OlyBet Extra līgā - Kliesmets revanšējas Kraukļiem, Apsardze pārspēj Čempionus, Olearys izglābjas pēdējā ceturtdaļā

EBL | entuziasti.com 28.11.2022

Uzvaru nesošais metiens: par īstu trilleri izvērtās duelis starp "Scandic Fusion/Mitigate" un "Kraukļiem". Lai gan SFM vēl trešās ceturtdaļas ievadā bija 15 punktu handikaps, "Kraukļi" nepadevās, deldēja mīnusus un pašā galotnē izvirzījās vadībā, tomēr galavārds piederēja Jānim Kliesmetam, kurš dažas sekundes pirms mača beigām izrāva panākumu "Scandic Fusion" ar 65:64.

Nekā skaista: varētu domāt, ka pirmā advente ir pietiekami nozīmīgs notikums, lai spēlētu skaisti un nebojātu garastāvokli, tomēr tas nebija "Anzāģe/BFT" plānos. Komanda otrajā ceturtdaļā sāka krāt pārsvaru pret "Skaistuma Institūtu", trešo ceturtdaļu uzvarēja ar 38:6, bet galarezultātā sagrāva pretiniekus ar 117:66. Īpaši pretiniekus nežēloja Arvis Savčenko, kura rēķinā 38 punkti, 24 atlēkušās bumbas, septiņas rezultatīvas piespēles un piecas pārtvertas bumbas.

Čempioni? Nekādu problēmu! Apsardzes cienītājiem bija divas nedēļas laika, lai saprastu kļūdas, kas bija iepriekšējā mačā pret pastarīti "Skaistuma Institūtu". Viss tika ņemts vērā, jo cienītāji aizvadīja lielisku ceturto ceturtdaļu pret BK "Dolāri", kuras laikā guva desmit punktus pēc kārtas, veicot izšķirošo izrāvienu un pārspējot čempioni ar 73:65.

Dīvainais otrais puslaiks: pēc pirmā puslaika "O'Learys" atradās vadībā ar 12 punktiem pret "RSU-2", bet trešo ceturtdaļu studenti uzvarēja ar 33:15, pārņemot vadības grožus. Jau šķita, ka galvenais pavērsiens noticis, tomēr nekā. Pēdējā nogrieznī "O'Learys" saņēmās, izceļoties ar 33 gūtiem un 19 ielaistiem punktiem, kas kopsummā deva uzvaru ar 94:86.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Scandic Fusion/Mitigate" – "Kraukļi" 65:64 (Kliesmets 15+8rp; Burkevics 20+11ab)
"Anzāģe/BFT" – "Skaistuma Institūts" 117:66 (Savčenko 38+24ab+7rp+5pb; Ramanis 16+11ab)
BK "Dolāri" – "Apsardze ir jāciena" 65:73 (Žilde 21+9ab; Saulītis 30+16ab)
"O'Learys" – "RSU-2" 94:86 (G. Epners 32+16ab; Blumbergs 24+10ab)