OlyBet sieviešu līgā Jugla regulāro sezonu noslēdz ar uzvaru, LSPA sāk play off ar pārliecinošu uzvaru!

EBL | entuziasti.com 17.04.2022
OlyBet sieviešu līgā Jugla regulāro sezonu noslēdz ar uzvaru, LSPA sāk play off ar pārliecinošu uzvaru!

Regulārā sezona

 

Cīņa par rezultatīvākās godu: pirmdienas vakarā savā starpā tikās labākā un sliktākā komanda regulārajā sezonā – BS "Jugla" un "ASK Ladies". Skaidrs, ka "Jugla" bija favorītes, kas arī izcīnīja pārliecinošu uzvaru (82:52), bet intriga bija par ko citu. Pirms šī mača ASK līderei Vivitai Morusai un "RTU" spēlētājai Demijai Tijārei bija identisks gūto un vidējo punktu skaits, abām dalot pirmo vietu rezultativitātē. Morusa pret "Juglu" guva 19 punktus, ar ko pietika, lai par nieka tiesu apsteigtu Tijāri.

 

Aizvadītās kārtas rezultāti:
BS "Jugla" – "ASK Ladies" 82:52 (Krupina 26; Morusa 19)

 

Ceturtdaļfināls

 

"A.R.T." – "LSPA" 47:67
(13:14; 11:18; 13:18; 10:17)

 

Pēc pirmās spēles: "LSPA" +20

 

Ceturtdaļfināla pirmā ceturtdaļa pagāja punkts punktā, nevienai no komandām neiegūstot vērā ņemamu pārsvaru. Pirmie mazie izrāvieni notika otrās ceturtdaļas gaitā, kā rezultātā "LSPA" pamazām audzēja savu pārsvaru. Pēc nospēlētām 20 minūtēm rezultāts uz tablo bija 24:32.

 

Pēc pārtraukuma "LSPA" guva astoņus punktus pēc kārtas, bet "A.R.T." atbildēja ar sešiem. Līdz ceturtdaļas izskaņai "LSPA" izdevās atgūt divcipara pārsvaru, kas pēdējo desmit minūšu laikā turpināja pieaugt. "A.R.T." gaida grūts uzdevums, jo atbildes mačā būs jāuzvar ar vismaz 21 punktu.

 

Labākā "LSPA" basketboliste bija Sindija Kudule, kura guva 17 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un atdeva sešas rezultatīvas piespēles. Neviena no "A.R.T." dāmām nesasniedza desmit gūto punktu, bet rezultatīvākā ar deviņiem bija Aiga Skromane, kamēr Madarai Dārzniecei astoņi punkti un 15 bumbas zem groziem.

IK

Divīzijas rezultivitātes līderi