OLYBET SIEVIEŠU LĪGĀ – "JUGLA" UZVAR FINĀLA ATKĀRTOJUMĀ, GRABEI UN DREIMANEI ĻOTI PRODUKTĪVAS SPĒLES

EBL | entuziasti.com 12.12.2023

BK "Turība" līdzšinējās trīs sezonas spēlēs bija izcīnījusi tikai uzvaras, bet pirmais klupiens piedzīvots pret "Pazudušajām Pērlēm" – 41:59. Viešņas pamatus uzvarai ielika jau pirmajā ceturtdaļā, kuras laikā guva 11 punktus pēc kārtas un panāca +14. Laura Natālija Grabe uzvarētājām darīja visu, gūstot 12 punktus, izcīnot astoņas atlēkušās bumbas, atdodot sešas rezultatīvas piespēles un pārtverot četras bumbas.

Pirmo reizi oficiālu savstarpējo maču kopš pagājušās sezonas fināla aizvadīja "ASK Ladies" un BS "Jugla". Armijniecēm nevarēja palīdzēt tās līdere Ieva Apare, un tas bija redzams laukumā, īpaši otrajā puslaikā, kad nekas vairs nebija palicis no desmit punktu pārsvara. Galotnē "Jugla" bija precīzāka, un tas ļāva izcīnīt pirmo uzvaru sezonā – 57:55.

Dominējošs sniegums Annai Dreimanei. Svētdienas rītā Dreimane guva 29 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas, un "Pazudušās pērles" izcīnīja trešo panākumu pēc kārtas, apspēlējot "LSPA" ar rezultātu 64:45.