OlyBet 3. līgā - Kripa ievelkt Pilžņus Final 4, Koka Rokai pret Lai līst pietiek ar neižšķirtu

EBL | entuziasti.com 23.03.2023
OlyBet 3. līgā - Kripa ievelkt Pilžņus Final 4, Koka Rokai pret Lai līst pietiek ar neižšķirtu

Ceturtdaļfināls

 

BK "Pilžņi" – "Kūpers" 62:59
(21:11; 15:19; 15:16; 11:13)

 

Divu spēļu summā: "Pilžņi" +4

 

Atbildes mačs solījās būt ļoti aizraujošs, jo "Pilžņi" piederēja +1 pēc pirmās spēles. Komanda gan centās intrigu aizdzīt prom, jo jau pirmajā ceturtdaļā guva 13 punktus pēc kārtas un panāca +15 uz tablo (summā +16), bet "Kūperam" mazliet izdevās atspēlēties. Otrajā ceturtdaļā labāku basketbolu demonstrēja "Kūpers", kas vēl par dažiem punktiem pietuvojās, puslaika pārtraukumā rezultātam esot 36:30.

 

Trešās ceturtdaļas pirmajā pusē atkal pārliecinošāki bija "Pilžņi", kas panāca divciparu handikapu, bet "Kūpers" ar desmit punktiem pēc kārtas atjaunoja intrigu, jo starpība summā vairs bija tikai trīs punkti. Visa ceturtā ceturtdaļa bija spriedzes pilna, un komandu starpā bija vairs tikai daži punkti, tomēr galotnē precīzāki bija "Pilžņi", kas nosargāja nelielo handikapu un iekļuva pusfinālā.

 

Galvenais "Pilžņi" spēlētājs bija Raimonds Kripa, kurš 25 punktiem pievienoja 12 atlēkušās bumbas, bet 11 punktus guva Toms Neilands un Jānis Brūveris. "Kūpers" komandā trīs rezultatīvākie spēlētāji bija Toms Tomass Einbergs (15 punkti), Arvis Baltgalvis (12 punkti) un Roberts Bulāns (10 punkti, 10 bumbas, sešas piespēles).

 

"Koka Roka" – "Lai līst" 83:83
(21:22; 20:19; 22:23; 20:19)

 

Divu spēļu summā: "Koka Roka" +4

 

"Koka Rokai" piederēja četru punktu pārsvars pēc pirmā mača, bet "Lai līst" jau pirmajā ceturtdaļā bija priekšā divu spēļu summā. Uz ceturtdaļas beigām "Koka Roka" atspēlējās, nākamajai desmitminūtei esot krietni līdzvērtīgākai. Divu punktu deficītu "Koka Roka" ar 8:0 izrāvienu pārvērta par +6, taču puslaika pēdējos sešus punktus guva "Lai līst", līdz ar to puslaika pārtraukumā 41:41 uz tablo jeb "Koka Rokai" +4 summā.

 

"Lai līst" izrāviens turpinājās arī trešās ceturtdaļas ievadā, un komanda ceturtdaļas gaitā turējās vadībā. Intriga bija ļoti liela, jo pirms ceturtās ceturtdaļas LL uz tablo +3, bet summā -1. Iniciatīva bija "Lai līst" pusē, jo komanda palielināja savu handikapu, kas piecas minūtes pirms sērijas beigām sasniedza deviņus punktus (summā +5). Nekas nebija beidzies, jo "Koka Roka" prata saņemties uz izšķirošajiem brīžiem, kas rezultējās ar deficīta atspēlēšanu, vadības atgūšanu summā un iekļūšanu pusfinālā!

 

Produktīvāko sniegumu "Koka Rokas" rindās ar 24 punktiem, deviņām rezultatīvām piespēlēm un piecām pārtvertām bumbām demonstrēja Edgars Vanags, kamēr "Lai līst" komandā Jurģa Engera kontā 29 punkti un desmit bumbas zem groziem.