Olybet 4. līgas 9. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 13.01.2022

Viens izrāviens: 2022. gadu ceturtajā līgā uzsāka duelis starp "Semper Virilis" un "Tēva Dēliem". Otrās ceturtdaļas ievadā "Semper Virilis" pabeidza septiņu punktu izrāvienu, kas uz tablo palielināja pārsvaru līdz 11 punktiem. Lielākais handikaps +14, bet pretinieki tā nopietni arī nepadraudēja pretinieku uzvaru, tādējādi SV triumfēja ar 66:57.

Zemgroza tēvoči: jāizceļ tie basketbolisti, kuri aizvadītajā kārtā izcēlušies ar pamatīgiem "double-double". Dāvis Rābants kaldināja "Utepils" uzvaru pār BK "Ķieģelis" (84:71) ar 34 punktiem un 21 atlēkušo bumbu, savukārt Normundam Vītoliņam "Dati group" panākumā pret "Čigurs" (65:56) 15 punkti un 20 bumbas zem groziem.

Produktīvs abos laukuma galos bija arī Ģirts Fridrihsons, kura 25 punkti un 15 bumbas palīdzēja "OC Limbaži" tikt galā ar "Tu jau nevarētu" – 74:61. Sandis Millers ar 19 punktiem un 26 atlēkušajām bumbām palīdzēja "Wolfpack" sagraut "Ko te notiek?" ar rezultātu 81:44.

Izcila noturība: neskatoties uz spēles aizvadīšanu tikai sešatā, "Bakers" visās ceturtdaļās guva 22 līdz 25 punktus, kamēr "Flamingo" spēlēja ļoti viļņaini, līdz ar to pirmie izcīnīja uzvaru ar rezultātu 96:79. Lai gan simtiņu neizdevās sasniegt, tas kalpos kā motivācija nākamajiem mačiem.

Nepatīkamais "double-double": "StrongPoint" otro ceturtdaļu pret "Nenormāli cieti" zaudēja ar 8:24, kas galarezultātā nozīmēja neveiksmi ar 58:75, turklāt Oskaram Zurkovam izdevās noformēt tādu "double-double", tiesa, ne oficiālu, par ko neviens nepriecājas – 19 punkti un desmit kļūdas.

Lieliskais finišs: ceturtajā ceturtdaļā "Ezītis Miglā" guva astoņus punktus pēc kārtas, kas uz rezultāta tablo ļāva izvirzīties ar pieciem punktiem, tomēr tās nebija beigas, jo BK "Lauki" atlikušo laiku uzvarēja ar 12:2, tādējādi triumfējot ar 80:75.