Skaistuma Institūts turpina vareni un iekļūst OlyBet Extra līgas Finālā!

EBL | entuziasti.com 03.04.2023
Skaistuma Institūts turpina vareni un iekļūst OlyBet Extra līgas Finālā!

Pusfināls

 

BK "Apsardze ir jāciena" – "Skaistuma Institūts" 76:87
(19:25; 19:19; 26:27; 12:16)

 

Principā jau no pirmajām minūtēm vadībā atradās "Skaistuma Institūts", lai gan pārsvars nebija liels. "Apsardze ir jāciena" uz neilgu brīdi izvirzījās priekšā, bet līdz ceturtdaļas izskaņai "Skaistie" iekrāja sešu punktu handikapu. Otrajā ceturtdaļā rezultāta starpība pietuvojās desmit punktu robežai, taču "Apsardze" turēja roku uz pulsa un bija turpat blakus. Pēc pirmā puslaika 38:44 uz tablo.

 

Neskatoties uz īso rotāciju, "Skaistuma Institūta" spēlētāji nesagura un prata turēt nelielos plusus arī pēc pārtraukuma. Pirms ceturtās ceturtdaļas komandu starpā bija septiņi punkti, un "Apsardzei" bija pēdējais laiks rīkoties. Notika gan pretējais, jo "Skaistuma Institūts" guva septiņus punktus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 12 punktiem. Apsardzes cienītāji atbildēja ar 6:0 izrāvienu, tomēr pulveris bija beidzies, "Skaistie" guva noslēdzošos piecus punktus un sensacionāli iekļuva finālā!

 

Rezultatīvākie "Skaistuma Institūta" spēlētāji ar 26 un 22 punktiem bija attiecīgi Toms Ķēdis un Arnis Jēkabsons, kamēr "Apsardze ir jāciena" labā Mārcis Saulītis 22 punktiem pievienoja 13 bumbas zem groziem.