OlyBet DDL - Smārde paklupina Dravniekus, Watex apstādina Baņķierus un Steeldoors.lv gandrīz 100

EBL | entuziasti.com 03.12.2022
OlyBet DDL - Smārde paklupina Dravniekus, Watex apstādina Baņķierus un Steeldoors.lv gandrīz 100

Daudzie tālmetieni: mūsdienu basketbola labākajās tradīcijās spēlēja "Steeldoors.lv/Ķekava" vai arī varbūt pēc brīvdienām vienkārši negribējās daudz kustēties. No tālās distances komanda izpildīja 52 (!) metienus, cauri tīkliņam bumbu raidot 20 reizes. "MIX" gribēja līdzināties, bet no 33 metieniem sekmīgi bija tikai trīs. Abas komandas ieturēja stabilitāti uzbrukumā, bet krietni labāk tas bija Ķekavas komandai, jo izcīnīta uzvara 98:55.

 

Čempiones klupiens: nepilnā sastāvā "Uriekstes Dravnieki" ieradās uz spēli Smārdē. To arī varēja redzēt uz rezultāta tablo, jo "Brīvsolis" spēlēja pārliecinošāk, ātri panākot 15 punktu pārsvaru, ko čempione, tiesa, visai ātri atspēlēja. Viss izšķīrās galotnē, kurā mājas sienas palīdzēja "Brīvsolim", kas deva uzvaru ar 79:72, sagādājot "Dravniekiem" pirmo neveiksmi šosezon.

 

Komandas spēles un agresivitāte: divu zaudējumu sēriju pārtraukusi BK "Watex" komanda. Sākot ar otro ceturtdaļu, komanda pārņēma vadības grožus no "Banku Augstskolas". Lai gan lielākais pārsvars bija tikai astoņi punkti, "Watex" izcēlās ar nesavtīgumu (28 rezultatīvas piespēles) un stingru aizsardzību (pretiniekiem 26 kļūdas), kas deva panākumu ar 80:75.

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Steeldoors.lv/Ķekava" – "MIX" 98:55 (Vanags 17+9ab; Ābele 20)
"Brīvsolis" – "Uriekstes Dravnieki" 79:72 (Bistrenkovs 17; Piuss 29)
"Banku Augstskola" – BK "Watex" 75:80 (Tutāns 13; Slišāns 12)

IK

Divīzijas rezultivitātes līderi