OlyBet Extra līgas 1. nedēļas apskats

EBL | entuziasti.com 04.10.2021

Extra līgas jaunā sezona iesākās ar ļoti pārliecinošu "Makit/Scandic Fusion" uzvaru, kas sagrāva BK "Dolāri" ar rezultātu 83:40. Lieliski spēlēja Edgars Šilbergs, kurš guva 14 punktus, izcīnīja 16 atlēkušās bumbas un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

Pēc pirmā puslaika "Annzāģe/BFT" atradās iedzinējos ar deviņiem punktiem, taču mainīja spēles gaitu otrajā puslaikā, kā rezultātā izdevās pārspēt "O'Learys/Brooklyn" ar 92:86. "Skaistuma Institūts" skaisti iesāka sezonu, apspēlējot BK "Herkuless" 77:63, kas visu maču aizvadīja piecu spēlētāju sastāvā. Visu cieņu "Herkulesa" spēlētājiem, ka izturēja visas 40 minūtes!

Aizvadītās kārtas rezultāti:

"Makit/Scandic Fusion" – BK "Dolāri" 83:40 (Ščerbinskis 21+14ab, Šilbergs 14+16ab+9rp; Aņisimovs 15)

"O'Learys/Brooklyn" – "Anzāģe/BFT" 86:92 (Epners 21+12ab; Zemels 30)

"Skaistuma Institūts" – BK "Herkuless" 77:63 (Gromuls 17; Jankovskis 17+9ab+5rp)