OlyBet Extra līgā - Viesturs Kohs ar 55 punktiem kaldina Anzāģes uzvaru, Saulītis ar pēdējās sekundes pieskārienu sarūgtina čempionus.

EBL | entuziasti.com 06.02.2023

Lieliskā "Anzāģe" un neapturamais Kohs: "Anzāģe" svētdien parādīja, kāpēc ir vairākkārtējā čempione. Sešu vīru sastāvā komanda dominēja jau no pirmajām minūtēm pret "Scandic Fusion/Mitigate" un aizrullēja līdz 124:73 uzvarai. Nekādus pretargumentus SFM nespēja atrast Viesturam Koham, kurš guva 55 punktus un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas, Kaspars Ivanovs piebalsoja ar 32 punktiem, bet daudzpusīgākais ar 24 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un 16 rezultatīvām piespēlēm bija Arvis Savčenko.

Saulītis apsēdina čempionus: piekto uzvaru šogad izcīnījusi BK "Apsardze ir jāciena". Pateicoties deviņu punktu izrāvienam, "Apsardze" ceturtajā ceturtdaļā panāca astoņu punktu handikapu. BK "Dolāri" apliecināja cīnītāju raksturu un izlīdzināja rezultātu, tomēr pēdējais vārds piederēja Mārcim Saulītim, kurš pēdējā sekundē iebakstīja bumbu atpakaļ grozā un izrāva panākumu "Apsardzes" cienītājiem – 83:81!

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Anzāģe/BFT" – "Scandic Fusion/Mitigate" 124:73 (Kohs 55+16ab, Savčenko 24+11ab+16rp; Storostits 23+10ab)
BK "Apsardze ir jāciena" – BK "Dolāri" 83:81 (Lasmanis 34, Saulītis 16+18ab; Žilde 16)