Olybet 5. līgas 6. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 08.11.2019

"Wolfpack" sestdien apspēlēja "TM" (78:69) un panākumu izdevās nodrošināt vien pēdējā ceturtdaļā, ko komanda uzvarēja ar desmit punktu pārsvaru. Uzvaras kā lapas rudenī turpina kolekcionēt "Bakers" basketbolisti. Atrodoties vadībā jau no spēles pirmajām minūtēm, "Bakers" tika galā ar "Tune Squad" pārstāvjiem – 86:72.

Identisku statistiku sakrājot Artūram Šilovam un Kalvim Kaļvam (abiem pa 24 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām), "Riga Internationals" pārspēja "Pļavnieku records" ar rezultātu 83:70. Jāatzīmē, ka RI šī bija piektā uzvara pēc kārtas.

Monstruālais mežonis Bidzāns! Svētdienas pēcpusdienā Ainis Bidzāns dominēja laukumā, guva 15 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, 10 reizes atņēma pretiniekam bumbu un atdeva 6 rezultatīvas piespēles, bet viņa pārstāvētā "Krabo" vienība apspēlēja BK "Jaunā skola" – 68:48.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Wolfpack" – "TM" 78:69 (Millers 28+10ab; Cironoks 15+18ab+9kļ)
"Bakers" – "Tune Squad" 86:72 (Grants 22, Siljanis 19+16ab; Gosts 21)
"Riga Internationals" – "Pļavnieku records" 80:73 (Šilovs 24+12ab, Kaļva 24+12ab; Vilciņš 16)
"Krabo" – BK "Jaunā skola" 68:48 (Jaunrodziņš 30+10ab, Bidzāns 15+15ab+6rp+10pb; Grauss 10+13ab)