Meistarību nodemonstrēja Ivars Vanags, kurš viens pats "MIX" grozā sabēra 36 punktus, turklāt izcēlās ar to, ka 13 reizes stājās uz sodu metienu līnijas, realizējot 12 metienus. "MIX" Ķekavā zaudēja, bet pirms svētkiem tikās arī ar "Rīgas Domi", kam arī vēl nebija neviena panākuma. Svētkos Miksiņš devās ne pārāk pacilātā garastāvoklī, jo galvaspilsētas pārstāvji uzvarēja un svinēja pirmo uzvaru. Jānis Ozols kaldināja panākumu ar 26 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām, septiņām pārtvertām bumbām un septiņām izprovocētām piezīmēm.
Dažas dienas iepriekš "Rīgas Dome" saņēma pamatīgu pērienu no "Uriekstes Dravniekiem". Spēlējot tikai piecatā, "Dravnieki" sabēra 111 punktus un ielaida tikai 68. Vistuvāk "triple-double" bija Nauris Bikovs, kurš guva 20 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un atdeva 18 rezultatīvas piespēles. Arī "Dravnieki" aizvadīja divus mačus un sešatā apspēlēja BS "Jugla". Produktīvs sniegums šoreiz Madara Ozoliņa kontā ar 29 punktiem, 18 atlēkušajām bumbām, sešām rezultatīvām piespēlēm un septiņām izprovocētām piezīmēm.
Pareizos akcentus pēdējā ceturtdaļā salika BK "Ķekava/Bebe.lv", kas izbraukumā noturēja "Brīvsoli" tikai uz sešiem punktiem desmit minūtēs, kas deva panākumu ar 83:66. Citā mačā Krišjānis Kazulis guva 38 punktus, un "Banku Augstskola" bez lielas piepūles tika galā ar "Septembra Sauli" – 110:72.
Ļoti līdzīgs rezultāts bija mačā starp "Elektrum" un "The Sinners Team" (74:112). Šajā gadījumā neuzvarēja mājinieki, jo "Grēcinieki" jau pēc pirmajām desmit minūtēm bija vadībā ar +12, pārsvaram pieaugot ar katru nogriezni. Īpaši nasks bija Artis Saušs, kuram septiņi precīzi tālmetieni un 32 punkti kopumā.
Noslēgsim apskatu ar līderu dueli. BK "Watex" uzņēma BK "Karavīrs", kas vēl nebija piedzīvojis nevienu zaudējumu. "Karavīri" vienmēr spēlējuši rezultatīvi, tomēr "Watex" prata nokrampēt tā, ka bumba reti tika cauri tīkliņam. "Watex" jau no pirmajām minūtēm bija priekšā un uzņemto kursu spēja noturēt 40 minūšu garumā, tādējādi sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu, bet pašiem pārņemot 1. vietu tabulā.
Otanks
Tumšie Parīzē
Sniegs
Dati Group
TACTICAL ANGELS
Salidojums
Alvila dēli
SportaGrams
Vaadin FFS
BK KNOCKOUT
Skvadroni
Sapiens
Plezīrs
Zaļā Marka
Reptiļi
Saulkrasti
Teikas Suņi
Signaling Storm Crew
Flamingo
BK Faer
Radex
Bankets
Maestro
AK CUP
PZP
AKV
PDB2
Čie
SKM
KTN
GLV
EROF
TVK
VUZ
RKT
JPO
Kod
PNHF
MEH
ROP
ASK
AZT
SFB
LVB
ASK
Kūp
BKD
PDB
ASK
BKT

Mellenbergs
Krūmiņš