Iet.lv - OlyBet Izaicinājuma kausa Čempioni!

EBL | entuziasti.com 14.07.2020
Iet.lv - OlyBet Izaicinājuma kausa Čempioni!

Par 3. vietu

 

"GāzeLV" – "3.BJSS" 76:92
(22:21; 28:19; 19:33; 7:19)

 

"GāzeLV" ar labāku enerģiju iesāka spēli, kas ļāva izvirzīties dažu punktu vadībā. Ilgi gan nebija jāgaida, kad "3.BJSS" pietuvosies uz tablo, līdz ar to spēle izlīdzinājās. Par nopietnāku izrāvienu "GāzeLV" parūpējās pirmā puslaika beigās. Brīdī, kad trešā sporta skola atradās vadībā ar punktu, "gāzenieki" guva nākamos 11 punktus, tādējādi pabeidzot puslaiku uz pozitīvas nots un panākot 50:40.

 

"3.BJSS" vēl nebija teikusi savu vārdu, jo otrais puslaiks tika iesākts fantastiski. Ļoti labas darbības gan uzbrukumā, gan aizsardzībā noveda pie vadības maiņas, turklāt pēc 13 punktiem pēc kārtas uz tablo jau bija 6 punktu handikaps. Dažas minūtes vēlāk uz tablo jau 11 punktu starpība, bet pirms izšķirošajām desmit minūtēm vairs tikai 4. Spēks izšķirošajam nogrieznim gan nepietika, jo "GāzeLV" guva tikai septiņus punktus, kamēr "3.BJSS" atbildēja ar gandrīz trīsreiz vairāk. Bronza nonāca "3.BJSS" īpašumā!

 

Ar 31 punktu un 12 atlēkušajām bumbām "3.BJSS" bronzu sekmēja Roberts Jaunozols, bet Mārtiņam Zemturim 11 punkti, 16 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles. "GāzeLV" spēlētājs Valters Kaminskis bija pavisam tuvu "triple-double" ar 24 punktiem, 10 atlēkušajām bumbām un 8 rezultatīvām piespēlēm.

 

Fināls

 

"Vienradži" – "Iet.lv" 67:79
(18:29; 14:17; 12:20; 23:13)

 

Krietni labāku basketbolu lielajā finālspēlē demonstrēja "Iet.lv". Ar vairākiem precīziem metieniem komandas pārsvars pietuvojās desmit punktu robežai, turklāt pirmajā ceturtdaļā kopumā komanda guva 29 punktus. Lai gan otrajā ceturtdaļā liela rezultativitāte "Iet.lv" izpildījumā nebija, pārsvars tik un tā bija visai pieklājīgs. "Vienradži" ne tik bieži realizēja metienus, un pēc pirmā puslaika rezultāts bija 32:46.

 

Pēc pārtraukuma "Iet.lv" turpināja rādīt, kura komanda ir cienīga uz zelta medaļām. Gūstot ceturtdaļas pēdējos deviņus punktus, "plaisa" komandu starpā pieauga jau līdz 22 punktiem. "Vienradži" gan nenokāra savus ragus un turpināja cīnīties, kas deva arī zināmu rezultātu. Septiņi punkti pēc kārtas, un deficīts saruka vairs līdz -10, vēlāk arī -9, taču vairāk tā arī neizdevās pievilkt. "Iet.lv" – labākā komanda Izaicinājuma kausā!

 

Gūstot 25 punktus, par rezultatīvāko spēlētāju čempiones "Iet.lv" rindās kļuva Armands Kravalis, bet Klāvs Strazdiņš palīdzēja ar 21 punktu un 15 bumbām zem groziem. "Vienradžu" komandā Toms Vilks guva 21 punktu, kā arī izcīnīja 7 atlēkušās bumbas un atdeva 7 rezultatīvas piespēles.