OlyBet sieviešu līgā - ASK Ladies pirmo apli noslēdz ar 2 uzvarām, Neapturamā Zane un Jugla pārspēj Ķekavu

EBL | entuziasti.com 12.12.2022

Fantastiskie tālmetieni: pirmdienas vakars ļoti sekmīgs bija Zanei Voļskai. Izbraukumā "Avantis" spēlēja pret "LSPA", un Voļska vienpersoniski iemeta astoņus tālmetienus, kamēr pretiniecēm kopā bija tikai seši! Mačs bija sīvs, bet galotnē pieredze darīja savu un "Avantis" uzvarēja ar 68:58.

Viena ceturtdaļa: principā var teikt, ka BS "Jugla" un SBK "Ķekava" dueli izšķīra otrā ceturtdaļa. Ja pēc pirmajām desmit minūtēm "Jugla" atradās vadībā tikai ar diviem punktiem, tad nākamajā nogrieznī starpība pieauga par 17 punktiem, jo viešņas no Ķekavas guva tikai septiņus punktus, bet Jugla atbildēja ar 24. Ķekavas pārstāvēm par septiņiem divpunktu metieniem vairāk, taču par sešiem precīziem metieniem mazāk, beigās piekāpjoties ar 50:74.

Mācība nākotnei: debitante "Turība" metās pakaļ nākamajai uzvarai un nepilnas 19 minūtes atradās vadībā pret "ASK Ladies". Sliktā ziņa gan ir tāda, ka pārsvars bija pirmajā spēles daļā, bet otrajā puslaikā studentes guva tikai 19 punktus un ielaida 45, līdz ar to septiņu punktu handikaps pārvērtās par 19 punktu deficītu.

Kārtējais terors: Ieva Kūlīte turpina likt trūkties visām pretiniecēm. Lai gan "ASK Ladies" un "A.R.T." neizcēlās ar to rezultatīvāko basketbolu, jo kopā gūti tikai 68 punkti, armijniecēm uzvarot ar 37:31, tad Kūlīte tik un tā lika par sevi manīt. 40 minūšu laikā viņa guva desmit punktus, izcīnīja 18 atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles, pārtvēra piecas bumbas un bloķēja trīs metienus.

Aizvadītās kārtas rezultāti:
"LSPA" – "Avantis" 58:68 (Zālīte 25+12ab; Voļska 36)
BS "Jugla" – SBK "Ķekava" 74:50 (Lie. Jansone 18; Grāvīte 16)
BK "Turība" – "ASK Ladies" 55:74 (Plukasa 11, Reihenbaha 11; Jordane-Liflande 21+11ab+5rp, Kūlīte 16+17ab+8rp+4pb+3bm)
"ASK Ladies" – "A.R.T." 37:31 (Kūlīte 10+18ab+5rp+5pb+3bm; Andrejeva 10)