OlyBet DDL - Brīvsolis uzvar un nodrošina 7. vietu, Steeldoors.lv uzvar Watex un varenais Kraukļu trio pārspēj Elektrum

EBL | entuziasti.com 04.03.2023
OlyBet DDL - Brīvsolis uzvar un nodrošina 7. vietu, Steeldoors.lv uzvar Watex un varenais Kraukļu trio pārspēj Elektrum

Provocēšanas meistari: svarīgu uzvaru regulārās sezonas izskaņā izcīnīja "Karavīrs", kas ar panākumu pār "MIX" (97:83) nodrošināja otro vietu tabulā. Būtiskākā starpība, skatoties protokolā, ir izprovocētajās piezīmēs un izmestajos soda metienos. Pirmajā rādītājā "Karavīriem" ir par desmit izprovocētām piezīmēm vairāk, bet izmestajos sodiņos 21 metiena handikaps (iemesti par 11 vairāk), turklāt "MIX" tikai divreiz stājās uz līnijas.

 

Pretinieki paliek bez elektrības: uzņemot apgriezienus otrajā ceturtdaļā un uzvarot visas noslēdzošās trīs ceturtdaļas ar vismaz deviņiem punktiem, "Alfrēda Kraukļa VEF" izcīnīja ļoti komfortablu uzvaru pār "Elektrum" (102:71) un garantēja trešo vietu pēc regulārās sezonas. Lielāko daļu no visiem VEF punktiem guva trīs spēlētāji – Francis Neilands (23 punkti, astoņas bumbas un četras piespēles), Krišjānis Kazulis (23) un Francis Serģis (20).

 

Īsie prieki: "Watex" ļoti neveiksmīgi uzsāka spēli savā laukumā pret "Steeldoors.lv/Ķekava", jo jau pēc pirmās ceturtdaļas bija -12. Pamazām izdevās atspēlēties, bet ceturtās ceturtdaļas ievadā, pabeidzot 9:0 izrāvienu, izdevās panākt +2, taču viesi no Ķekavas ātri vien atguva vadības grožus un izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas – 80:74.

 

Amerikāņu kalniņi: ceturtdienas vakarā "Brīvsolis" iesāka labāk maču pret "Banku Augstskolu/KPMG", jo izvirzījās priekšā par vairākiem punktiem, taču otrajā ceturtdaļā studenti saspurojās, pārņemot vadības grožus. Izrāvieni arī pēc pārtraukuma turpinājās, un "Brīvsolis" ar 14 punktiem pēc kārtas panāca tikpat lielu handikapu uz tablo. Lai gan "Banku Augstskola" atspēlējās, "Brīvsolis" šoreiz noturēja panākumu – 81:73.

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "Karavīrs" – "MIX" 97:83 (Ķudis 25+14ab+8rp; Golubevs 22)
"Alfrēda Kraukļa VEF" – "Elektrum" 102:71 (Neilands 23, Kazulis 23; Saliņš 27+7ab+6rp)
BK "Watex" – "Steeldoors.lv/Ķekava" 74:80 (Bikše 15; Ruskulis 19+11ab)
"Banku Augstskola/KPMG" – "Brīvsolis" 73:81 (Cirsis 15; Krasovskis 22+5ab+7rp)

DDL

Divīzijas rezultivitātes līderi