OlyBet 3. līgā - Radex izglābjas un izcīna vietu finālā

EBL | entuziasti.com 13.04.2023
OlyBet 3. līgā - Radex izglābjas un izcīna vietu finālā

Pusfināls

 

"Radex" – BK "Pilžņi" 79:74
(20:21; 19:20; 13:12; 27:21)

 

Mača pirmos sešus punktus guva "Radex", bet ar nākamajiem 12 izcēlās "Pilžņi". Nepagāja ilgs laiks, kad "Radex" izcēlās ar desmit punktiem pēc kārtas, tomēr, gūstot ceturtdaļas pēdējos sešus punktus, "Pilžņi" atguva vadības grožus. Savu ofensīvu "Pilžņi" turpināja arī otrās ceturtdaļas pirmajās minūtēs, kad izdevās panākt deviņu punktu handikapu, taču ceturtdaļas noslēgums labāks bija pretiniekiem, tomēr pēc puslaika minimālā vadībā atradās "Pilžņi" – 41:39.

 

Sīvā cīņā pagāja visa trešā ceturtdaļa, kas neitrālam līdzjutējam ļoti patika, jo tas nozīmēja sīvu galotni. Punkts punktā ritēja ceturtā ceturtdaļa, tomēr, tuvojoties mača beigām, iniciatīva lēnām pārgāja "Radex" pusē. Regulārās sezonas uzvarētāja spēja vairāk ierobežot pretinieku līderus, kā arī izmantot savas iespējas, un tas galotnē ļāva panākt savu lielāko pārsvaru mačā un iekļūt finālā jau debijas sezonā.

 

Labākais "Radex" spēlētājs ar 26 punktiem un 18 atlēkušajām bumbām bija Gundars Brička, 21 punktu un 12 atlēkušās bumbas pievienoja Jānis Eiduks, bet septiņi punkti, septiņas atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles Franča Lisovska izpildījumā. Galvenais "Pilžņi" spēks bija Raimonds Kripa, kuram 29 punkti un 11 bumbas zem groziem.