OlyBet Extra līgā - Anzāģe trešo reizi apspēlē Apsardzi un uzvar regulārajā sezonā, pēdējo vietu play-off izcīna Skaistuma Institūts un regulārās sezonas 3. vieta tiek O learys

EBL | entuziasti.com 06.03.2023
OlyBet Extra līgā - Anzāģe trešo reizi apspēlē Apsardzi un uzvar regulārajā sezonā, pēdējo vietu play-off izcīna Skaistuma Institūts un regulārās sezonas 3. vieta tiek O learys

"Anzāģe" kā kriptonīts: "Apsardze ir jāciena" bija izcīnījusi astoņas uzvaras pēc kārtas kopš 4. decembra, kad piekāpās "Anzāģe/BFT". Regulārās sezonas izskaņā šīs komandas tikās trešo reizi, un atkal uzvaras laurus plūca "Anzāģe" – 98:94. Komanda nodrošināja pirmo vietu regulārajā sezonā, bet "Apsardze" palika otrā. Interesanti, ka "Anzāģe" ir vienīgā Extra līgas komanda, ko apsardzes cienītāji nav vēl ne reizi apspēlējuši.

 

Izšķirošā kauja: spēlē starp "Scandic Fusion/Mitigate" un "Skaistuma Institūtu" noskaidrojās pēdējā "play-off" dalībniece. Otrajā un trešajā ceturtdaļā pārsvars bija SFM pusē, taču "Skaistie" saņēmās izšķirošajās desmit minūtēs, guva 20 punktus pēc kārtas un nokārtoja 88:73 uzvaru. Visu cieņu "Skaistajiem", kas sezonu iesāka ar četrām neveiksmēm pēc kārtas, turklāt visas bija ar vismaz 28 punktiem.

 

Paslēpes? Neizteiksmīgs regulārās sezonas noslēgums bija "Dolāriem", kas pazaudēja pirmajā puslaikā iekrāto +8 un piekāpās "O'Learys" ar 79:84. Trīs "Dolāri" kopā sameta 67 punktus, bet lielākās galvassāpes sagādāja Gatis Epners, kurš guva 37 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas. Pagājušās sezonas čempione nav uzvarējusi noslēdzošajos četros mačos, pēdējo uzvaru izcīnot 29. janvārī. Vai tās ir paslēpes pirms "play-off"?

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BK "Apsardze ir jāciena" – "Anzāģe/BFT" 94:98 (Lūsis 31; Grīnbergs 33+11ab+7rp)
"Scandic Fusion/Mitigate" – "Skaistuma Institūts" 73:88 (Ščerbinskis 20; Ķēdis 27)
"O'Learys" – BK "Dolāri" 84:79 (G. Epners 37+17ab; Aņisimovs 26)

IK

Divīzijas rezultivitātes līderi