OlyBet Basketbola līgas pusfināli – BK Iemetiens gāž no troņa Radex, Young guns otrais fināls pēc kārtas

EBL | entuziasti.com 26.04.2024
OlyBet Basketbola līgas pusfināli – BK Iemetiens gāž no troņa Radex, Young guns otrais fināls pēc kārtas

 3.līga

 

Pusfināls starp BK "Iemetiens" un "Radex" pagāja punkts punktā, bet lielākoties vadībā atradās pirmie. Vēl piecas minūtes pirms beigām uz tablo bija neizšķirts, bet atlikušajā laikā "Iemetiens" bija pārāka ar 12:4, tādējādi gāžot no troņa pagājušās sezonas čempioni! Lielisks sniegums uzvarētāju rindās Gintam Zomerfeldam (28 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles), kamēr "Radex" visus punktus, izņemot divus, guva Jānis Eiduks (25+13+9), Gundars Brička (24+13) un Edvards Jašuks (20 punkti).

 

Līdz otrās ceturtdaļas vidum "MEH" un "Maestro" rezultāts auga līdzīgi, taču tad "MEH" uzsāka izšķirošo izrāvienu. Brīdī, kad "MEH" bija punkta deficīts, komanda guva 16 punktus pēc kārtas un panāca +15 uz tablo. Otrā un trešā ceturtdaļa bija vienīgās, ko "Maestro" zaudēja, bet ar to pietika, lai "MEH" iesoļotu finālā, kurus tur ieveda Artis Penka (24+11+6) un Valters Mazburšs (21+9+4).

 4.līga

 

"Virgin City" lieliskā sezona turpinās, un komanda pusfinālā pret BK "Pilna aptvere" atradās vadībā no pirmajām minūtēm. Jau otrajā ceturtdaļā pārsvars pārsniedza desmit punktu robežu, kas mača turpinājumā pieauga līdz pat +33. Jāteic, ka "Virgin City" fantastiski izpildīja divpunktu metienus, jo realizēja 26 no 34 un pārliecinoši iesoļoja finālā. "Virgin City" kopumā guva 101 punktu, un pieci komandas spēlētāji guva vismaz 11 punktus.

 

Otro gadu pēc kārtas finālā spēlēs "Young Guns". Pirmās ceturtdaļas laikā komanda guva 11 punktus pēc kārtas un panāca tādu pašu pārsvaru pret "TopUp", bet puslaika pārtraukumā "Jaunajiem ieročiem" bija +25. Ātri vien atkal parādījās intriga, jo "TopUp" ar 15 punktiem pēc kārtas pietuvojās līdz -6. Visu ceturto ceturtdaļu starpība nebija liela, tomēr "Young Guns" nosargāja pārsvaru un garantēja vietu zelta spēlē. Līdzīgi kā pirmajā pusfināla mačā, arī šajā būtisks faktors bija komandas spēle, jo četri "Young Guns" spēlētāji izcēlās ar vismaz desmit punktiem.