OlyBet Izaicinājuma kausa finālā iekļūst Farmers Paradise un Baltijas Baseini/Pasēdēšana

EBL | entuziasti.com 21.04.2023
OlyBet Izaicinājuma kausa finālā iekļūst Farmers Paradise un Baltijas Baseini/Pasēdēšana

Pusfināls

 

"Baltijas Baseini/Pasēdēšana" – "ASK Patria" 82:80
(22:18; 20:18; 22:20; 18:24)

 

Visai rezultatīvi komandas sāka spēli. Tādā stilā pagāja visa pirmā ceturtdaļa, kā rezultātā arī starpība uz tablo bija minimāla, taču vadībā pārsvarā atradās "Baltijas Baseini/Pasēdēšana". Otrajā ceturtdaļā BBP sāka būvēt savu pārsvaru, kas pārsniedza desmit punktu robežu, tomēr "ASK Patria" ar vairākiem precīziem metieniem pietuvojās līdz -3, taču puslaika pārtraukumā rezultāts uz tablo vēstīja par 42:36.

 

Otro spēles daļu "Baltijas Baseini" iesāka ar astoņiem punktiem pēc kārtas. Komandas pārsvars sasniedza 15 punktu atzīmi, bet "ASK Patria" atbildēja ar deviņu punktu izrāvienu. Pirms izšķirošajām desmit minūtēm BBP atradās priekšā ar +8, un neliels handikaps komandai bija visu ceturto ceturtdaļu. "ASK Patria" uz spēles beigām atkal izdevās pietuvoties, starpība bija pavisam minimāla, tomēr "Baltijas Baseini" neizlaida vadības grožus un iekļuva finālā.

 

Trīs galvenie "Baltijas Baseina/Pasēdēšanas" spēlētāji bija Roberts Kāpostiņš (21 punkts), Kaspars Ivanovs (16) un Kaspars Zālītis (12), bet labākie "ASK Patria" rindās bija Dāvis Piuss (31 punkts), Egons Baumanis (16 punkti un 20 atlēkušās bumbas) un Valters Leļs (14).

 

"Farmers Paradise" – "Vienradži" 88:66
(22:10; 24:17; 17:17; 25:22)

 

"Vienradži" pašā ievadā izvirzījās vadībā ar diviem punktiem, taču kopumā labāki laukumā bija "Farmers Paradise", kas ar 12 punktiem pēc kārtas panāca +11. Ja pirmajā ceturtdaļā pārsvars vairs strauji nepieauga, tad tas notika otrajā nogrieznī. "Farmers Paradise" uzbrukums bija līmenī, ko gan nevarētu teikt par "Vienradžiem". Pēc aizvadītām 20 minūtēm komandas šķīra 19 punkti jeb 46:27.

 

Trešās ceturtdaļas ievadā "Vienradži" pa dažiem punktiem pietuvojās, lai gan starpība joprojām bija rakstāma ar diviem cipariem. "Farmers Paradise" sāka iemest savus metienus, un tas ļāva atgūt pirmajā puslaikā iekrāto handikapu, kas strauji auga pēdējo desmit minūšu laikā, sasniedzot arī 31 punktu. Pašā galotnē "Vienradži" veica savu lielāko izrāvienu, tomēr kopējā bildē tas neko nemainīja, jo "Fermeri" spēlēs finālā.

 

Gūstot 19 punktus, par rezultatīvāko "Farmers Paradise" spēlētāju kļuva Kristaps Kalniņš, bet pa 13 pievienoja Matīss Rožlapa un Jānis Leitāns. "Vienradžu" komandā "double-double" sakrāja Jānis Vilcāns (23 punkti un desmit atlēkušās bumbas), Toms Vilks (11 punkti, desmit bumbas, septiņas piespēles, piecas pārtvertas) un Reinis Egle (10+11).

IK

Divīzijas rezultivitātes līderi