OlyBet DDL - Alfrēda Kraukļa VEF izbraukumā pieveic Watex, Baņķieri revanšējas Steeldoors.lv un Uriekstes Dravnieki atkārtoti pārspēj Karavīru.

EBL | entuziasti.com 21.01.2023
OlyBet DDL - Alfrēda Kraukļa VEF izbraukumā pieveic Watex, Baņķieri revanšējas Steeldoors.lv un Uriekstes Dravnieki atkārtoti pārspēj Karavīru.

Visu izšķir desmit minūtes: lai pretendētu uz panākumu, nevar pieļaut sliktas ceturtdaļas. Par to pārliecinājās "Elektrum", kas pirmdienas vakarā Ķekavā trešo ceturtdaļu zaudēja ar desmit punktiem pret BK "Ķekava/Bebe.lv", un mājinieki to izmantoja, pēdējā nogrieznī panākot arī +16 un tiekot pie uzvaras ar 97:87.

 

Neapturami: lielas problēmas gūt punktus Olimpiskajā centrā nebija trim spēlētājiem. "Uriekstes Dravnieku" rindās Dāvis Piuss izcēlās ar 42 punktiem, kamēr BK "Karavīrs" rindās rezultatīvi bija Matīss Caune (39 punkti) un Jānis Ķudis (34). Lai gan abi "Karavīri" kopā guva 73 punktus no 96, "Dravnieki" krietni labāk piebalsoja Piusam, tādējādi uzvarot ar 105:96.

 

Jaunie ierāda vietu: visai vērienīgi par zaudējumu pirmajā aplī revanšējās "Alfrēda Kraukļa VEF". Jaunie krauklēni jau pirmajā ceturtdaļā iekrāja 12 punktu pārsvaru pret BK "Watex", un turpinājums bija vēl iespaidīgāks, jo visus četrus nogriežņus VEF uzvarēja, beigās uzvarot ar 84:52. Interesanti, ka "Kraukļi" izpildīja vairāk tālmetienu nekā divpunktu metienu, lai gan precizitāte no tālās distances bija sliktāka nekā pretiniekiem.

 

Pretinieki dodas brīvsolī: "Brīvsolis" ceturtdienas vakarā ne uz brīdi neapstājās uzbrukumā, par ko varēja pārliecināties uz tablo, jo pretinieki jeb "MIX" tika apspēlēti ļoti pārliecinoši – 101:68. Pateicoties lieliskai aizsardzībai, "Brīvsolis" nopelnīja daudz ātros uzbrukumus, ko izdevās pārvērst 33 punktos. Tāpat mājinieki realizēja uz pusi vairāk tālmetienu un sakrāja par 15 bumbām vairāk.

 

Aizsardzība dominē: īsts "kapiņš" valdīja mačā starp "Banku Augstskolu/KPMG" un "Steeldoors.lv/Ķekava". Lielākas problēmas iekarot Teikas vidusskolas grozus bija viesiem no Ķekavas, kas divās ceturtdaļās pamanījās gūt tikai pa deviņiem punktiem. Abas komandas kopā iemeta tikai astoņus soda metienus no 32, bet visu izšķīra divpunktu metienu precizitāte, kas "Baņķenei" bija labāka, tādējādi uzvarot ar 68:54.

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "Ķekava/Bebe.lv" – "Elektrum" 97:87 (Ķimenītis 16; Saliņš 30)
"Uriekstes Dravnieki" – BK "Karavīrs" (Piuss 42, Bikovs 17+9ab+11rp+5pb; Caune 39+9ab+8rp, Ķudis 34)
BK "Watex" – "Alfrēda Kraukļa VEF" 52:84 (Baltgalvis 18; Bundzenieks 17)
"Brīvsolis" – "MIX" 101:68 (Elviks 16+10ab; Ābele 25)
"Banku Augstskola/KPMG" – "Steeldoors.lv/Ķekava.lv" 68:54 (Zernevics 15; Stilve 21)