OlyBet Extra līgā - Dāvis Kundrats izvelkt uzvaru, O'learys uzveic Čempionus, RSU turpina uzvaru sēriju

EBL | entuziasti.com 07.11.2022

Atpakaļ uz zemes: pirms nedēļas "Skaistuma Institūts" svinēja pirmo uzvaru sezonā, taču nācās atgriezties realitātē. Atkal uz maču bija ieradies neliels skaits "Skaisto", un "RSU-2"  sodīja pretiniekus par to, sagraujot ar 92:60.

Bez problēmām: "Anzāģe/BFT" bez liekām ceremonijām jau visai ātri nokārtoja uzvaru pār "Kraukļiem" – 104:63. Komanda lielu uzsvaru lika uz divpunktu metieniem, jo tos realizēja ar 64,4% precizitāti, kas arī bija panākuma galvenā atslēga.

Dāvis Kundrats! Pie īstas rakstura uzvaras svētdienas vakarpusē tika BK "Apsardze ir jāciena". Duelis ar "Scandic Fusion/Mitigate" bija ļoti sīvs, jo rezultāta starpība nebija lielāka par septiņiem punktiem, turklāt īsu brīdi pirms mača beigām "Apsardzei" bija -4. Neizšķirts tika panākts, bet par galveno varoni kļuva Dāvis Kundrats, kurš pēdējā sekundē iemeta tālmetienu, izraujot panākumu ar 62:59.

Baudāmais basketbols: svētdienas vakarā līdzjutējus ar skaistu spēli priecēja "O'Learys" un BK "Dolāri". Jau pirmajā ceturtdaļā komandas kopā guva 65 punktus, tomēr turpinājumā "Dolāri" nespēja turēt līdzi pretiniekiem. "O'Learys" nevienu no pēdējām trim ceturtdaļām neuzvarēja ar vairāk nekā sešu punktu pārsvaru, taču galarezultātā drošs panākums ar 107:91. Komandas lieliski dalījās ar bumbu, jo uzvarētāju kontā 33 rezultatīvas piespēles, bet čempiones – 26.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Skaistuma Institūts" – "RSU-2" 60:92 (Zvonkovs 14, Liepiņš 14+9ab+6rp; Schuh 28)
"Kraukļi" – "Anzāģe/BFT" 63:104 (Bērziņš 20; Bērziņš 20)
BK "Apsardze ir jāciena" – "Anzāģe/BFT" 62:59 (Kundrats 16; Storostits 20+10ab)
"O'Learys" – BK "Dolāri" 107:91 (G. Epners 38+12ab+7rp; Žilde 25+8ab+6pb)