Pusfināls
BK "Apsardze ir jāciena" – "Skaistuma Institūts" 76:87
(19:25; 19:19; 26:27; 12:16)
Principā jau no pirmajām minūtēm vadībā atradās "Skaistuma Institūts", lai gan pārsvars nebija liels. "Apsardze ir jāciena" uz neilgu brīdi izvirzījās priekšā, bet līdz ceturtdaļas izskaņai "Skaistie" iekrāja sešu punktu handikapu. Otrajā ceturtdaļā rezultāta starpība pietuvojās desmit punktu robežai, taču "Apsardze" turēja roku uz pulsa un bija turpat blakus. Pēc pirmā puslaika 38:44 uz tablo.
Neskatoties uz īso rotāciju, "Skaistuma Institūta" spēlētāji nesagura un prata turēt nelielos plusus arī pēc pārtraukuma. Pirms ceturtās ceturtdaļas komandu starpā bija septiņi punkti, un "Apsardzei" bija pēdējais laiks rīkoties. Notika gan pretējais, jo "Skaistuma Institūts" guva septiņus punktus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 12 punktiem. Apsardzes cienītāji atbildēja ar 6:0 izrāvienu, tomēr pulveris bija beidzies, "Skaistie" guva noslēdzošos piecus punktus un sensacionāli iekļuva finālā!
Rezultatīvākie "Skaistuma Institūta" spēlētāji ar 26 un 22 punktiem bija attiecīgi Toms Ķēdis un Arnis Jēkabsons, kamēr "Apsardze ir jāciena" labā Mārcis Saulītis 22 punktiem pievienoja 13 bumbas zem groziem.
Purley/Velc ārā
BK Snoopijs
Rektopuss
Jēkabpils/Ošukalns
Salidojums
Pilsakmens 2
Pārdaugavas Buki
TET
BK LVBET SCORES
GāzeLV
Let it Rain
Creditorum
BK Dolāri
Vervo
ASK Patria
AK CUP
Anzāģe/Turība
Eroof.lv
Alvila dēli
BK Rimša
Ropaži
Limbaži
Reptiļi
Flamingo
BK Iemetiens
Sapiens
MEH
Es un Kaercher
Rīgas Dome
Sinners
Bebe
LBT
AKVEF
T+
ZZS
LAVE
WAT
LU-BA
ELK
IRK
ASK
BRB
Brīv
CBF
JP
RSA
SSC
DG
FAER
Gaidamovičs


Gaigalietis

Cifersons

Ozols
