OlyBet sieviešu līgā - Turība un LSPA paklupina čempiones, ASK Ladies turpina pārliecinoši un Avantis pārspēj debitantes

EBL | entuziasti.com 31.10.2023
OlyBet sieviešu līgā - Turība un LSPA paklupina čempiones, ASK Ladies turpina pārliecinoši un Avantis pārspēj debitantes

Jaudīgu pēdējo ceturtdaļu aizvadīja "LSPA". Pirmās trīs ceturtdaļas pret BS "Jugla" ritēja punkts punktā, taču studentes pēdējā desmitminūtē vairāk piekrampēja pretinieces, ko ātri vien varēja pamanīt uz tablo, jo studentes sāka iekrāt pārsvaru. "LSPA" desmit minūtēs guva 19 punktus un ielaida tikai astoņus, tādējādi svinot pirmo panākumu sezonā.

 

Beidzot atradām "Pazudušās Pērles", tomēr debijas mačs nebija sekmīgs, jo zaudēts "Avantis" dāmām. Uzvarētāju rindās jāizceļ Kristīne Vapne, kura bija vienīgā "Avantis" komandā ar precīziem tālmetieniem, turklāt viņas pieci trīspunktu metieni bija vairāk nekā pretiniecēm kopā!

 

"ASK Ladies" šobrīd ceļu negriež nevienai pretiniecei, un šoreiz to izjuta "A.R.T.", kas pirmo desmit minūšu laikā guva tikai četrus punktus, kamēr ASK bija jau 21. Galarezultātā starpība uz tablo bija liela, un Ieva Apare kārtējo reizi izcēlās ar daudzpusīgu sniegumu – 11 punkti, 18 atlēkušās bumbas, astoņas rezultatīvas piespēles un trīs bloķēti metieni.

 

Pirmdienas vakarā pirmo reizi uz parketa šosezon kāpa BK "Turība", turklāt pretī uzreiz stājās čempiones BS "Jugla". Līdz pat ceturtās ceturtdaļas vidum rezultāta starpība bija minimāla, un nebija zināms mača iznākums, tomēr pēdējo piecminūti "Turība" uzvarēja ar 13:5, kas deva panākumu arī visā spēlē. Jāizceļ Ance Krūmiņa, kura vienīgā uzvarētāju rindā sasniedza desmit gūto punktu robežu (13).

SL

Divīzijas rezultivitātes līderi

SpēlētājiPTS
Spēlētājs Ieva Apare Apare25
Komanda Pazudušās Pērles Dreimane15
Komanda BS Jugla Jansone14
Komanda BK Turība Krūmiņa14
Komanda Pazudušās Pērles Siliņa12
SpēlētājiAS
Spēlētājs Ilze Ieviņa-Moče Ieviņa-Moče5
Komanda ASK LADIES Apare4
Komanda BK Turība Erbsa4
Komanda Pazudušās Pērles Stalidzāne4
Komanda Pazudušās Pērles Grabe4
SpēlētājiREB
Spēlētājs Ieva Apare Apare17
Komanda Pazudušās Pērles Dreimane14
Komanda Avantis Žvarte11
Komanda A.R.T. Skromane10
Komanda Pazudušās Pērles Legzdiņa9
SpēlētājiEFF
Spēlētājs Ieva Apare Apare36
Komanda Pazudušās Pērles Dreimane21
Komanda Pazudušās Pērles Grabe17
Komanda Pazudušās Pērles Siliņa17
Komanda BK Turība Krūmiņa16