OlyBet 3. līgā - Koka roka pārspēj MEH un pirmo reizi spēlēs finālā!

EBL | entuziasti.com 05.04.2023
OlyBet 3. līgā - Koka roka pārspēj MEH un pirmo reizi spēlēs finālā!

Pusfināls

 

"Koka Roka" – "MEH" 77:74
(18:22; 26:20; 12:12; 21:20)

 

Pusfināla pirmajās minūtēs abas komandas uzbruka ar līdzīgu precizitāti, bet ceturtdaļas otrajā pusē "MEH" guva septiņus punktus pēc kārtas, panākot tādu pašu pārsvaru arī uz tablo. Nekur tālāk "MEH" netika, un "Koka Roka" visai ātri pietuvojās līdz minimumam. Punkts punktā ritēja otrā ceturtdaļa, un pašās puslaika beigās "Kokainie" izvirzījās vadībā – 44:42.

 

Otrais puslaiks bija ļoti saspringts. Rezultāta starpība bija ļoti minimāla, tajā pašā laikā priekšā lielākoties bija "Koka Roka". Trešā ceturtdaļa bija ļoti mazrezultatīva, un "Koka Roka" joprojām bija vadībā ar diviem punktiem, kad līdz mača beigām bija palikušas desmit minūtes. Ceturtajā ceturtdaļā abu komandu līdzjutējiem stresa līmenis bija ļoti augsts. Uz tablo starpība joprojām bija minimāla. Lai gan "MEH" dominēja zem groziem un izpildīja krietni vairāk soda metienu, galotnē tieši "Koka Roka" nospēlēja sekmīgāk, un labāka precizitāte ieveda komandu finālā!

 

Pa 26 punktiem "Koka Rokas" komandā guva Kristaps Vanags un Kristers Pauls Maura, savukārt "MEH" rindās Artim Penkam 25 punkti un 21 atlēkusī bumba.