Anzāģe/BFT - OlyBet Extra līgas četrkārtējie čempioni!

EBL | entuziasti.com 19.04.2023
Anzāģe/BFT - OlyBet Extra līgas četrkārtējie čempioni!

Par 3. vietu

 

BK "Apsardze ir Jāciena" – "RSU-2" 96:68
(26:16; 19:17; 33:13; 18:22)

 

Bronzas spēle iesākās mazrezultatīvi, bet pamazām atvērās "Apsardzes" uzbrukums, kas punkta deficītu pārvērta par +10. "RSU-2" izdevās samazināt deficītu uz pusi, taču apsardzes cienītāji vispirms atjaunoja desmit punktu handikapu, bet otrās ceturtdaļas ievadā panāca +15. Bez ļoti lieliem izrāvieniem pagāja atlikušās pirmā puslaika minūtes, un puslaikā rezultāts bija 45:33.

 

Trešā ceturtdaļa bija tā, kas visu izšķīra. "Apsardze" krietni sekmīgāk aizvadīja pirmās minūtes, tādējādi pārsvars piecu minūšu laikā pieauga par deviņiem punktiem, taču tas nebija viss. Noslēdzot 12 punktu izrāvienu, "Apsardze ir jāciena" atradās vadībā jau ar 27 punktiem. Sajutuši medaļu un uzbrukuma garšu, cienītāji turpināja savu ofensīvu, ko miksēja kopā ar labu aizsardzību. Lielākais pārsvars bija 40 punkti, tomēr uz beigām "RSU-2" mazliet prata atspēlēties, taču tas bija vājš mierinājums.

 

Gūstot 22 punktus, par rezultatīvākajiem "Apsardze ir jāciena" spēlētājiem kļuva Mārcis Saulītis un Niks Višņēvics. Rezultatīvākais "RSU-2" spēlētājs bija Ginters Ansis Blumbergs, kurš atzīmējās ar 17 gūtiem punktiem.

 

Fināls

 

"Anzāģe/BFT" – "Skaistuma Institūts" 93:74
(36:16; 24:21; 14:20; 19:17)

 

Pirmajās minūtēs abas komandas apmainījās ar precīziem metieniem. Tas gan neturpinājās ilgi, jo "Anzāģe/BFT" vienā brīdī sāka burtiski dominēt. "Skaistuma Institūts" nespēja apturēt lielisko "Anzāģe" uzbrukumu, un pretinieki metienus realizēja no dažādām pozīcijām. Strauji auga rezultāta starpība, kas pēc pirmās ceturtdaļas sasniedza jau 20 punktus! "Skaistajiem" ļoti pietrūka Toms Ķēdis, tomēr otrajā ceturtdaļā komanda demonstrēja labāku sniegumu aizsardzībā. Rezultāta starpība tik un tā bija liela – 60:37 pēc pirmā puslaika.

 

Pēc pārtraukuma "Skaistuma Institūts" mazliet ierobežoja "Anzāģe/BFT" spēlētājus. Gūstot deviņus punktus pēc kārtas, "Skaistie" sadeldēja deficītu līdz 14 punktiem, bet pirms pēdējās ceturtdaļas bija jāatspēlē 17 punkti. To, protams, bija ļoti grūti izdarīt, jo "Anzāģe/BFT" nepieļāva nekādus pārsteigumus. Regulārās sezonas labākā komanda apliecināja savu statusu finālā un izcīnīja zelta medaļas!

 

Ar "double-double" par produktīvākajiem "Anzāģe/BFT" spēlētājiem kļuva Artūrs Grīnbergs (23 punkti un desmit rezultatīvas piespēles) un Arvis Savčenko (17 punkti, 14 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles), kamēr Gints Liepiņš "Skaistajiem" guva 20 punktus.