OlyBet Extras līgas, Izaicinājuma kausa un Sieviešu līgas lfinālisti iegūs iespēju startēt Krastu Mačā.

EBL | entuziasti.com 11.04.2023
OlyBet Extras līgas, Izaicinājuma kausa un Sieviešu līgas lfinālisti iegūs iespēju startēt Krastu Mačā.

Straujiem soļiem tuvojas sezonas izskaņa. Jau šajās brīvdienās izspēlēsim pirmos finālus, turklāt vairāku līgu finālisti bez kausiem un medaļām iegūs vēl kādu vērtīgu balvu – apstiprinātu dalību "Krastu Mačā"! Šogad 24 stundu basketbola maratonā piedalīsies vairāku amatieru basketbola līgu spēcīgākās komandas, ieskaitot arī mūsu līgas dalībnieces.

Mūsu līgu "Krastu Mačā" pārstāvēs sešas komandas, jo vietu basketbola svētkos nodrošinās Extra līgas, Izaicinājuma kausa un Sieviešu līgas divas spēcīgākās komandas. Tāpat turnīrā piedalīsies Liepājas, Jūrmalas, Ventspils un Jelgavas pilsētu čempioni un Maxi basketbola K40+ grupas finālisti.

"Krastu Mačs" norisināsies jau 14. reizi, un salīdzinoši drošā vadībā ar astoņām uzvarām pret piecām atrodas Labais krasts. Ikvienam interesentam būs iespēja izveidot savu komandu un pieteikties turnīram. Arī šogad "Krastu Mačā" būs ne tikai spraigas cīņas laukumā, bet arī šovi un priekšnesumi no dažādiem māksliniekiem, tādējādi sev interesējošo atradīs jebkurš apmeklētājs!

Foto: Renārs Koris