OLYBET DDL – "ĶEKAVA/BEBE.LV" PALAIŽ PRETINIEKUS BRĪVSOLĪ, "DRAVNIEKI" SOĻO TĀLĀK, "RĪGAS DOME" VEIC IZŠĶIROŠO IZRĀVIENU

EBL | entuziasti.com 25.03.2024
OLYBET DDL – "ĶEKAVA/BEBE.LV" PALAIŽ PRETINIEKUS BRĪVSOLĪ, "DRAVNIEKI" SOĻO TĀLĀK, "RĪGAS DOME" VEIC IZŠĶIROŠO IZRĀVIENU

 

 

"Brīvsolim" vajadzēja nosargāt astoņu punktu pārsvaru, un pirmajā ceturtdaļā tas labi izdevās, iekrājot arī +14. BK "Ķekava/Bebe.lv" izdevās atspēlēties, bet ar 10:0 izrāviena palīdzību "Brīvsolim" trešās ceturtdaļas vidū +15 summā. Mājinieki ne tikai atspēlējās, bet ceturtdaļas beigās veica 19:0 izrāvienu un pārņēma vadību summā! Sākās pavisam interesanta cīņa, tomēr izšķirošajos brīžos aukstasinīgāki bija "Bebe.lv" basketbolisti, tādējādi noturot vadību summā un iekļūstot ceturtdaļfinālā.

 

Līdz pat otrās ceturtdaļas vidum "Elektrum" uzturēja intrigu sērijā pret "Uriekstes Dravniekiem" (pēc pirmā mača -12), tomēr pēc lielā pārtraukuma "Dravnieki" sāka dominēt, uz brīdi panākot pat 20 punktu pārsvaru uz tablo. Lai arī galotnē "Elektrum" ievērojami sadeldēja deficītu, summā tas joprojām bija liels. Atkal "Uriekstes Dravnieku" panākumu nokārtoja trīs spēlētāji – Nauris Bikovs (28 punkti, sešas atlēkušās bumbas, desmit rezultatīvas piespēles), Madars Ozoliņš (27+17) un Kristaps Vanags (18+7+12).

 

Ļoti interesants bija "The Sinner Team" un "Rīgas Domes" duelis – vēl jo vairāk tāpēc, ka pēc pirmā mača summā bija neizšķirts! Neskatoties uz savas sezonas beigām, atbalstīt Miku Galvanovski bija ieradies Rihards Gromuls. Pirmajās desmit minūtēs krietni labāki bija domnieki, kas panāca +9, taču otrajā ceturtdaļā pārsvars atkal grēcinieku pusē, kas turklāt guva 14 punktus pēc kārtas un iekrāja arī +9. Visu trešo ceturtdaļu vadībā bija "The Sinner Team", bet noslēdzošajās desmit minūtēs "Rīgas Domei" ar 13:0 izrāviena palīdzību izdevās nospiest pretiniekus uz ceļiem, uzvarēt summā un iekļūt ceturtdaļfinālā. Visas uzslavas Artūram Bricim, kurš guva 25 punktus, izcīnīja 18 atlēkušās bumbas un izprovocēja 13 piezīmes.