OlyBet sieviešu līgas 1/4 finālos - Lapsiņa un Dukāte izglābj Avantis, BK Turība ar Reihenbahas un Krūmiņas double-double sper soli pretī Final4

EBL | entuziasti.com 26.03.2023
OlyBet sieviešu līgas 1/4 finālos - Lapsiņa un Dukāte izglābj Avantis, BK Turība ar Reihenbahas un Krūmiņas double-double sper soli pretī Final4

Ceturtdaļfināls

 

"A.R.T." – "Avantis" 63:75
(18:10; 15:20; 16:22; 14:23)

 

Pēc pirmās spēles: "Avantis" +12

 

Ceturtdaļfināla sākums bija visai līdzvērtīgs, abām komandām apmainoties ar precīziem metieniem. Ceturtdaļas turpinājumā pārsvars pārgāja "A.R.T." pusē, kas guva deviņus punktus pēc kārtas un uz tablo iekrāja +10. Tas arī bija lielākais komandas pārsvars, bet līdz puslaika pārtraukumam "Avantis" izdevās lielāko daļu atspēlēt, pēc aizvadītām 20 minūtēm rezultātam esot 33:30.

 

Pēc pārtraukuma jau sāka izpausties "Avantis" pārsvars. Pieredzējušās dāmas sāka lauzt spēles gaitu, kas vainagojās ar vadības iegūšanu. Pēc trim ceturtdaļām "Avantis" bija +3, taču ceturtās ceturtdaļas pirmajās minūtēs viešņas guva desmit bezatbildes punktus, kas deva 12 punktu handikapu. Lielākā rezultāta starpība bija 17 punkti, bet pirms atbildes mača komandas šķir 12 punkti.

 

Par rezultatīvāko "Avantis" spēlētāju ar 22 punktiem kļuva Zane Voļska, bet desmit punkti un 18 bumbas zem groziem Ilzes Dukātes rēķinā. Daudzpusīgāko sniegumu "A.R.T." rindās demonstrēja Aiga Skromane, kura guva 25 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles, pārtvēra piecas bumbas, tiesa, pieļāva arī astoņas kļūdas.

 

BK "Turība" – "LSPA" 58:47
(12:5; 19:16; 16:13; 11:13)

 

Pēc pirmās spēles: BK "Turība" +11

 

Ļoti mazrezultatīvs izvērtās mača sākums, jo pirmo piecu minūšu laikā komandas kopā guva tikai trīs punktus. Turpinājumā mazliet labāk ar punktu gūšanu sekmējās "Turībai", kas izvirzījās vadībā ar +7. Arī otrajā ceturtdaļā mājinieces turējās priekšā, tiesa, pārsvars lielākoties nebija liels. Labu sniegumu abos laukuma galos "Turība" nodemonstrēja puslaika izskaņā, kad 7:0 izrāviens deva 31:21 vadību pēc puslaika.

 

"Turības" ofensīva turpinājās arī otrajā puslaikā, jo uz brīdi komandas šķīra pat 19 punkti, tomēr "LSPA" sāka kaut ko darīt lietas labā, jo guva 12 punktus pēc kārtas, tādējādi pietuvojoties līdz septiņu punktu deficītam. Lielo atspēlēšanos "LSPA" nespēja turpināt, un "Turības" meitenes atkal bija mazliet precīzākas, līdz ar to pēc pirmā mača komandu starpā ir 11 punkti.

 

"Turības" komandā "double-double" sakrāja Daniela Reihenbeha (19 punkti un 16 atlēkušās bumbas) un Ance Krūmiņa (11+19). Labākās "LSPA" spēlētājas bija Arnita Ramata (16 punkti un 12 bumbas) un Sindija Kudule (12 punkti un sešas rezultatīvas piespēles).

3L

Divīzijas rezultivitātes līderi