OlyBet 5. līgas 14. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 18.02.2022

Izmantotais pārsvars: "Neatzītās cerības" un "F-Team" katra izmeta četrus soda metienus, realizējot trīs. Otrie iemeta par vienu tālmetienu vairāk, bet "Neatzītās cerības" izcīnīja par deviņām atlēkušajām bumbām uzbrukumā vairāk un iemeta par desmit divpunktu metieniem vairāk, kas arī ļāva uzvarēt – 79:62.

Aizbēgšana: pirmās ceturtdaļas gaitā "LAT Agro" guva septiņus punktus pēc kārtas, panāca deviņu punktu pārsvaru un turpinājumā neatskatījās, pārspējot "Taco Tuesday" ar 47:61. Zaudētāji ļoti slikti izpildīja tālmetienus, realizējot tikai divus no 19.

Lielās svārstības: BK "WOO" pirmajās minūtēs pret "Džungļu Patruļu" izvirzījās vadībā ar 16:2, bet puslaika pārtraukumā devās ar -3. Arī pēc pārtraukuma vairs tik viegli "WOO" nebija, taču komanda izmantoja to, ka krietni biežāk stājās uz soda metienu līnijas, tādējādi tiekot pie vairāk vieglajiem punktiem, kas deva uzvaru ar 68:63.

Skrējiens pēc 100: "Mežaparks" dominēja pret "Salidojumu", ko apliecina tas, ka komanda guva pirmos 25 punktus. Vienīgā intriga bija par to, vai izdosies sasniegt 100 gūto punktu robežu, tomēr pavisam maz pietrūka, jo uzvarēts ar 99:44.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Neatzītās cerības" – "F-Team" 79:62 (Liepiņš 23+13ab; Upenieks 20)
"Taco Tuesday" – "LAT Agro" 47:61 (Bērziņš 12+14ab; Bērziņš 27)
BK "WOO" – "Džungļu Patruļa" 68:63 (Pipars 19; Ziediņš 14)
"Mežaparks" – "Salidojums" 99:44 (Goldbergs 27+11, Bidzāns 17+13ab+8rp; Pēdājs 13, Hoops 13)