OlyBet Izaicinājuma kausa 7. nedēļas spēļu apskats

EBL | entuziasti.com 14.12.2021

Izšķirošā otrā ceturtdaļa: "GāzeLV" sestdien apspēlēja "Moduls Engineering" (98:77), bet panākumam pietika ar vienu labu ceturtdaļu. Uzvarot otrās desmit minūtes ar 33:14, komanda ieguva 20 punktu pārsvaru, ko arī noturēja.

Skaitlis 31: mačā starp "Kraukļiem" un "Baltijas Baseini/SG" trīs spēlētāji izcēlās ar gūtu 31 punktu – "Kraukļu" rindās tas bija Dāgs Kaiķēns (viņa kontā arī 11 atlēkušās bumbas), kamēr BB rindās ar tikpat daudz punktiem izcēlās Armands Ginters (bonusā 10 atlēkušās bumbas) un Kaspars Ivanovs.

Divi dažādi puslaiki: pirmais puslaiks spēlē starp "ASK Patria" un "Sportland" bija līdzvērtīgs, vadībā pēc nospēlētām 20 minūtēm ar punktu atrodoties "Sportland". Situācija mainījās otrajā spēles daļā, kurā "ASK Patria" guva par desmit punktiem vairāk, uz brīdi iekrāja pat +17, bet kopumā uzvarēja ar 83:74.

Viņš ir atpakaļ: pirmo reizi kopš sezonas pirmās spēles Toms Vilks sakrāja "triple-double" – ar 12 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un 13 rezultatīvām piespēlēm viņš palīdzēja "Vienradžiem" pārspēt "Sapiens" ar rezultātu 90:74.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"Moduls Engineering" – "GāzeLV" 77:98 (Druva 26; Valdmanis 25, Brēmers 23)
"Plēsoņas" – "Kreisā Krasta Buļļi" 70:63 (Millers 23; Baranovskis 21)
"Kraukļi" – "Baltijas Baseini/SG" 85:95 (Gaiķēns 31+11ab, Ginters 31+10ab, Ivanovs 31)
"T.G.I.F." – "Klīrenss" 74:72 (Gaigalietis 29+5ab+10rp; Tutāns 21)
"Vervo" – BK "NARM" 79:84 (Dumburs 31+17ab; Seņkāns 38)

"ASK Patria" – "Sportland" 83:74 (Zarumba 27+16ab; Jansons 28+15ab)
"Jēkabpils/Ošukalns" – "TET" 74:64 (Arnītis 29+15ab; Cīrulis 21)
"Sapiens" – "Vienradži" 74:90 (Vizulis 20; Vilcāns 27+11ab, Vilks 12+12ab+13rp)