OlyBet Extra līgā - Anzāģe parāda, ka arī viņus jāciena! Čempioni atklāj sezonu ar uzvaru

EBL | entuziasti.com 10.10.2022
OlyBet Extra līgā - Anzāģe parāda, ka arī viņus jāciena! Čempioni atklāj sezonu ar uzvaru

Zemgroza tēvocis ir atpakaļ! Neviena Extra līgas sezona nav iedomājama bez Artūra Storostita, un aizvadītajā kārtā viņš piedalījās pirmajā mačā šosezon. Storostits bija līmenī, jo guva 15 punktus (pie precizitātes gan var piestrādāt, jo tikai septiņi precīzi metieni no 17) un izcīnīja 19 atlēkušās bumbas, kas bija pietiekami, lai "Makit/Scandic Fusion" apspēlētu "RSU-2" ar rezultātu 71:61.

 

Pretinieki ir jāciena: ilgi gaidītais projekts BK "Apsardze ir jāciena" beidzot debitējis Extra līgā, tomēr "Anzāģe/BFT" izvilka siksnu un parādīja, ka ilggadējie līgas dalībnieki ir jāciena, sagraujot "Apsardzi" ar 91:65. Visu cieņu gan par aktivitātēm ārpus laukuma, "Mežaparkā" skatītāju bija daudz, un arī mēs aicinām pievienoties labajiem darbiem, noziedojot naudu dzīvnieku patversmei, jo mūsu labākie draugi ir jāciena!

 

No skaistuma ne miņas: izskatās, ka "Skaistuma Institūta" basketbolistiem patīk skarbās spēlītes, jo otro nedēļu pēc kārtas pamatīgs zaudējums. Ierodoties uz spēli tikai piecatā, "Skaistie" kaut cik turējās līdzi tikai pirmajā ceturtdaļā, bet pēc tam "O'Learys/Brooklyn" aizskrēja krietni pa priekšu, visas spēles gaitā atdodot 37 rezultatīvas piespēles un uzvarot ar 110:72.

 

Aizgājušie tālmetieni: mūsdienu basketbola patiesība – ja nekrīt tālmetieni, nevar uzvarēt. "Kraukļi" spēlēja bez līdera Gustava Mellenberga un iemeta tikai divus tālmetienus no 22, kā rezultātā neizdevās izrādīt pretestību BK "Dolāri", zaudējot ar rezultātu 57:75.

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"RSU-2" – "Makit/Scandic Fusion" 61:71 (Šķpars 21+7ab+6rp; Kliesmets 19, Storostits 15+19ab)
"Anzāģe/BFT" – BK "Apsardze ir jāciena" 91:65 (Savčenko 20+14ab; Saulītis 24+14ab)
"Skaistuma Institūts" – "O'Learys/Brooklyn" 72:110 (Šteins 23+9ab+6rp+10kļ; Provejs 28)
"Kraukļi" – BK "Dolāri" 57:75 (Skramans 14; Aņisimovs 24+8ab+4rp)

IK

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Artūrs Lūsis Lūsis27
Komanda Jēkabpils/Ošukalns Arnītis26
Komanda Vienradži Vilcāns23
Komanda Vienradži Vilks20
Komanda Vervo Dumburs19
SpēlētājiAS
Spēlētājs Toms Vilks Vilks13
Komanda Vervo Mamedovs9
Komanda Vervo Kramiņš8
Komanda Jēkabpils/Ošukalns Arnītis6
Komanda Alsviķi/Steelconstructor Gaigalietis6
SpēlētājiREB
Spēlētājs Jānis Vilcāns Vilcāns18
Komanda Jēkabpils/Ošukalns Arnītis12
Komanda Alsviķi/Steelconstructor Lūsis11
Komanda Vervo Ozoliņš11
Komanda Alsviķi/Steelconstructor Lerhs11
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Jānis Vilcāns Vilcāns31
Komanda Alsviķi/Steelconstructor Lūsis29
Komanda Jēkabpils/Ošukalns Arnītis28
Komanda Vervo Kramiņš23
Komanda Vervo Dumburs21