Piesaki savu komandu dalībai Olybet Entuziastu basketbola līgas 16. sezonā!

EBL | entuziasti.com 01.09.2023
Piesaki savu komandu dalībai Olybet Entuziastu basketbola līgas 16. sezonā!
Piesaki savu komandu dalībai Olybet Entuziastu basketbola līgas 16. sezonā!
Pieteikuma anketu meklē šeit: https://failiem.lv/f/mqz34k89q
Aizpildītu anketu sūti uz kriss@entuziasti.lv
Pieteikšanās turpināsies līdz 19. septembrim.
2023./2024. gada sezonā, kā allaž, komandām ir iespēja pieteikties dalībai Brīvdienu līgā, Darba Dienu līgā un Sieviešu līgā. Brīvdienu līgā spēles norisināsies SC Mežaparks, LSPA, Ādažu sākumskolas un Depo sporta zālē.
Olybet Entuziastu basketbola brīvdienu līga šosezon tiks sadalīta 5 divīzijās:
🏆Extra līga ir Olybet EBL spēcīgākā līga, kurā komandas startē jau vairākus gadus. Šajā turnīrā komandas var piedalīties, uzvarot Izaicinājuma kausu vai saņemot organizatoru uzaicinājumu.
🏆Izaicinājuma kauss ir otrs spēcīgākais turnīrs, tas tiks aizvadīts jau desmito sezonu. 2022./2023. gada sezonā Izaicinājuma kausā piedalījās 17 komandas. Gaidīsim arī jaunu komandu pieteikumus!
🏆3. līga – šajā līgā startēs 20 komandas atbilstoši pērnās sezonas rezultātiem. Arī šosezon 3. līgas finālisti iegūs tiesības nākamajā sezonā startēt Izaicinājuma kausā. Gaidīsim jaunu komandu pieteikumus!
🏆4. līgā startēs 20 komandas atbilstoši 2022./2023. gada sezonas rezultātiem. Gaidīsim arī jaunu komandu pieteikumus!
🏆5. līgā startēs 21 komandaa. Gaidīsim jaunu komandu pieteikumus!
Neskatoties uz plašo līgu skaitu, dalībkomandu skaits arī šosezon būs ierobežots, tādēļ neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi!
🏆Darba dienu līga – jau sesto sezonu organizēsim basketbola turnīru darba dienu vakaros. Šī līga nav nekādā veidā sasaistīta ar līgu, kura notiek brīvdienās, līdz ar to spēlētāji varēs bez ierobežojumiem spēlēt abās līgās. Šajā līgā komandām pašām ir jānodrošina mājas zāle.
🏆Sieviešu līga – šī būs jau devītā sezona. Iepriekšējā sezonās piedalījās 7 komandas.. Arī šosezon ceram, ka mūsu pulkam pievienosies jaunas komandas.
Jaunums 🏆35+ – Pirmo reizi organizēsim līgu, kurā startēs dalībnieki 35 gadus vai vecāki. Šajā līgā komandām pašām ir jānodrošina mājas zāle, bet tām komandam kurām nav sava zāle būš iespēja spēlēt EBL nodrošinātā zālē.
2022./2023. gada sezonā Olybet Entuziastu basketbola līgā piedalījās 99 komandas.
Ar jaunās sezonas nolikumiem ir iespējams iepazīties šeit: https://www.olybetliga.com/nolikums
Līgas tehniskais atbalstītājs Sporta Bode sagatavos īpašus piedāvājumus basketbola formām, kā arī 25-40% atlaides basketbola apaviem.
Wilson bumbas ar kurām tiks spēlēts brīvdienās, varēs iegādāties pie oficiālā Wilson izplatītāja Latvijā - SIA “INTRAD”, tel. nr. 29293113 un Sporta Bodes veikalā.
Vairāk informācijas pie komandu kapteiņiem.
Jautājumu gadījumā sazināties, rakstot uz kriss@entuziasti.lv, vai zvanot 26367089
Seko mums arī Twitter: https://twitter.com/basket_cup , Telegram https://t.me/basket_cup