajā ceturtdaļā "Tu jau nevarētu" guva vairāk punktu nekā līdzšinējās trīs kopā (attiecīgi – pēdējā 31, bet līdz tam kopā – 28) un izcīnīja laimīgu uzvaru ar 59:56.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "Ķieģelis" – "As Real As It Swish" 58:47 (Guoģis 17; Piliņš 13)
"Nenormāli cieti" – "Būve IG" 79:64 (Skadiņš 17, Šķudītis 17; Kalniņš 14)
SK "Babīte/Čiekurs" – "MZ/ASK" 65:61 (Ponomarenko 26+6ab+8rp; Frīdenbergs 16+18ab, Feldbergs 12+6ab+10rp)
"Pilsakmens/NHF" – "Woodpainters.lv" 93:80 (Plotnieks 24+10ab; Iļģis 30)
"Ko te notiek?" – "Es un Enkuri" 55:61 (Andersons 15+11ab, Kleinbergs 6+10ab+7rp; D. Rābants 16+12ab)
"Ezītis Miglā" – "Barley Bros" 62:92 (Mukāns 31+14ab; Artmanis 32, Šults 16+10ab+5rp)
BK "Lauki" – "Let It Rain" 83:68 (Vītols 35, Freimanis 23+10ab+5pb; Vierpe 23+17ab, Zvejnieks 23+12ab)
"Grifs" – "Flamingo" 70:79 (Garda 20+15ab, Začs 20+10ab; Lisovskis 21+10ab)
"Tu jau nevarētu" – "Bārdainie" 59:56 (Kāpostiņš 28; Kuģis 18+17ab, Lucāns 10+14ab+7rp)
"Kodols" – "Vafeles" 50:58 (Bērziņš 17+11ab; Atslēga 18)
"A5" – "Dati Group" 63:73 (Ozoliņš 23+7ab+8pb; Vītoliņš 19+22ab)