OlyBet Izaicinājuma kausa 16. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 01.03.2022

Mazliet pietrūka: Gatis Veiders varēja būt priecīgs par savu sniegumu, jo tas sekmēja "Kreisā Krasta Buļļu" uzvaru pār BK "NARM" ar rezultātu 87:80. Lai gan Veiders spēlēja lieliski, "ķirsītis uz tortes" nebija, jo līdz tam pietrūka divas rezultatīvas piespēles – 19 punkti, 12 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles.

Divas ceturtdaļas: "Vervo" uz maču pret "TET" ieradās tikai sešu vīru sastāvā. Pirmo un ceturto ceturtdaļu, kopā skaitot, komanda zaudēja, bet otro un trešo "Vervo" uzvarēja ar 15 punktiem, tādējādi triumfējot visā spēlē ar rezultātu 84:70.

Saplēstās "Plēsoņas": labu spēli aizvadīja "GāzeLV" basketbolisti, jo seši no astoņiem spēlētājiem guva vismaz 11 punktus, bet komanda sagrāva "Plēsoņas" ar 103:63. Pretinieki nespēja apturēt "GāzeLV" groza apakšā, jo uzvarētāji guva 52 punktus groza tuvumā.

Viņš dara visu: ļoti patīkami svētdienu noslēdza Egons Baumanis – viņa pārstāvētā "ASK Patria" izcīnīja uzvaru ar 90:82, savukārt basketbolista kontā 11 punkti, 23 atlēkušās bumbas, 10 rezultatīvas piespēles un trīs bloķēti metieni.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Kreisā Krasta Buļļi" – BK "NARM" 87:80 (Baranovskis 28, Veiders 19+12ab+8rp; Seņkāns 36)
"Vervo" – "TET" 84:70 (Dumburs 26+10ab+8rp+5bm; Zvejnieks 21)
"GāzeLV" – "Plēsoņas" 103:63 (Brēmers 21; Šaripo 15)
"Sapiens" – "ASK Patria" 82:90 (Timrots 16; Indriksons 26, Baumanis 11+23ab+10rp+3bm)