OlyBet 5. līgā uzvaras svin Pļavnieku records un Wolfpack

EBL | entuziasti.com 21.02.2020

"Pļavnieku records" demonstrēja dominējošu sniegumu un sagrāva "TM" komandu ar rezultātu 102:58. Jau pēc pirmajām desmit minūtēm lielā mērā bija zināms spēles iznākums, jo tablo vēstīja par 25:8. Kā ķengurs pēc bumbām turpina lēkt Kristaps Sooārs, kurš šajā mačā izcēlās ar 23 punktiem un 24 atlēkušajām bumbām.

Bez lielas intrigas pagāja arī "Wolfpack" un "Krabo" duelis. Otrajā ceturtdaļā "Wolfpack" aizgāja pa priekšu neatskatīdamies, kopējā ieskaitē triumfējot ar 90:69. Ar iespaidīgāko "double-double" uzvarētājiem izcēlās Matīss Seipulāns (32 punkti un 17 atlēkušās bumbas), bet Sandim Milleram 20 punkti, 12 bumbas zem groziem un 9 rezultatīvas piespēles.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Pļavnieku records" – "TM" 102:58 (Kalnītis 32, Sooārs 23+24ab; Endziņš 13)
"Wolfpack" – "Krabo" 90:69 (Seipulāns 32+17ab, Millers 20+12ab+9rp; Siņavskis 17)