OLYBET DDL – ĶEKAVAS DERBIJS BEZ ASUMIEM, "DRAVNIEKI" KLŪP, SERĢIS UN GLĀZERS NOMĒTĀ SAULI

EBL | entuziasti.com 05.02.2024
OLYBET DDL – ĶEKAVAS DERBIJS BEZ ASUMIEM, "DRAVNIEKI" KLŪP, SERĢIS UN GLĀZERS NOMĒTĀ SAULI

Daudz ļaužu pulcējās uz Ķekavas derbiju, īpaši atceroties pirmās spēles notikumus. Basketbols šoreiz bija pirmajā vietā, un "Steeldoors.lv/Ķekava" ar labu otro puslaiku revanšējās BK "Ķekava/Bebe.lv" – 72:65. Nauri Miezi šoreiz labi aizvietoja Eduards Avotiņš, kurš guva 28 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas.

 

Intriga par regulārās sezonas uzvarētāju godu vēl vairāk palielinājusies, jo BK "Watex" pārspēja "Uriekstes Dravniekus" ar rezultātu 77:64. "Watex" lieliski neitralizēja pretinieku līderi Rihardu Bērziņu, kuram tikai trīs precīzi metieni no 16.

 

Otrās ceturtdaļas ievadā BK "Karavīrs" pabeidza 19:0 izrāvienu, un tas ielika pamatus 89:83 uzvarai pār "Banku Augstskolu". Pašā galotnē studenti saņēmās un sāka deldēt deficītu, taču laika bija par maz. Uzvarētājiem "double-double" sakrāja Ingars Aizpurs (28 punkti un 13 atlēkušās bumbas) un Egons Baumanis (16+16).

 

Lieliska janvāra otrā puse izdevās BS "Jugla", kas izcīnījusi otro panākumu pēc kārtas, šoreiz apspēlējot "Brīvsoli" ar 69:60, tādējādi revanšējoties par neveiksmi janvāra vidū. Šajā mačā visu izšķīra sīkumi, un Jugla mazliet labāk realizēja divpunktu metienus, kas arī nosvēra svaru kausus par labu rīdziniekiem.

 

Pamatīgi uzbrukumā uzdarbojās "Alfrēda Kraukļa VEF" spēlētāji Francis Serģis un Gvido Glāzers. Abi guva pa 27 punktiem, turklāt Serģis arī sešas reizes atbrīvoja pretiniekus no bumbas. VEF nedeva nekādus variantus "Septembra Saulei" un pārspēja pretiniekus ar 98:71.

 

Īssavienojumu piedzīvojusi "Elektrum" komanda, kas izlaida desmit punktu pārsvaru un pašā galotnē zaudēja "Rīgas Domei" ar 66:67. Pēdējo uzvaru "Elektrum" izcīnīja 7. decembrī, šajā laikā periodā zaudējot sešus mačus pēc kārtas, turklāt otro nedēļu pēc kārtas neveiksme ar ne vairāk kā diviem punktiem.

3L

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Dāvis Klegeris Klegeris30
Komanda Radex Brička30
Komanda BK Rimša Vecums28
Komanda Sparta Logistics Kalniņš26
Komanda Bankets Zicāns25
SpēlētājiAS
Spēlētājs Niks Gaigalietis Gaigalietis9
Komanda Radex Justovičs9
Komanda Ikšķile Veiders7
Komanda BK Rimša Silavs6
Komanda BK Iemetiens Zomerfelds6
SpēlētājiREB
Spēlētājs Artūrs Grikke Grikke17
Komanda Rīdzene92 Epners15
Komanda Sparta Logistics Rosmanis14
Komanda Veselības Grupa Skuja14
Komanda BK Iemetiens Zarumba14
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Kristaps Epners Epners32
Komanda BK Iemetiens Zarumba30
Komanda Radex Brička30
Komanda MEH Mazburšs29
Komanda Bankets Grikke26