OlyBet Extra līgas 9. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 18.01.2022

Četratā ir grūti: pirmo puslaiku "Skaistuma Institūts" aizvadīja labi pret "Anzāģe/BFT", atrodoties iedzinējos tikai ar trim punktiem, taču trešās ceturtdaļas sākumā "Skaistie" palika četru vīru sastāvā, ko pretinieki izmantoja, beigās uzvarot ar 108:92.

Veiksmīgā galotne: vien dažas minūtes pirms mača beigām rezultāts uz tablo starp "O'Learys/Brooklyn" un BK "Dolāri" vēstīja par 83:83, bet atlikušo laiku "O'Learys" uzvarēja ar 7:3, galarezultātā izcīnot panākumu ar 90:86. Visai liels pārsvars uzvarētājiem bija cīņā par atlēkušajām bumbām – 57:40.

Spēka mitriķis: pateicoties otrajā puslaikā veiktajam 10:0 izrāvienam, kas deva 18 punktu pārsvaru, "Makit/Scandic Fusion" pieveica BK "Herkuless" – 73:66. Ļoti liels nopelns panākumā bija Artūram Storostitam, kurš guva 22 punktus un izcīnīja 28 bumbas zem groziem, taču "Herkulesa" rindās nevar nepieminēt Niku Gaigalieti ar 23 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Skaistuma Institūts" – "Anzāģe/BFT" 92:108 (Kokins 28+12ab; Ivanovs 31+7ab+10rp)
"O'Learys/Brooklyn" – BK "Dolāri" 90:86 (G. Epners 22; Mastiņš 30)
BK "Herkuless" – "Makit/Scandic Fusion" 66:73 (Gaigalietis 23+11ab+11rp; Storostits 22+28ab)