OlyBet Izaicinājuma kausa 5. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 30.11.2021

Viens izrāviens: ceturtās ceturtdaļas ievadā spēlē starp "Moduls Engineering" un "Kreisā Krasta Buļļiem" bija neizšķirts, taču inženierijas lietpratēji saprati, ka jādara kaut kas lietas labā, tāpēc guva 11 punktus pēc kārtas un izšķīra spēles likteni, beigās triumfējot ar 72:63.

Labā tālmetienu precizitāte bez rezultāta: sestdien visai karsts no tālās distances bija Jānis Kliesmets, kurš iemeta astoņus trīspunktu metienus no 12, kopumā gūstot 29 punktus, tomēr tas neko nedeva, jo "T.G.I.F." zaudēja "Baltijas Baseiniem" ar 71:86.

Viena sekmīga ceturtdaļa: "Sapiens" pirmo ceturtdaļu pret "TET" uzvarēja ar 26:18 un ar to pietika, lai tiktu pie panākuma, neskatoties uz to, ka visas nākamās ceturtdaļas kopumā tika zaudētas.  Pēdējā minūtē gan TET bija iespēja izraut pagarinājumu, taču

Būvniecības darbi: Intars Jansons "Sportland" rindās izcēlās ar 17 punktiem. Sākumā šķiet viss kārtībā, tomēr, papētot dziļāk protokolu, redzams, ka viņš gatavojas jaunajai būvniecības sezonai, jo tālmetienu precizitāte bija katastrofāla – tikai viens no 11.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Moduls Engineering" – "Kreisā Krasta Buļļi" 72:63 (Purkalītis 16; Veiders 15+12ab, Sviderskis 150
"Plēsoņas" – "Klīrenss" 71:57 (Millers 16+17ab; Lēmanis 19+10ab, Spole 19)
"T.G.I.F." – "Baltijas Baseini" 71:86 (Kliesmets 29; Ivanovs 19)
"Jēkabpils/Ošukalns" – "Vervo" 84:62 (Ermansons 22, Arnītis 20+16ab; Burkevics 19+11ab, Mamedovs 19)
"Sapiens" – "TET" 73:71 (V. Vizulis 18+12ab, Šķēls 18; Cīrulis 24+10ab, Praņevskis 18+16ab)
"GāzeLV" – "Sportland" 86:85 (Kaminskis 24+14ab+7rp; Bērziņš 23)
"ASK Patria" – "Vienradži" 61:67 (Zarumba 20; Vilks 20+11ab)