Wolfpack Olybet 5. līgas čempioni!

EBL | entuziasti.com 28.09.2020
Wolfpack Olybet 5. līgas čempioni!

Par 3. vietu

 

"Riga Internationals" – "Pļavnieku records" 80:67
(23:32; 25:9; 17:10; 15:16)

 

Ar pirmajiem diviem punktiem bronzas finālā atzīmējās "Riga Internationals", bet nākamos 11 guva "Pļavnieki". Pirmā ceturtdaļa pagāja rezultatīvā cīņā, bet vadībā atradās Pļavnieku pārstāvji, bet situācija mainījās otrajā ceturtdaļā. Kamēr "Riga Internationals" turpināja realizēt metienus, "Pļavnieku records" tas neizdevās, līdz ar to dila starpība uz tablo. Gūstot 14 punktus pēc kārtas, RI izvirzījās vadībā, un pēc pirmā puslaika rezultāts bija 48:41.

 

Trešā ceturtdaļa arī pagāja "Riga Internationals" zīmē, tiesa, pārsvars neauga vairs tik strauji. "Pļavnieki" uzbrukumā demonstrēja otrās ceturtdaļas sniegumu, un pirms izšķirošajām 10 minūtēm komandu starpā bija 14 punkti – 65:51. Laika kļuva aizvien mazāk, taču "Riga Internationals" sekmīgi spēlēja abos laukuma galos, kas tādējādi neļāva "Pļavniekiem" cerēt uz atspēlēšanos. Bronzas medaļas kaklā kāra "Riga Internationals"!

 

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Klāvs Bērziņš, bet 19 punktus guva Thanusen Sivakumar (viņam arī 13 atlēkušās bumbas) un Artūrs Šilovs (viņam arī 11 atlēkušās bumbas). "Pļavnieku" komandā labākie bija Krišs Haferbergs (24 punkti) un Kristaps Sooārs (7 punkti un 31 atlēkusī bumba).

 

Fināls

 

"Wolfpack" – "Limbaži" 72:70
(12:25; 24:14; 18:11; 18:20)

 

Pirmo 5. līgas finālu krietni labāk iesāka "Limbaži", kas ar 12:0 izrāviena palīdzību ieguva +7, bet ceturtdaļas turpinājumā pārsvars sasniedza jau divciparu skaitli. Otrā ceturtdaļa pagāja jau "Wolfpack" zīmē, jo komandai izdevās sadeldēt deficītu līdz minimumam. Dodoties puslaika atpūtā, rezultāts uz tablo bija 36:39.

 

Trešajā ceturtdaļā "Wolfpack" turpināja savu ofensīvu, kas vainagojās ar panākumiem, jo uz tablo notika vadības maiņa, turklāt 12:0 izrāviens deva plus astoņi. Spēle gan izšķirošajā ceturtdaļā izlīdzinājās, un "Limbaži" pietuvojās. Starpība bija minimāla, turklāt minūti pirms beigām ar precīzu tālmetienu limbažnieki izlīdzināja rezultātu. Nākamajā uzbrukumā Sandis Millers atguva vadību "Wolfpack", bet pēdējās 20 sekundēs "Limbaži" varēja panākt neizšķirtu vai izraut zeltu. Vidzemes pārstāvji izkārtoja tālmetienu, taču Millers bloķēja metienu, un "Wolfpack" izcīnīja pirmo 5. līgas čempiontitulu!

 

Tieši Sandis Millers bija galvenais "Wolfpack" titula kaldinātājs – 25 punkti un 17 atlēkušās bumbas. Nevar nepieminēt arī Gintu Vizānu, kurš guva 11 punktus, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas un atdeva 6 rezultatīvas piespēles. Limbažniekiem 18 punktus guva Arvis Mucenieks.

DDL

Divīzijas rezultivitātes līderi