OlyBet DDL - Ķekavnieku nelaipnās durvis, Watex lielais dēlīties nepalīdz un Steeldoors vienīgie spēj uzvarēt viesos.

EBL | entuziasti.com 25.11.2022
OlyBet DDL - Ķekavnieku nelaipnās durvis, Watex lielais dēlīties nepalīdz un Steeldoors vienīgie spēj uzvarēt viesos.

Nelaipnās durvis: visi paņēmieni, lai uzvarētu, ir labi. Pirmdienas vakarā nevarēja tikt Ķekavas sporta zālē, jo durvis bija ieklemmējušās. Tas deva rezultātu, jo BK "Ķekava/Bebe.lv" spēlēja rezultatīvi, pakāpeniski palielināja pārsvaru un beigās pārspēja "Brīvsoli" ar 114:88, turklāt mājinieki izcēlās ar 35 rezultatīvām piespēlēm.

 

Lielais dēlītis: BK "Watex" galvenais treneris izceļas ar iespaidīgu dēlīti, uz kura tiek zīmētas sadarbības. Iespējams, ka tas tiek darīts, lai spēlētāji labāk saprastu, tomēr pēdējā spēlē tas nelīdzēja. Pirmo puslaiku "Watex" uzvarēja ar pieciem punktiem pret čempioni "Uriekstes Dravnieki", bet pēc pārtraukuma "Watex" uzbrukums apstājās, gūstot kopā tikai 15 punktus un zaudējot ar 55:73.

 

Tikai viens mērķis: ceturtdienas vakarā "Steeldoors.lv/Ķekava" Rīgā ieradās tikai ar vienu mērķi – izcīnīt uzvaru. To varēja redzēt jau no pirmajām minūtēm, jo komanda guva desmit punktus pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 12:4. Starpība turpināja augt un sasniedza pat 26 punktu atzīmi, bet beigās panākums ar rezultātu 92:76 pār "Elektrum".

 

Divas ceturtdaļas: "Banku Augstskola/KPMG" uzvaru pār "MIX" nokārtoja divās ceturtdaļās. Otro desmit minūšu laikā studenti guva 26 punktus un ielaida tikai desmit, bet pēdējā ceturtdaļā "Banku Augstskola" atkal izcēlās ar 26 punktiem, turklāt šoreiz ļāva pretiniekiem gūt tikai deviņus. "MIX" no tālās distances meta tikai ar 14% precizitāti, un studenti uzvarēja ļoti pārliecinoši – 86:49.

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "Ķekava/Bebe.lv" – "Brīvsolis" 114:88 (Jašuks 38+10ab; Klievēns 23)
"Uriekstes Dravnieki" – BK "Watex" 73:55 (Benders 16+15ab; Slišāns 12)
"Elektrum" – "Steeldoors.lv/Ķekava" 76:62 (Kārkliņš 25; Stilve 18+13ab)
"Banku Augstskola/KPMG" – "MIX" 86:49 (Krūmiņš 13; Ziemelis 14)

DDL

Divīzijas rezultivitātes līderi